Konkurss (Noslēdzies): piedalies un laimē Resident Evil 2 uz PlayStation 4 vai Xbox One pēc izvēles!

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2672

12 Jan 2019 14:03

Jaunais gads ir jāiesāk ar kaut ko bailīgu, tādēļ mēs sadarbībā ar BM.LV organizējam jaunu konkursu, kurā tev ir iespēja laimēt šausmu spēli Resident Evil 2...

Image

Lai piedalītos konkursā, viss, kas tev ir jādara - šeit pat komentāros īsumā jāpastāsta bailīgākais notikums, kādu esi piedzīvojis videospēlē.

Turklāt tie, kas dosies uz Konsoles Facebook lapu un dalīsies ar šo konkursu (https://www.facebook.com/konsoleslv/), ir divreiz lielāka iespēja laimēt Resident Evil 2.

Konkurss norisināsies līdz 24. janvārim.

Vēlam tev veiksmi! 🙂

Konkurss tapis sadarbībā ar:

Image
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2672

12 Jan 2019 14:19

Es atļaušos sākt pirmais :D: spēlēju Condemned: Criminal Origins, un atrodos kādā tumšā, drūmā telpā. Es atvēru skapi un piepeši pamanu pretīgu mironi. Man ar kameru šis mironis ir jāizpēta un jāanalizē. Tieši brīdī, kad gāju tuvplānā, piepeši miroņa galva pakustējās un viņš ieskatījās manās acīs. Visa tā skaņa un tas notikums mani tā pārbiedēja, ka visu nakti rokas trīcēja :D.
Image
Mordot
Jauniņais
Jauniņais
Komentāri: 3

12 Jan 2019 14:45

Esmu diezgan nīkulīgs horror žanra spēlmanis. Viss,kas saistās ar šausmu spēlēm,tiek spēlēts dienas gaismā un raustoties.

Šaušalīgakais kas ar mani ir noticis ir spēles "Fear 2" pirmajās 5minutēs..jump scares mani nogāza no beņka. :D
kardinals12
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 148

12 Jan 2019 15:10

Mana pirma saskarsme ar sausmu speli bija spelejot Resident evil uz PS 1, un bailigakais moments bija tiesi kad, ejot pa koridoru un caur logu ielec suni, un nota troksna un skanam pat ieblavos un pults izskrita no rokam un speli pectam turpinaju spelet pec nedelas, jo nevareju sanemties spelet, tas bija neaizmirstami cik jau gadu pagajusi :))
Image
SIMA111
Jauniņais
Jauniņais
Komentāri: 1

12 Jan 2019 16:05

Undyingā ir sutuācijas, kad bail nokrist. Tā vispār superīga spēle. clive bakers undying =))
mahinators
2. līmenis - ⁎Amatieris⁎
2. līmenis - ⁎Amatieris⁎
Komentāri: 52

12 Jan 2019 16:50

ne tik sen bija piedzīvots jautrs brīdis. nakts, bērns nolikts gulēt, īstais brīdis uzpspēlēt Bloodborne, protams, tumsiņā, ar austiņām, zosāda bez mitas. Te vienā jaukā brīdī ar lielu troksni atverot durvis, it kā gulošais bērns iebrāžas istabā. Tajā naktī vairs negribējās spelet :D
archi
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1787

12 Jan 2019 16:53

Tālajā 1993. gadā devos pie brālēna uz dzimšanas dienu. Es vēl nenojautu kas mani sagaida. Pēc svētku maltītes devāmies uz blakus istabu ievērtēt brālēna kompi. :)
BOOM!!! :-O
Image
Un nakti vairs aizmigt nevarēju. =))
baltasar
Jauniņais
Jauniņais

12 Jan 2019 17:59

Bailīgākais manā šausmu spēles pieredzē bija Until Dawn spēle.
Spēle pati par sevi varbūt nebija tik bailīga,cik bailīgas bija skaņas.
Šī bija pirkā šada žandra spēle ko es spēlēju ar austiņām,un katrs troksnis kas nāca no putniem vai pēkšņām čīkstošām grīdām,vai pēkšņi atsistiem logiem,lika man satrūkties :D
Spēle bija mokas dēļ skaņām,pec apmēram izietiem 70% es tomer neiztureju un slēdzu skaņu uz tv nevis austiņām :D
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 315

