DOTIES UZ KONSOLES.LV -> http://konsoles.lv

Tavas atsauksmes par Detroit: Become Human

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2539

26 Mai 2018 00:59

Laba diena!

PlayStation 4 ekskluzīvā spēle Detroit: Become Human ir klāt. Tādēļ droši padalies ar saviem iespaidiem par šo spēli :).

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Foruma biedra atsauksmes par Detroit: Become Human".
Image
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 251

29 Mai 2018 09:44

Patreiz esmu atradis tikai kādas 3h lai šo meistardarbu izbaudītu, te daži pirmie iespaidi, sāksim ar labo:
Grafika, atmosfēra, animācijas, cilvēku seju datalizācijas ir apbrīnojamas, acis nostrādātas tik labi, ka liekas, ka tur tiešām ir cilvēks;
Asistents spēles menu arī ir interesanta un atbilstoša inovācija;
Stāsts ir pasniegts ļoti labi, un kā jau biedri minēja, spēle ierauj dziļāk ar katru nospēlēto minūti (vakar no 23:30-1:00, pēc katra chaptera teicu "Nākamais būs pēdējais").
Visi trīs tēli ir vienlīdz spēcīgas personības, īpaši izceļas Kara, laikam pie vainas tieši līnija, pa kuru attīstas viņas stāsts;
Patreiz liekas, ka šī būs pirmā spēle pēc diablo 3, kas tiks izieta vairāk, nekā vienu reizi;

Par slikto:
PS4 PRO rūc kā negudrs, liekas spēles viedotāji no tās kastes izžmieguši maksimumu;
Tekstūru ielāde varēja būt plūdenāka - izkāpjot no autobusa plākāts uz tā 'pakaļas' no graudaina uz salasāmu palika ~2sec laikā;
Joprojām neesmu pieradis pie vadības, un ka man neļauj taisīt brīvu 360, bet ka ir jāpārslēdzas starp 2 skatu punktiem, 360 atstāts tikai scan režīmā;
Meitenes (Alice) tēls liekas nepārliecinošs un tāds nepabeigts, varbūt kas mainīsies.
Image
Lukijs
9. līmenis - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 669

29 Mai 2018 14:26

Iesaku patīrīt pleisi, cik vienmēr bijušas "rūkšanas" problēmas, viss bija dēļ putekļiem.
Image
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

29 Mai 2018 15:01

Man viņš vēl 1.5g ir uz garantijas, nav baigās vēlmes taisīt vaļā + vēl nesen iziets Farcry5 un god of war - tur bija klusāks.
Pieņemu, ka no putekļa ‘aizsitas’ pamazām, nevis kā tagad - vienkārši ir stipri dzirdamāks.
Image
Verneris
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 72

29 Mai 2018 15:30

Demo pamēģināju, be nu i nafig! Nepirkšu kaut dēļ tā, ka vadību no jauna jāmācās. Vispār spēļu ražotāji varētu vienoties pie kaut kāda kontrētas spēļu vadības. Besī, kad kā mēģini kādu jaunu spēļi, tad jāmācās vadību pa jaunu.
jaunais
Komentāri: 628

29 Mai 2018 17:30

Dundukss wrote:
29 Mai 2018 15:01
Man viņš vēl 1.5g ir uz garantijas, nav baigās vēlmes taisīt vaļā + vēl nesen iziets Farcry5 un god of war - tur bija klusāks.
Pieņemu, ka no putekļa ‘aizsitas’ pamazām, nevis kā tagad - vienkārši ir stipri dzirdamāks.
Tā putekļu tīrīšana ir tas pats,kas meklēt utis tur kur to nav... Tie kas saka pretējo,taisiet tik vaļā un skatieties kas "lācītim" vēderā. :))
Savu pirmo Ps4 attaisīju vaļa pēc 2 gadu intensīvas lietošanas (saklausījos gudriniekus) un sev par pārsteigumu neredzēju ko tur tīrīt. Par termo pastu,tam es gan piekrītu,ka pēc kāda laika tā ir jāmaina - bet protams,ne garantijas laikā.

Arī man Ps4 PRO ir diezgan paskaļš uz Detroit un ne tikai,bet tas viss ir saprotams kāpēc tas tā ir.
gentle
0. līmenis - |Iesācējs|
0. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 7

31 Mai 2018 10:39

PS4 pro jau pats par sevi skaļaks par citiem ps
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

31 Mai 2018 10:41

Pieturamies pie spēles temata, kas ir "Tavas atsauksmes par Detroit: Become Human".
Image
jaunais

03 Jūn 2018 21:55

Esmu izgājis spēli divas reizes pēc kārtas - tik ļoti mani tā ievilka,ka pēc spēles iziešanas sāku to spēlēt no jauna un jau ar citām ceļa izvēlēm,lai iegūtu labāku fināla iznākumu.

