Tavas atsauksmes par Spider-Man

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2438

07 Sep 2018 19:48

Sveiki, visiem!

Šodien oficiāli iznāk Spider-Man. Daži laimīgie spēli jau dabūju ātrāk, kā, piemēram, Lukijs :D. Daži meklē iespējas to iegādāties. Lai nu kā, būtu forši uzzināt tavus iespaidus par šo spēli. Droši, dalies ar tiem =].

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Foruma biedra atsauksmes par Spider-Man".
Image
Bubinators
7. līmenis - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 498

12 Sep 2018 20:24

No spēles biju gaidījis kaut ko vairāk, teikšu ka spēle ir viduvēja, tomēr pagājis labs laiks no pēdējā zirnekļa un biju gaidījis kaut ko stipri iespaidīgāku stāsta ziņā, principā spēlei grūti noturēt uzmanību lai gribētos ar vienu piegājienu nosēdēt vairākas stundas spēlējot. Protams vizuāli spēle izskatās smuki, bet spēles stāsts un darbība nekas īpašs un vienmuļš. Galvenā doma ir izlikta uz lēkāšanu starp mājām un kaušanos. Un kontroles tajā spēles ātrajā gaidā bieži vien viegli ir sajaukt.

Varētu salīdzināt tā pat kā ar filmām, ir filmas ko var skatīties ntās reizes un ir filmas ko noskatīsies vienu reizi un otru reizi vairs skatīties negribēsies, spēli varētu pielīdzināt otrajam variantam.

Laikam to Spider Man kāds bija uz PsOne nepārspēs neviena daļa, tā bija viena no tām spēlēm ko varēja spēlēt un spēlēt.

Tas protams ir mans personīgais viedoklis un noteikti kādam būs ko iestarpināt, papildināt vai tieši pretstats manam viedoklim.

Varbūt laika gaidā ejot cauri spēlei, domas kaut cik mainīsies, uz labo vai slikto pusi, tas vēl ir jautājums!
Image

Image
Lukijs
9. līmenis - ✱ Eksperts ✱
9. līmenis - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 655

13 Sep 2018 10:59

Neesmu pabeidzis vēl stāstu, bet esmu patālu.
Spēle kopumā ir solīda 8/10 atm. Galvenais ir tā kustība un sajūta, ka esi zirnekļcilvēks un šeit tas ir 100% jūtams. Spēle ir arī salīdzinoši grūta(spēlēju uz grūtākā), daudz pretinieku reizē, dodge poga(aizdtāj counter, tāpēc beidziet salīdzināt ar batman), daudz verķīšu, objekti ko izmantot no vides, aerial cīņas un daudz variāciju ar ko pašam eksperimentēt, noteikti spēles stiprais punkts. Ka arī par stāstu īsumā - kā lieliska marvel filma, kaut gan paliek diezgan tumša uz beigām. Pasaulē ir daudz aktivitāšu un blakus misiju, dažas interesantas, dažas ne tik ļoti, collectibles un challenges arī. Daudz kostīmu ko atklāt un lieliskais foto režīms. Mani lielākie mīnusi būs stealth misijas ar citiem varoņiem, nedaudz lauž immersion un mazās aktivitātes kā banku laupīšanas utt ir diezgan vienveidīgas.

Image
Image
Image
Image
Bubinators
Komentāri: 498

17 Sep 2018 03:22

Ņemu savus vārdus atpakaļ, iespaids ir mainījies uz labo pusi, spēle tiešām palika interesanta pēc Li sagūstīšanas.
Last edited by Bubinators on 17 Sep 2018 20:00, edited 1 time in total.
Image

Image
Drejz
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 254

17 Sep 2018 12:14

Vakar nopelnīju Platīnu:

+
Daudz collectible ar ļoti lielu variāciju;
Daudz skilli / tērpi ar saviem boostiem;
Story interesants un aizrauj;
Animācija ir lieliska un ļoti smooth;
Grafika ir lieliska un photo mode var redzēt katru detaļu;

-
Merijas Džeinas un Mailsa misijas liekas bezjēdzīgas - sneaky ir pārāk vienmuļi/vienkārši;
Sīkie mini-game - darbi labaratorija zem mikraskopa vai shēmas salikšanas ļoti ātri apnīk (un to ir daudz).

