Tavas atsauksmes par Shadow of the Tomb Raider

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2438

15 Sep 2018 09:43

Jaunākie Laras Kraftas piedzīvojumi jau ir mūsu ekrānos :D. Kā tev patīk spēle? Kas nepatīk? Kādi ir tavi pirmie iespaidi? Izsaki savu viedokli.

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Foruma biedra atsauksmes par Shadow of the Tomb Raider".
Image
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 218

15 Sep 2018 10:28

Patreiz spēlē pavadītas aptuveni 5-6h;
Iespadi nav tie labākie, patreiz līdz galam nav skaidrs par ko ir spēle, bez trinity nav arī definēts galvenais ļaundaris;
Par cik šoreiz nejūtu tādu “draivu” no story puses spēle neliek pie sevis atgriezties ar lielu interesi kas būs tālāk;
Pie plusiem:
Pasaule ir ļoti skaista;
Mīklas ir interesantas;
Side questi arī ir labi;
Ejot uz mid difficulty spēle ir pagrūta - ja mani pamana, parasti sanāk nomirt, visu eju uz stealth;

Kad iziešu, papildināšu, pagaidām pirmās 2 daļas prātā palikušas ar labāku story, kas lika vairāk just līdzi larai un vairāk tiekties pēc “kas būs tālāk”.

Salīdzinājumam - detroit spēlēju līdz 2/3 naktī, te abus vakarus ap 12:00 gāju gulēt.
Izlasot chapter count, saprotu, esmu aptuveni pusē pa 2 vakariem.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

16 Sep 2018 13:05

Esmu nospēlējis aptuveni piecas stundas, un mani spēle aizrauj. Tieši amazones džungļos var sajust Shadow of the Tomb Raider potenciālu. Daudz ko darīt, interakcija ar vietējiem civiliedzīvotājiem, blakus misijas un tā tālāk. Lai ko citi teiktu par stāstu - pagaidām tas mani ierauj, un ir patīkami redzēt Laru (kura procesā brutāli nogalina cilvēkus, it kā neloģiski un nesaiet kopā ar mirkļiem, kurā var saskatīt Laras trauslumu, emocijas, sirsnību) arī citās krāsās.

Par negatīvo, vietām ir tehniskas kļūmes kā ieraustīšanās (vienu reizi iesprūdi mīklās un neko nevarēju izdarīt), animācijas nepilnība (dažas ir okay, bet citām prasītos vairāk plūduma). Par pārējo pagaidām nesūdzos.

Visā visumā - tas ir gluži kā ar Far Cry spēli, tiklīdz iesāc, tā uzreiz paliec atkarīgs. Laikam kādu laiku pasēdēšu savā pagrabā un no tās neizlīdīšu laukā :D.

Vēlos vēl atzīmēt, ka Shadow of the Tomb Raider ir viena no skaistākajām multiplatforma spēlēm, kādu esmu spēlējis uz PlayStation 4.

Pie reizes iemetīšu savus pirmos iespaidus par spēli:

Image
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 218

17 Sep 2018 08:18

Spēle izieta, prasīja ap 15h, tagad, kamēr gaidu maiņas piedāvājumus droši vien iziešu visas 9 kapenes, spēles laikā tikai vienu paguvu iziet;
Par labo:
Spēlē tiešām ļoti skaisti un detalizēti nostrādāti dabas skati, arhitektūra, gaismas, miglas efekti;
Spēle ir gana dinamiska, spēlēju uz med. grūtīas pakāpi un patika tas, ka spēles grūtības pakāpe bija gana izaicinoša;
Stāsts attīstījās lēnām, bet apmēram spēles pusē sāku stāstam noticēt un just līdzi. Spēle sāka aizraut un parādījās tā sajūta, ka ļoti interesē, kas būs tālāk un kā spēle atrisināsies;
Laras emocijas tika diezgan spēcīgi nodotas spēlētājam, animācijas lielāko daļu laika bija pārliecinošas ar dažiem izņēmumiem, pārsvarā rāpjoties pa klintīm;
Vislabāk man patika pazemes līmēnis, tas bija ar ļoti labu skaņu un pretiniekiem, tādu adrenalīnu pēdējo reizi jutu pirmajās FEAR daļās, tur arī bija lielākais restart skaits, jo kamēr precīzi visus draņķus novācu kādas 7-10 reizes bija jāskatās, kā viņi mani iznīcina.
Loading laiki, ja nomiri bija ļoti ātri par to arī trekns pluss;
Mīnusi:
Sākums bija diezgan gauss un pretēji citiem spēlētājiem brīdis, kad Lara paņēma dunci un sāka pasaules galu mani neaizrāva un nepārliecināja;
Pirmā ielāde vai pārvietošanās starp campsites bija kaitinoši ilga;
Man prasījās nedaudz garāks main story gameplay laiks, saprotu, ka tas tiks kompensētas ar monthly DLC, kas dos vēl kapenes, nedaudz narative un pa kādai jaunai side misijai.

Overall dodu 7/10, iesaku visiem Laras piedzīvojumu faniem, kā arī tiem, kas nav TR spēlējuši, bet kam patika piemēram uncharted sērija.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

23 Sep 2018 18:00

Heijā, visiem! Kā spēlējas Shadow of the Tomb Raider? 😄 Lai nu kā, tie, kas spēlē, un vēlas vēl pagūt izteikt savu viedokli (lai tas tiktu publicēts Konsoles.lv mājas lapā) - aicinu to izdarīt līdz 29. septembrim. Tādējādi mēs kopīgi veidojam savas atsauksmes par spēli un liekam to dzirdēt citiem 🙂. Paldies!
Image
Verneris
2. līmenis - ⁎Amatieris⁎
2. līmenis - ⁎Amatieris⁎
Komentāri: 69

26 Sep 2018 13:06

Ne es personīgi esmu sajūsmā! Pirmā ~1h nospēlēta un baigi patīk! :)
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

30 Sep 2018 16:00

Nedaudz pamainu dēdlainu :D. Vēl līdz pirmdienas pusnaktij vari izteikt savas atsauksmes par šo spēli, lai tas tiktu publicēts Konsoles.lv lapā. Būšu tikai priecīgs dzirdēt tavu viedokli :).
Image
Guncha83
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 160

01 Okt 2018 09:24

Publicēšana ir vienaldzīga, bet iemetīšu savu santīmu ar. izieta spēle uz medium grūtības, tagad eju otro reizi uz pašu grūtāko. Teiksim tā - lai izbaudītu spēli un gūtu no tās patiesu baudu - spēli vajag spēlēt pēc iespējas grūtākā līmenī. Kad nav baltās sienas norādes, kad ienaidnieki ir mega grūti. Tad šī spēle pareizi "atveras" - sāc piedomāt kur slēpties, kā flankot, kurus pirmos mīnusot utt utj. Nepatika Tomb reward sistēma, jo daudzi talanti likās nejēdzīgi. Principā, no talantiem , lai izietu uz medium grūtību, man tā īsti noderēja tikai 1 talants, kurš piešķīra skilu nenorauties no apmalēm pie tāliem lecieniem. bet visā visumā spēlei dodu 8/10 - lokācijas ir labas, 4k grafika izskatās ļoti labi un arī par audio ir labi padomāts. Kā jau iepriekš 1 biedrs rakstīja, kad ir cīna ar pazemes mošķiem un mukšana no tiem, tad no kinozāles var izžmiegt perfektu audio gandarījumu
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

06 Okt 2018 17:42

Paldies, visiem, kas izteica savu viedokli! Novērtēju. Pasakoties tam, mūsu tradīcija turpinās ;D. Šeit saite uz rakstu: http://konsoles.lv/2018/10/06/foruma-bi ... mb-raider/
Image
Komentēt