Kāra,Alise un Luters tika pāri robežai uz Kanādu.
Henks ar Konoru palika par draugiem
Markus ar savu komandu paveica savu misiju (bez vardarbības) lai cilvēki viņos ieklausās un iegūtu brīvību androīdiem. Visiem šiem personāžiem ir savs ceļš ar savu stāstu,bet spēli spēlējot ik pa laikam tie ceļi krustojās kas padarīja to vēl interesantāku.

Spēlei dodu 11/10
Pilnīgi negaidīti pavērsieni - nenozīmīga veikta izvēle spēles sākuma,beigās tas var būt par ļoti svarigu lietu spēles finālam,vai kādam notikumam spēles gaitā. (lēmumi jāveic tur ir ļoti daudz un daudzi no tiem ietekmē spēles gaitu,personāžu rīcības un notikumus un pat galveno varoņu NĀVI) Viens lēmums var mainīt vesalu virkni notikumu,kurā jau būs cits ceļš ar citiem lēmumiem.
Katrs spēles personāž ir ļoti spēcīga personība ar savu dzīves stāstu,kuru izveido pats spēlētājs veicot dažādu dzīves situāciju izvēles kuram Tu ej līdzi un emocionāli izdzīvo to... Spēlē ir ļoti labi atspoguļotas reālas dzīves situācijas,ar vardarbību ģimenēs un cilvēku rīcībām pret tiem,kuri ir savādāki kā mēs.

Par vadību gribu pieminēt - biedrs bij minējis to kā mīnusu,bet es teiktu,ka tas ir tieši kā liels PLUS kas ļoti labi iederās interaktīvā spēlē - vairāk dod to efektu,ka skatītos filmu,bet tikai viss nenotiek pēc scenārija,bet pats itkā vadītu "filmas" personāžus un pats pieņemu lēmumus. Tas viss vēl pastiprināti mani tajā ievilka un deva papildus efektu.
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

04 Jūn 2018 08:10

Spēle izieta, dodu 10/10;
Man gan ir tā, ka ar pirmo reizi panācu labas beigas, tāpēc otro neiešu.
Spēles stāsts ļoti spēgīgs un spēle tiek iekšā manā top 3 tieši ar savu stātu, pievienojoties last of us un heavy rain.

Noteikti iesaku visiem, kam tuva terminatora, androidu tēma.

Par kontrolēšanu - laikam spēlējot pie tā pieradu un ja sākumā pasūdzējos, tad uz beigām īsti nav spēlei kur piesieties, ja vien gadījās redzēt pa kādam visuālam gļukam, izstrādātāji tiešām malači, uztaisījuši scenāiju, kas pārspēj lielāko daļu filmu.
Image
Drejz
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 290

09 Jūn 2018 10:05

Spēle laba, bet tie kas redzēja AngryJoe review piekritīs - vairāk kā filma ar kaut kādiem button mash sequence.

Prasās vairāk pašam darīties, nevis pienākt un uzspiest, pienākt un uzspiest, pienākt un uzspiest, pienākt un uzspiest...

Viena lieta kas mani kaitināja ir kamera, nereāli stulbi mainījās ieejot citās istabās..

Lai nu kā story un grafika to kompensēja, vairāk kā 1x spēlēt negribēju: gala verdikts 9/10

Konors: nogalināja Markusu/North un Henku, androidu sacelšanas beidzās.
Kara ar Alice: aizmuka uz Kanadu
Image
jaunais

09 Jūn 2018 10:29

Drejz,nu bet ko gan citu Tu vēlējies - šī spēle ir interaktīvā...
Tas vis jau tika pateikts pirmajā E3 kad to pirmo reizi parādīja un visā tālākā informācijā,kura pa tiem gadiem ik pa laikam parādījās.
Drejz
Komentāri: 290

09 Jūn 2018 13:02

Nav runa par to, bet mans viedoklis par spēli un gaumi.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

19 Jūn 2018 12:50

Paldies, visiem, kas izteica savu viedokli. Tas priecē, ka iesaistāties! :) Te arī tapis mūsu raksts: http://konsoles.lv/2018/06/19/foruma-bi ... ome-human/
Image
Komentēt