KONKURSS: Ahoj, biedr! Tu noteikti esi videospēļu pasaulē sasniedzis ko tādu, ar ko lepojos. Kādēļ ar to nepadalīties un nepāstāstīt mums? Dodies šeit, pastāsti to un laimē Battlefield V -> viewtopic.php?f=70&p=198288#p198288

Tavas atsauksmes par Red Dead Redemption II

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2491

26 Okt 2018 18:12

Nu ko, dāmas un kungi, tas brīdis ir klāt! Beidzot Rockstar Games izdod savu pirmo spēli (kopš GTA V 2013. gads) uz šīs paaudzes konsolēm Red Dead Redemption II. Kādi ir Tavi pirmie iespaidi par spēli? Dalies ar tiem tepat komentāros.

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Foruma biedra atsauksmes par Red Dead Redemption II".
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2491

27 Okt 2018 22:57

Esmu paspēlējis aptuveni četras stundas, un vēlos teikt tikai vienu. Red Dead Redemption II ir spēle, ko esmu gaidījies gadiem ilgi. Spēle, ar ilgām un cerībām, kā kādu dienu kas tāds realizēsies. Un esmu to sagaidījis. Pagaidām uz RDR II skatos kā uz meistardarbu. Visu cieņu Rockstar Games. No manis skaļi vārdi, bet viņi to ir pelnījuši. Drīzumā no manis būs arī pirmie iespaidi Konsoles lapā.
Image
ClassicSwarley
1. līmenis - |Iesācējs|
1. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 34

28 Okt 2018 11:08

Ar nepacietību gaidīju spēles relīzi un pagaidām neesmu vīlies. Pēc aptuveni 10 nospēlētām stundām jau var aptvert, cik plaša un iespējām pilna ir šī spēle. Vienīgais, kas nedaudz sarūgtināja, bija ļoti lineārais un lēnais ievads spēlei, kas, iespējams, cilvēkam, kurš nav tik liels RDR sērijas fans, varētu radīt negatīvu sākotnējo iespaidu par spēli.
Image
gubka
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 202

29 Okt 2018 00:35

Sveiki biedri. Arī es gribu atstāt pāris vārdus par spēli. Īstenībā daudz iziets nav, aptuveni 8% bet ar to pietiek lai saprastu cik laba spēlē ir rockstar sanākusi. Mani nenormāli pārsteidz spēlēs datelizacija , viss ļoti smalki piestrādāts. Spēlēs vizuālais ļoti acīm tīkams pat uz veca ps4 . Ļoti gaidu online režīmu, jo nevaru pat iedomāties ka viņš attīstīsies mezonigajos rietumos. Pie mīnusiem esmu saskāries ar bag misija kur jāiet medībās uz leģendāro lāci. Tur vienkārši pazuda iespēja uztaisīt savu camp place.Risinajums izgāju no spēlēs un atkārtoju misiju.
Image
Drejz
Komentāri: 271

29 Okt 2018 14:06

Spēles kopiju izdevās iegūt kādu laiku pirms relīzes, un esmu vnk amazed par ieguldīto darbu un kontentu spēlē.. lai neizplūstu sīkumos un kaut kādos spoileros, visiem zināms ka šī ir game of the year spēle un tiks spēlēta kā GTA daļas vēl entos gadus pēc iznākšanas..

10/10
Image
atkars
7. līmenis - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 483

29 Okt 2018 14:46

Drejz wrote:
29 Okt 2018 14:06
lai neizplūstu sīkumos un kaut kādos spoileros, visiem zināms ka šī ir game of the year spēle
Tā pavisam noteikti ir ļoti laba spēle, bet visiem tā nav GOTY. Atceries, ka šogad iznāca arī God of War. Personīgi pašam šobrīd nav PS4 un neesmu spēlējis nedz God of War, nedz Red Dead Redemption 2, bet skatos abu spēļu playthrough (GOW jau protams pabeigts) @ Twitch LIRIK'u un pašam personīgi labāk patīk GOW. Kad attiecīgajam strīmerim tika prasīts vai šī ir viņa GOTY, tad viņš un ļoti daudz cilvēku čatā atbildēja ar nē, piebilstot, ka GOW šobrīd ir to favorīts. GOTY viņa varbūt ir, bet ne visiem.

Atvainojos ja esmu iepostojis kur nevajag, bet ja tiek rakstīts kas tāds, tad nekomentēt ir grūti.
jaunais
9. līmenis - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 624

29 Okt 2018 15:03

Atlaushos ari es savu pedu te atstat - man noteikti shi nav GOTY spele,jo mani absaluti tie senie mezhonigie rietumi neuzruna. Grafika,detalas,tas viss te ir,bet ja pati spelu pasaules vide neuzruna,tad ari grafikai un detalam shini spele nesaskatu nekadu vertibu par ko izradit sajusmu. RD fani,neuztveriet to personigi - izteicu tikai savu viedokli. Gribeju es taja lekt ieksha,bet laidishu garam,jo man ne tikai grafika un detalas ir svarigas,bet ari loti ir no svara pati vide spelee....
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 682

29 Okt 2018 15:33

Red dead redemtion 2 ir lieliska atvērtās pasaules spēle un fantastiski aizrauj savā pasaulē. Spēlē ir daudz dažādas mehānikas, kas nepārtraukti tiek atklātas. Neesmu tālu ticis vai ap 20% stāsta izspēlēts, nepārtraukti jaunas lietas un mehānikas tiek atklātas.

