Tavas atsauksmes par Far Cry: New Dawn

Komentēt
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4697
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

15 Feb 2019 00:34

Sveiki, biedri! Pirms gulētiešanas nolēmu jau šonakt izveidot Far Cry: New Dawn atsauksmēm atveltītu tēmu, jo daži jau spēli spēlē, daži to jau sāks darīt rīt, tādēļ aicinu tev šeit izteikt savas atsauksmes par spēli :).

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Foruma biedru atsauksmes par Far Cry: New Dawn".
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

15 Feb 2019 08:19

Manas atsauksmes būs tikai stipri vēlāk, esmu pazudis iekš Metro. :)) kaut kur pie upes Volgas. :))
Guncha83
21. līm. - ≛Lietpratējs≛
21. līm. - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 214
Joined: 02 Nov 2015 11:28

15 Feb 2019 09:51

Pagaidām nevaru saprast. Liekas pēc narkomāna sapņa :D Postapokaliptisks setings ar anormāli spilgtām dabas krāsām, tam visam pa vidu stiprākais ņem to, ko var paņemt un galvenais varonis močī visus ar zāģmetēju :D Man "iecepīja" šis standalone. Vismaz pagaidām. Vakar gan paspēju paspēlēt kādas 30 minūtes, bet šovakar mauks pa nopietno :)
Image
Bubinators
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 845
Joined: 09 Nov 2011 20:38
Location: Valka

16 Feb 2019 16:42

~2h pavadītas New Dawn, par spēli varu teikt ka ļoti patīk, patīk ka ir viena bāze kurai ir jāveic apgreidi, patīk health bar sistēma, patīk rpg + shooter stils kā tāds, spēles visnotaļ ir krāšņa, brīžiem apstājos un vienkārši papētu un priecēju acis ko mūsdienās var vizuāli dabūt gatavu un pasniegt. Spēles ļaunie tēli ir pasniegti kā jau Far Cry spēlēs, vizuāli normāli taču psiholoģiski nelīdzsvaroti, jeb kā saka ar putniem galvā, taču šinī brīdi ir arī tas ka katrs izdzīvo kā var, un kā jau fāterīts dvīnēm ir mācijis ja esi ieradies risināt problēmas tad tu dzīvosi, ja tu radi problēmas tu mirsi. :D

Protams bedīgi ir lasīt to ka spēle ir ļoti īsa, kas to zin, varbūt kādi maksas/bezmaksas DLC būs ar ko Ubisofts vienmēr izceļās.
Anyway varbūt full price neiesaku tikkai un vienīgi spēles garuma ziņā, bet uz sale noteikti iesaku nopirkt un uzspēlēt.
Kad spēli būšu izspēlējies līdz nelabumam noteikti būs vēl ko piebilst.
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 583
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

20 Feb 2019 08:13

Beidzot ir sanācis paspēlēt pirmās 3-4h, līdz šim iespaidi:
1. Spēle nav ti atraktīva kā FC5;
2. Spēle ir tik pat skaista, dažās niansēs dēļ krāsām pat skaistāka;
3. Pievienotas daudz mehānikas, kas spēlē evieš vēl vairāk dažādības;
4. Ļaunās meitenes ieturētas tipiskā FC ļauno tēlu garā, labi vai slikti - tas atkarīgs no tā, vai Tev patīk sērija;

Kās nepārāk patīk:
1. RPG šaušanas sistēma - lai iegūtu papildus degvielu, vienu no ieņemtajiem outposts atdevu atpakaļ, provēju zureiz iziet atkārtoti, pretinieki paliek rank 2, viss grūtāk, bet īpaši kaitina - šāviens galvā tos vairs nenovāc + to Tu saproti tikai pēc šāviena izdarīšanas, Assasins Creed tādā ziņā rādīja potenciālo dmg, lai spēlētājs izvērtē, lavīties tuvāk, jeb šaut;
2. Pagaidām neesmu ar to saskāries, bet liekas, ka beigās, tālākām pilsētas attīstībām būs baigais etanola grinds;
3. Nepatīk tas, ka zudis balanss starp fun, ko vari iegūt apkārtējā pasaulē un main misijām, te apkārtējā pasaulē darāms daudz vairāk, nekā story, attiecīgi spēlētājam bez maz tiek uzspiests grindot un vākt resursus;