9/10 :) līdzās GOW pagaidām kā šī gada labākās spēles man (neesmu spēlējis vēl TR)
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

20 Sep 2018 00:03

Ja kāds vēl nav uzspējis izteikt savu viedokli par šo spēli, un vēlas, lai viņu viedoklis arī tiktu publicēts materiālā "Foruma biedra atsauksmes par Spider-Man" - aicinu to izdarīt līdz 21. septembrim.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

22 Sep 2018 11:48

Paldies, visiem, kas izteica savu viedokli! Kopīgi esam radījuši rakstu "Foruma biedra atsauksmes par Spider-Man" :). Te saite uz rakstu: http://konsoles.lv/2018/09/22/foruma-bi ... pider-man/
Image
BufferOverflow
Jauniņais
Jauniņais
Komentāri: 3

22 Sep 2018 13:47

Late to the party, bet beidzot tiku pie pre-order'otās konsoles. Jācer, ka pati spēle arī neliks vilties, jo konsole izskatās lieliski. Laikam ne par velti konsoles krāsa ir Amazing Red. :))

Image
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

22 Sep 2018 14:43

Konsole jau tā tīri neko izskatās 😮.
BufferOverflow wrote:
22 Sep 2018 13:47
Jācer, ka pati spēle arī neliks vilties
Kad esi uzspēlējis Spider-Man, droši, padalies šeit ar saviem iespaidiem par spēli :).
Image
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 218

28 Sep 2018 10:04

Pirmās 3+h spēlē, patreiz liekas labākā komiksu spēle, kas spēlēta;
Vizuāli skaista;
Pilsēta liekas dzīva un sidequesti un challenges arī uzrunā (pirms dodos uz kādu no misijām, pa ceļam visu iztīru);
Stāts patreiz arī aizrauj, nekur tālu gan neesmu;
Cīņu sistēma diezgan challenging un kaut kur atgādina GoW - ja nekusties esi līķis;

Neesmu vēl atradis pie kā piesieties.
Salīdzinājumam - Batman tika izslēgts pēc ~ 1h un joprojām nav sagaidījis, kad tomēr tiks iziets;
Image
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 668

28 Sep 2018 10:12

@Dunduks Man arī līdzīgi iespaidi kā Tev, esmu spēles sākumā kaut kādas 2h stundas nospēlētas.

Spider-Man ir krāšņs un stāts aizjaujošs, cīņu sistēma diezgan challenging un cīņu laikā visu laiku jākaustās un jāmanevrē.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

30 Sep 2018 15:58

Priecē redzēt arī citus cilvēka atsauksmes par spēli :).
Image
gubka
Komentāri: 200

30 Sep 2018 22:30

Beidzot arī man ir sanācis iziet šo spēli. Kopumā emocijas ir dalītas, jo godīgi gaidīju kaut ko vēl vairāk. Cik lasīju tad Spider man tirgojas labāk nekā God of war kurš manu prātu ir par galvas tiesu labāks. Visu laiku spēlējot bija sajūta ka kaut ko tam līdzīgu jau spēlēju, protams līdzība ar Batman ir ļoti liela , ari mazliet atgādināja infamous sēriju. Vēl pie negatīva pieminesu garlaicīgas blakus misijas kuras atgādina ubisoft spēlēs.
Tagad protams ķersimies pie labāka kas ir šajā spēlē. Vizuālā daļa bija acīm ļoti tīkama, pārvietošanās pa pilsētu aizraujošā. Cīņas pusē varēja būt grūtākā, spēlējot uz hard nebija nekādu grūtību, salīdzinot ar to pašu Batman man tajā gāja daudz grūtāk. Bet protams pats labākais ir sižets, it īpaši ļoti stipras beigās. Noteikti uzspelesu ari nākošā daļu , jo beigās mums lika saprast ka bus vel interesantāk. Spēlei dodu 8/10
Image
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 218

03 Okt 2018 08:31

Esmu gandrīz pie beigām, jautājums tiem, kas gāja uz platīnu - tos challenge kā var dabūt augstu ciparu, it sevišķi bomb challenges?
Lecu, kutos, cik ātri var, bet dabūju knapi zemāko novērtējumu :)

Par spēli - līdz šim uz PS4 bijušas tikai 2 spēles, kur side quests un visas pasaules izklaides izietas jua pirms main story - Origins un Far Cry 5, arī te man viss ir savākts, platīnam pietrūkst iziet challenge uz kolosālo rezultātu un katrā no reģiniem vēl parādījās Sables un Prisoners eventi, jāskatās, cik raiti šovakar/rītvakar ies varbūt nopelnīšu pirmo platīnu.

Spēle ir kolosāla, patreiz vienīgie mīnusi:
1. Pie tā elektriskā čaļa boss fight dabūju pirmo spēles crash un bija tā misija jāiet no jauna;
2. liekas, ka cīņas elements palekties un pretinieku pievilkt pie sevis ir OP, jo pēc tam, kad es to piešāvos izmantot visi pretinieki krīt kā mušas un nav bijušas reizes, kad sanāk nomirt, kā spēles sākumā/vidū.
Image
Komentēt