Spēle grafiskā ziņā izskatās brīnišķīgi, mūzika ir lieliski izvēlēta un ierunāto aktieru darbs ir paveikts fantastisks, it sevišķi labi ierunāts ir Artūrs Morgans. Cik esmu lasījis daudziem nepatīk pārāk lēnā spēles gaita un ritējums, taču man tas ir tieši laikā.

Ja man tagad jautātu vai Red dead redemtion 2 ir Game of Year spēle, iespējams un visdrīzāk, bet to varētu pateikt pēc spēles iziešanas. Kā jau iepriekš minēja katram ir sava gaume. Pēc manām domām, ja Red dead redemtion 2 ir atvērtās pasaules karalis, tad God of War ir lineārā stāsta karalis.
Image
pepeyoshi
Komentāri: 260

30 Okt 2018 12:02

Forši, bet neaizraujoši! "WOW" efekta nebija. Tehniski gandrīz ideāli, bet ka video spēle ne, vairāk ka kovboja dzīves simulācija. Par tādu spēli esmu sapņojis kad man bija 15 gadi, kad var darīt gandrīz visu. Tagad kad ir 35, man gribas kaut ko ieslēgt uz 30 minūtes lai atpūsties no realitātes un pēc tam atgriezties realitātē. Līdz ar to ņemot vērā ka tikai stāsts ir ap 60 stundas es neesmu pārliecināts ka varēšu kaut kad pabeigt spēli.

Es spēlēju uz parastas PS4 un grafiskā ziņa baigas atšķirības no GTA5 es neredzu. Detalizācija tikai, sniega deformācija un t.t. bet kopumā tas pats.
Dialogos es nedzirdu tik daudz sarkasma un humora cik ir GTA sērija. Manuprāt tā ir Rockstar īpašība, dialogi pilni ar sarkasmu un humora izjutu. Šeit man trūkst.
Vēl izvēlne, Weapons, Items, Horse, Hold L2, HoldL1.... vai tiešam? Ka to visu var atcerēties un kāpēc? Atstāja zirgu, paņēma citu bez sēdekļa, ieroču nav. Why so real?
Zirgu jābaro, matus jātaisa... (God of War bija "Boy this, boy that" un šeit arī "Goog Boy, Easy boy..." bet par zirgu)
Sajauca pogu kombināciju izņēma pistoli pilsētā vai mežā viss Witness reporting, jāskrien pakaļ viņam, kāpēc nevar atvainoties ja spēle ir tik reāla?
Bet uz to pašu laiku var nogalināt 100 cilvēkus spēle samaksāt Bounty un viss it kā kartībā "Good Man" vai tas ir realitātes dubultstandarti?
Spēlējot video spēli es ka spēlētājs gribu atpūsties bet neturēt galva to visu informāciju. Man pietiek realitātes un problēmu mana dzīvē, lai vēl risināt tos videospēlē.

Mans vērtējums: 7/10

GOTY pretendents noteikti, jo tehniski brīnišķīgi, bet es personīgi domāju ka video spēle, ko var "spēlēt" God of War ir labāk.
Image
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 237

30 Okt 2018 13:04

Spēlē aptuveni 6 stundas.

Pirmais iespaids lielisks, spēle izskatās labi, skaņa, tēli ticami un rada lielisku atmosfēru;
Sajūta tāda it kā es būtu seriāla westworld dalībnieks.
Pasaulē viss attīstas gana mierīgi, kas ir patīkama pārmaiņa pret citām spēlēm, kur visu laiku esi kustībā/"adrenalīnā";

Patiesi daudz piedomāts pie optimizācijas, neesmu meklējis, cik šī pasaule ir lielāka/mazāka kā AC: Odyssay, bet te nav kaitinošie loadingi pirms cutscenes vai pirms dialogiem - viss ļoti plūstoši;

Minigames ir tik aizraujošas, ka vakar ap 45min pavadīju spēlējot pokeri. Rīta daļu nometnē sāku ar malkas saciršanu un siena sanešanu zirgiem;
Papildus kvesti un nometnes attīstīšana ir ļoti motivējošas, jo tā veikšana nes gana labus augļus;

Pagaidām vienīgais, kur varu piesieties ir kontroles, kuras piesēžoties pie spēles atkal jāatminās, lai viss raiti notiktu;

Par GOTY - par agru spriest, man gan liekas, ka šis, spiderman, GOW un detroit become human nav liekams vienā grozā;
Open world - šis noteikti ir labākais gabals kopš Witcher 3, pārsitot FarCry 5 un AC, neko citu ievērības cienīgu neatminos.
Image
kamikadzemk
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
Komentāri: 391