Par cik FC5 ļoti patika un pirms pārdošanas visi uzdevumi un liela daļa collectabls tika savākti, tad arī šī tiks izieta, pēc 4h spēlēšanas izitas 7 main misijas 2 secondary, 3 bunkuri un ieņemti 3 outposts;

Personīgi man visvairāk pietrūkt iespējas pārliecinoši klusi ar loku un headšotiem ieņemt outposts, kā arī vairāk main story, kuru papildina vai atvieglo side quests un šī resursu vākšana;
Image
Drejz

20 Feb 2019 09:44

Esmu liels Far Cry sēriju fans, un šo daļu gaidīju pēc FAR CRY 5 ar nepacietību, kad redzēju pirmos gameplay un to ka spēlē būs RPG mehānika pretiniekiem healthbar virs galvas nedaudz biju apjucis, bet reali spēlē tas netraucē un ir pat OK, ātri pierod un liek apdomāties neskriet virsū Legendary onkulim vai dzīvniekam ar pirmā level ieročiem.

Spēles stāsts ir samērā īss un pašlaik esmu jau 20/22 Story misijas izgājis, un nav ta ka es tikai centos iziet galvenās stāsta misijas bet visu paceļam vācu, un tāpat stāsts liekās krietni īss.

Grafika spēlē ir skaista/krāsaina, bet tāds man arī likās FAR CRY 5, tikai tur man šķita ka ir krietni vairāk ko darīt un būtisku pārmaiņu vai jaunu tehnoloģiju nozarē nepamanīju.

Par gameplay sūdzību nav, spēle ir ātra/dinamiska, vari izvēlēties pats savu approach, vari būt stealthy čalis ar loku ātri visus apvākt Outpostā, vai ar bazuku visus laist gaisā, tā ir FAR CRY būtībā un tā arī ir palikusi, kas manā grāmatā ir liels +.

Spēles beigām tuvojoties Es sev uzdodu jautājumu: "Vai šī spēle ir vērta 40EUR?", un atbilde ir - pilnīgi noteikti nē, jo piemetot +10EUR Tu vari nopirkt kaut ko citu, ko gaidi vairāk, bet kā FAR CRY fans, es šo nevarēju palaist garām.

FAR CRY NEW DAWN
Grafika 7/10
Gameplay 7/10
Story 4/10
Guncha83
21. līm. - ≛Lietpratējs≛
21. līm. - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 214
Joined: 02 Nov 2015 11:28

20 Feb 2019 12:08

Dundukss wrote:
20 Feb 2019 08:13


Kās nepārāk patīk:
1. RPG šaušanas sistēma - lai iegūtu papildus degvielu, vienu no ieņemtajiem outposts atdevu atpakaļ, provēju zureiz iziet atkārtoti, pretinieki paliek rank 2, viss grūtāk, bet īpaši kaitina - šāviens galvā tos vairs nenovāc + to Tu saproti tikai pēc šāviena izdarīšanas, Assasins Creed tādā ziņā rādīja potenciālo dmg, lai spēlētājs izvērtē, lavīties tuvāk, jeb šaut;
2. Pagaidām neesmu ar to saskāries, bet liekas, ka beigās, tālākām pilsētas attīstībām būs baigais etanola grinds;
1. Patiešām nesaprotu Tavu komentāru. Headshoti novāc pretiniekus easy. Problēma varētu būt tajā, ka , iespējams, Tev nav pietiekami spēcīgs ierocis jeb pretinieks ir enforcer - tiem galvā ir kaskas, kas būtiski samazina damage. Es esmu hardcore šāvējs un cenšos spēlēs strādāt ar ložmetēju. Tāpat arī šeit - ir tier 3 ložmetējs - ar to pretinieki krīt kā mušas pat 3. līmenī outpostos. Ir gan nianse - ja grib šādi maukt, tad ir pamatīgi katrs outposts jāizpēta un jāieņem labs spots, lai enforceri nenokniebtu ar pāris šāvieniem. Uz doto brīdi man visi outposti ir max līmenī.
2. mazliet ir, jā. Bet ne tik traks grainds, kā kādā online rpg :) principā, ja ir labi ieroči un normāls skils, tad iztīri outpostu, restartē un iztīri vēl 2x. tā izskrienot visiem cauri var pacelt prosperity uz max ātri ;)
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