12 Jan 2019 19:27

Lielākās bailes viennozīmīgi bija vienā no Fear spēlēm, kur bija klišejiskā aina no skolas koridora ar raustītu gaismu un grabošiem skapīšiem.
Savulaik visas fear un dead space spēles tika ar čomu spēlētas tumsā ar visu kinozāles skaņu, lai efekts ir maksimāls.
P.s atradu pat video:
Image
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1160

12 Jan 2019 19:55

Nekad neesmu bijis šausmu spēļu/filmu cienītājs, bet atceros, ka bērnībā bieži skatījos, kā čoms spēlēja Dino Crisis, Resident Evil un Silent Hill uz pirmā Playstation - kad pašam nebija jātur pults rokās, tad bija ok :D

No nesenākiem notikumiem atmiņā palicis, ka spēlējām Until Dawn trijatā ar čomiem (pulti ik pēc brīža nododot nākamajam). Brīdī, kad pamestā kalnu namiņā no skapīša izlēca jenots, blakus sēdošais čoms burtiski palēcās 8-X
Image
raivuha007
0. līmenis - |Iesācējs|
0. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 5

12 Jan 2019 20:00

Spēlējot Resident Evil uz PS4 ar VR,tas bīja šaušalīgs pārbaudījums Rrrrr! Iesaku pamēģinat! C:-)
Notkiller
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 209

12 Jan 2019 21:08

Es kādu laiku atpakaļ sapratu, ka es esmu gandrīz imūns pret bailīgām lietām filmās un spēlēs. Gandrīz nekādas reakcijas kad kautkas bailīgs notiek un ļoti retos gadījumos ir kas pārsteidz.
Es neatceros ka kāda spēle pēdējos gados būtu mani nobiedējusi. Vienīgais ko es atceros, kas mani nobiedēja ir kā jau viens foruma biedrs šeit rakstīja: Resident Evil uz PS1 - suns, kas ieleca pa logu ejot pa koridoru. Ir bijis vēl moments, bet pagaidām nekādīgi nespēju atcerēties tās spēles nosaukumu.
Image
vovanslv
0. līmenis - |Iesācējs|
0. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 20

12 Jan 2019 22:07

Cik atceros no bērnības tad viens no pirmajiem bailīgajiem spēļu momentiem bija spēlējot uz vēl vecā žilitona Friday The 13th. Tajā laikā visa spēle likās diezgan baisa dēļ tās mūzikas, atmosfēras pašā spēlē.
TRAXXZ
Komentāri: 249

13 Jan 2019 02:30

Heylo, velviens konkurss, super!
Tātad, par to bailīgāko notikumu.. Tuvākajā laikā nav sanācis neko tādu uzspēlēt, ja godīgi. Ja tomēr uzvarēšu konkursā, man būs tāda iespēja, un es noteikti atkal atcerēšos kā ir trīcēdamam iet gulēt.
Ja kāds atminas vecos DOOM laikus kad spēle bija topā uz PC, ar onkuli abi story kopā spēlējām(viņš spēlēja, es skatījos) Es gan vel biju sīks, taču aizrāva videospēles... Viņš apvāca tur nelielu bariņu ar svešajiem.. Kas jau bija diezgan scary, devās tālāk pa gaiteni, ar flashlight kurš čakarējās (i guess, neatceros), tāpēc bija gaišs un tumšs brīžiem, atmosfēra jau paliek bailīga. Abi sēžam domājam kas nu būs, viņš dodas tālāk un dzird LIELU svešo (pēc rēcieniem) abiem jau bezmaz vai bikses pilnas, zinot to, ka arī no jebkurienes var izlekt kaut kāds svešais un sabojāt visu ballīti. Taču nē, turpinam iet, iet un dzirdam viņu skaļāk.. Un BOOM, skaņas tā kā lēkātu. Abiem bikes pilnas, flashlight neiet, rokas trīc... BAM UN VIŅA PURNS PA VISU EKRĀNU. Holy shiiieeeettt, es aizskrēju uz savu istabu un pie pc negāju nedēļu no vietas.. Biju tā pārmīzis jēgu, huh. Deam. Labs!