30 Okt 2018 16:15

Piekrītu pepeyoshi. Bija 1h brīva laika un es labprātāk ieslēdzu AC:Odysey, jo RDR2 stundas laikā var paspēt tikai noskūties un aizjāt līdz kvesta sākumam nevis kaut cik pavirzīties uz priekšu spēlē. Ja ir pāris stundas brīvas, tad varu paspēt kādu kvestu iziet kur tāpat lielāko spēles laiku pavadīšu jājot uz kaut kurieni.
Image
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 237

30 Okt 2018 16:34

kamikadzemk wrote:
30 Okt 2018 16:15
Piekrītu pepeyoshi. Bija 1h brīva laika un es labprātāk ieslēdzu AC:Odysey, jo RDR2 stundas laikā var paspēt tikai noskūties un aizjāt līdz kvesta sākumam nevis kaut cik pavirzīties uz priekšu spēlē. Ja ir pāris stundas brīvas, tad varu paspēt kādu kvestu iziet kur tāpat lielāko spēles laiku pavadīšu jājot uz kaut kurieni.
Neesmu nedz fans, nedz aiztāvis, bet tīri informācijai - aizjāt līdz kvestam vēl nav aizņēmis ilgāk par 2-3min;
Skūties utt - nav obligāti;
Image
atkars

30 Okt 2018 16:35

Ja nemaldos, tad spēlei atklājas quick travel at some point. Nezinu cik lielā mērā, bet ir.
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 682

30 Okt 2018 16:46

@kamikadzemk Spēlēju AC:Odysey un RDR2 paralēli un tieši man tā sanāca, ka brīvā laikā izvēlos paspēlēt stundiņu vai pāris stundiņas AC:Odysey nevis RDR2. Jo tiešām pa šo laiku Odisejā var redzēt reālu progresu un teiksim pusstundu aizņem kvesta izpilde - jūtu attīstību. Paspēlējot RDR2 un tad ieslēdzot AC:Odysey liekas, ka manis izvēlētais tēls Kassandra skrien un lec zibenīgi, tādā kā turbo režīmā.

RDR2 ir ideāli spēlēt, ja ir vismaz kādas 3-4 stundiņas laika kā brīvdienās un var mierīgi pētīt pasauli nesteidzoties. Salīdzinoši RDR2 atklātā pasaule nav tik gigantiska kā Odissejā.
Image
Rapaks
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 74

31 Okt 2018 09:54

Tikko noķēru 8.3 kg smagu zivi. Bija ko pacīnīties kā īstenībā, kad janogurdina. Dabūju arī achievement.
Image
Bubinators
8. līmenis - ✺ Eksperts ✺
Komentāri: 504

01 Nov 2018 14:41

Pēc ilgiem laikiem ir ko beidzot tā kārtīgi uzspēlēt, bet protams nekādu pārsteigumu tas taču ir R*
Spēlē ir tik daudz iespēju ko atklāt un atklāt, tik ļoti detalizētu spēli nebiju spēlējis kopš GTA 5 laikiem (Lieki piebilst ka tas taču atkal R*), principā pērkot spēli no R* nevar iegrābties un būs baudāma, ja tev nav RDR2 tad tu neskaities geimeris tā pat kā ar GTA 5, šīm spēlēm jābūt tavā kolekcijā :D

Laika trūkuma dēļ diemžēl spēli nēesmu tā kārtīgi izspēlējies, bet cik esmu paspējis paspēlēt tad noteikti varu teikt ka šī ir must have spēle. Pat nespēlējot main story atradīsies ko darīt un pats stāsts pats par sevi ir labi pasniegts un to atmosfēru var noķert.
Gaidu ar nepacietību ar Online Betu
Image

Image
atkars

01 Nov 2018 15:28

Bubinators wrote:
01 Nov 2018 14:41
ja tev nav RDR2 tad tu neskaities geimeris tā pat kā ar GTA 5, šīm spēlēm jābūt tavā kolekcijā :D
Kā jau spēle vēl nav uz PC, tad es jūtos aizvainots! [-( Protams, joks, bet es ceru uz to, ka kādreiz pienāks laiks un šī "PS4 or console only" prakse tiks likvidēta.
jaunais
Komentāri: 624

01 Nov 2018 17:53

:) Oho,nezinaju gan ka GTA5 un RD2 simbolize to,vai cilveks ir geimeris... Man personigi nav GTA5 un RD2 jo Rokstar spelem es eju garam un GTA5 bij vieniga spele,no kuras velejos atbrivoties pardodot to talak.
Bubinators
Komentāri: 504

01 Nov 2018 19:57

Nu nevaig jau arī to visu tik burtiski ņemt pilnu. :D
Image

Image
Verneris
Komentāri: 72

01 Nov 2018 21:07

Nu pirmā stunda RDR2 nospēlēta. Pagaidām viss izņemot kontroles ir labi. GEJmplejs liekas jau pašā sākumā ļoti aizraujošs. Bet nu kontroles..... nu nesaprotu, kāpēc ir jāizdomā kaut kas jauns, vnk NESAPROTU!
Komentēt