20 Feb 2019 12:49

Beidzot arī es piesēdos pie Far Cry - pat nezinu ko pateikt, manas domas ir dalītas.
Itkā ir tas pats Far Cry 5, bet nav man tas efekt no New Dawn, kā bija ar Far Cry 5.
Man tikai sākums un ejot tālāk, savas domas varbūt mainīšu, bet pagaidām nejūtu to Far Cry jautrību, uz ko biju cerējis. Krāsu salikums, pēc bumbas sprādziena, man tas arī isti neiderās tajā Far Cry pasaulē, bet nav tā, ka baigi tas traucētu.
Pagaidam lieku cerības uz to, kā pats story atīstīsies, gribu satikt 'Dozefu Sidu :))
No pozetīvā, kā jau Far Cry stilā, spēles ļaundari ir ar "putniem galvā" nedaudz nelīdzsvaroti - tas ļoti labi iederas spēlē.

Spēli nepametīšu, ja jau esmu nopircis, tad arī to iziešu. Bet pagaidām ir tā, ka nav tas efekts, ka atrāk vakarā gribās pie spēles piesēsties, bet zināma interese tomer ir, ka nu tur būs ar to story.
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 583
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

20 Feb 2019 12:55

Guncha83 wrote:
20 Feb 2019 12:08
Dundukss wrote:
20 Feb 2019 08:13


Kās nepārāk patīk:
1. RPG šaušanas sistēma - lai iegūtu papildus degvielu, vienu no ieņemtajiem outposts atdevu atpakaļ, provēju zureiz iziet atkārtoti, pretinieki paliek rank 2, viss grūtāk, bet īpaši kaitina - šāviens galvā tos vairs nenovāc + to Tu saproti tikai pēc šāviena izdarīšanas, Assasins Creed tādā ziņā rādīja potenciālo dmg, lai spēlētājs izvērtē, lavīties tuvāk, jeb šaut;
2. Pagaidām neesmu ar to saskāries, bet liekas, ka beigās, tālākām pilsētas attīstībām būs baigais etanola grinds;
1. Patiešām nesaprotu Tavu komentāru. Headshoti novāc pretiniekus easy. Problēma varētu būt tajā, ka , iespējams, Tev nav pietiekami spēcīgs ierocis jeb pretinieks ir enforcer - tiem galvā ir kaskas, kas būtiski samazina damage. Es esmu hardcore šāvējs un cenšos spēlēs strādāt ar ložmetēju. Tāpat arī šeit - ir tier 3 ložmetējs - ar to pretinieki krīt kā mušas pat 3. līmenī outpostos. Ir gan nianse - ja grib šādi maukt, tad ir pamatīgi katrs outposts jāizpēta un jāieņem labs spots, lai enforceri nenokniebtu ar pāris šāvieniem. Uz doto brīdi man visi outposti ir max līmenī.
2. mazliet ir, jā. Bet ne tik traks grainds, kā kādā online rpg :) principā, ja ir labi ieroči un normāls skils, tad iztīri outpostu, restartē un iztīri vēl 2x. tā izskrienot visiem cauri var pacelt prosperity uz max ātri ;)
Sveiks, man ir pirmā ranga ieroči, pēc outpost atdošanas pretinieks paliek otrā ranga, attiecīgi nav redzams cik dzīvības mans headshot noņems, provēju 3x ieņemt atkārtoti, stealth nesanāca, jo headshoti ar bultu galvā nenovāc un silent kill perka uz 2. ranku man arī nav;
Būtu ielikuši sistēmu kā Assasinā, ka redzams dzīvību daudzums, ko noņems mans uzbrukums, nebūtu man šī jautājuma, notēmētu galvā, redzētu, ka nav iespējas ar stealth iziet, un atgrieztos pēc laika ar citiem ieročiem.
Image
User avatar
Sk00f
48. līm. - ✱ Eksperts ✱
48. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 489
Joined: 18 Nov 2011 22:27