P. S Share arī fb ziņu, ar vārdu Madars P.
Ceru beidzot uzvarēt, lai veicas visiem. Un paldies bm un k par iespēju.
Image
kamikadzemk
7. līmenis - ✦ Meistars ✦
7. līmenis - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 428

13 Jan 2019 10:31

Konkrētu bailīgāko momentu neatceros, bet bailīgākā spēle priekš manis ir P.T.

P.S. Skhen un moderatori, paskatieties mahinatora un Marks postus. Kaut kas tur nav tīrs.
Image
faust2
0. līmenis - |Iesācējs|
0. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 16

13 Jan 2019 11:13

haha, jaa
aizmirsa tik emoji beigaas pielikt

runaajot par teemu, tad man bailiigaakais moments noteikti ir speeleejot resident evil uz ps1, kaa jau mineeja te cilveeki ieprieks, suns kurs izlec caur logu un vispaar taa noskana, skanas, pamestaa pilseeta, tuksaas policijas masiinas utml. tolaik laikam bija kaadi 12 gadi, raustiijos no katra siikuma tajaa speelee.. bail pat baaru bija pamest 😀
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1160

13 Jan 2019 12:23

kamikadzemk wrote:
13 Jan 2019 10:31
P.S. Skhen un moderatori, paskatieties mahinatora un Marks postus. Kaut kas tur nav tīrs.
Tipa diviem cilvēkiem nevar atgadīties identiskas situācijas, kas identiski tiek aprakstītas? :D Bet ja nopietni, izdzēsu otro komentāru.
Image
Drejz
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
Komentāri: 329

13 Jan 2019 12:54

Personīgi ES nekad nēesmu bijis horror spēļu žanra fans, filmas ir OK, varu skatīties, bet ja jāspēle - mošķi, miroņi, jump-scare un viss kas saistīts ar to mani padara nervozu un nepatīk.

Vakar ar draudzeni ieslēdzām RE2 demo un es jau biju panikā viņu spēlēt, visas FREE PS+ spēles kas ir horror esmu nokačājis un nekad neslēdzis iekšā :)) BET, es atceros kad spēlēju Dead Space un man jau tur tie mošķi kas rāpas pa zemi tavā virzienā likās scary un man bija tāds - fuck that, es slēdzu ārā.

Vienīgā tāda tipa spēle, ja to pat var uzskatīt par bailīgu ko esmu no A-Z izgājis ir Last of Us, un man nenormāli iepatikās, pat momenti ar "Clickeriem" likās crazy labi un bailīgi tajā pašā laikā.
Image
Image
jaunais
10. līmenis - ✪ Guru ✪
10. līmenis - ✪ Guru ✪
Komentāri: 751

13 Jan 2019 13:10

Es neesmu šausmu spēļu cienītājs...
Vienīgā šausmu spēle,kas ir spēlēts,tas ir Until dawn. Pati spēle nibija tik šausmīga,kā tās skaņas... Spēlēju uz austiņām un pēc pāris reizēm,ka kas pēkšņi ap stūri izlec,sāku baidīties iet tālāk :)) Tajā spēlē tie skaņas efekti jau radīja to baiļu sajūtu,ka tuliņ kas negaidīti notiks...
D-Shiznit
Jauniņais
Jauniņais

13 Jan 2019 15:17

Mana pirmā pieredze šausmu spēlē jau bija 4 gadu vecuma kad brālis iedeva paspēlēt Resident Evil 2, viss gāja tīri normāli līdz man tik ļoti sabaidīja durvju animācija kur pretī iznāca inficētie un kopš tā laika es nebiju spēlējis nevienu šausmu spēli. Tie bija vismaz pāri 10 gadi kad beidzot pats uz pc versiju atradu kā dabūt Resident Evil 2 un gāju tam cauri vēlreiz. Spēlējot to tagad liekas nekādas problēmas bet būdams mazs ar to man arī pietika lai nespēlētu šo spēli. :D
Image
Komentēt