20 Feb 2019 13:58

@Dundukss
Kāpēc Tu vienkārši neieņem visus 1. līmeņa outpostus un neuzlabo savu ieroču veikalu? Pēc tam nopērc 2. līmeņa snaipereni ar klusinātāju, un tad jau tā lieta aizies. :)

Runājot par resursu graindu - tas šajā spēlē ir 0. Esmu spēli izgājs kādus 80% un nevienu brīdi nav bijusi situācija, kad ir trūkuši resursi.
Vajag etanolu - outpostu ieņemšana bez pamanīšana, supply dropi vai tās lielās cisternas, kas braukā pa karti.
Vajag titānu - jebkurā ieņemtā outpostā var atrast seifu ar titānu, jebkurā treasure hunt misijā būs seifs ar titānu (vajag lockpicking perku).
Jebkuru citu resursu var atrast vienkārši vazājoties pa karti vai, ja slinkums, 5-10min ekspedīcijas misija.
Image
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 583
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

20 Feb 2019 15:12

Sk00f wrote:
20 Feb 2019 13:58
@Dundukss
Kāpēc Tu vienkārši neieņem visus 1. līmeņa outpostus un neuzlabo savu ieroču veikalu? Pēc tam nopērc 2. līmeņa snaipereni ar klusinātāju, un tad jau tā lieta aizies. :)

Runājot par resursu graindu - tas šajā spēlē ir 0. Esmu spēli izgājs kādus 80% un nevienu brīdi nav bijusi situācija, kad ir trūkuši resursi.
Vajag etanolu - outpostu ieņemšana bez pamanīšana, supply dropi vai tās lielās cisternas, kas braukā pa karti.
Vajag titānu - jebkurā ieņemtā outpostā var atrast seifu ar titānu, jebkurā treasure hunt misijā būs seifs ar titānu (vajag lockpicking perku).
Jebkuru citu resursu var atrast vienkārši vazājoties pa karti vai, ja slinkums, 5-10min ekspedīcijas misija.
Sveiks, Tavs ieteikums ir vietā, man tikai gribējās, lai spēle caurspīdīgi man pasaka, ka ar intelektu vien nepietiks, ka nepieciešams 2. ranka gear, lai ieņemtu outpost atkārtoti, pirms es to samainīju pret extra etanolu :)
Image
Guncha83
21. līm. - ≛Lietpratējs≛
21. līm. - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 214
Joined: 02 Nov 2015 11:28

20 Feb 2019 17:27

viss jau atkarīgs no spēlēšanas stila un ekspektācijām :D man patīk pēc 1. līmeņa atrast perfektu spotu un nākošās reizes jau iet iekšā guns blazing :D dotajā brīdī enforceri krīt no 1 kārtas lielāko daļu, jo ar ložmetēju kāda no lodēm tāpat ierauj galvā un ir uzreiz kils :)
Image
User avatar
Eking
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 845
Joined: 22 Jan 2012 10:28
Location: Rīga

21 Feb 2019 11:57

Far Cry: New Dawn gaidīju ar nepacietību pēc Far cry 5 iznākšanas un spēle attaisnoja liktās cerības - sagaidīju labu izklaidi un saņēmu vairāk Far cry pieredzes. New Dawn var pozicionēt kā papildinājumu Far cry 5 pamata spēlei. New Dawn varu rekomendēt tieši Far cry 5 faniem, kas vēlas turpināt stāstu un uzzināt, kas īsti notika ar galveno ļaundari Dozefu Sidu.

Pieminēšu tās lietas, ko iepriekšējie biedri nepieminēja atsauksmēs:
  • New Dawn var spēlēt co-op gan misijas, gan ekspedīcijas (ir tikai 7 ekspedīcijas ar trim grūtības pakāpēm). Spēles progress un resursi tiek hostam, otram spēlētājam tikai resursi.
  • Personīgi spēle tuvojas uz The Division pusi ar resursu vākšanu un pārvaldīšanu. Dažreiz zūd Far cry formulas burvība "ej kur gribi, dari ko gribi". Piemēram, ja spēles sākumā pirmajā līmenī uzduries Tier III pretiniekam, tad bez variantiem atliekt bēgt
  • Posteņiem un ekspedīcijām ir trīs grūtības pakāpes, ko var iet vairākas reizes. Droši var iet stealthā, lai dažādotu pieredzi un iziešanas veidus, par to spēlētājs tiek atalgots ar nedaudz vairāk resursiem par kārtējā posteņa attīrīšanu.
  • Ubisoft ir iebūvējuši veikalu ar iespēju par naudu iegādāties resursu pakas, kā arī ieročus un mašīnas. No jauniem spēles ieročiem ir zāģis, kas ļauj novākt vairākus pretiniekus reizē. Sevišķas nepieciešamības iegādāties resursus par naudu nebija. Kā vienmēr Ubisfot Clubā var saņemt dāvanas par progresu, sasniegumiem no Ubisfota
  • New Dawn var ieraudzīt skaistus skatus - kā ziemeļblāzma dažādos diennakts laikos vai mirdzošas zvaigznes naktī. Dažreiz tiešām sanāca uzņemt bildes ar lieliskiem skatiem.
Stāstu var ieziet ap 8-10 stundām, pasaules karti attīrīt ap 5 stundām. Iesaku New Dawn pirkt ar labu atlaidi, parasti Ubisfot spēles ātri krītas cenā.
Image
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

21 Feb 2019 12:13

Eking wrote:
21 Feb 2019 11:57
Far Cry: New Dawn gaidīju ar nepacietību pēc Far cry 5 iznākšanas un spēle attaisnoja liktās cerības - sagaidīju labu izklaidi un saņēmu vairāk Far cry pieredzes. New Dawn var pozicionēt kā papildinājumu Far cry 5 pamata spēlei. New Dawn varu rekomendēt tieši Far cry 5 faniem, kas vēlas turpināt stāstu un uzzināt, kas īsti notika ar galveno ļaundari Dozefu Sidu.

Pieminēšu tās lietas, ko iepriekšējie biedri nepieminēja atsauksmēs:
  • New Dawn var spēlēt co-op gan misijas, gan ekspedīcijas (ir tikai 7 ekspedīcijas ar trim grūtības pakāpēm). Spēles progress un resursi tiek hostam, otram spēlētājam tikai resursi.
  • Personīgi spēle tuvojas uz The Division pusi ar resursu vākšanu un pārvaldīšanu. Dažreiz zūd Far cry formulas burvība "ej kur gribi, dari ko gribi". Piemēram, ja spēles sākumā pirmajā līmenī uzduries Tier III pretiniekam, tad bez variantiem atliekt bēgt
  • Posteņiem un ekspedīcijām ir trīs grūtības pakāpes, ko var iet vairākas reizes. Droši var iet stealthā, lai dažādotu pieredzi un iziešanas veidus, par to spēlētājs tiek atalgots ar nedaudz vairāk resursiem par kārtējā posteņa attīrīšanu.
  • Ubisoft ir iebūvējuši veikalu ar iespēju par naudu iegādāties resursu pakas, kā arī ieročus un mašīnas. No jauniem spēles ieročiem ir zāģis, kas ļauj novākt vairākus pretiniekus reizē. Sevišķas nepieciešamības iegādāties resursus par naudu nebija. Kā vienmēr Ubisfot Clubā var saņemt dāvanas par progresu, sasniegumiem no Ubisfota
  • New Dawn var ieraudzīt skaistus skatus - kā ziemeļblāzma dažādos diennakts laikos vai mirdzošas zvaigznes naktī. Dažreiz tiešām sanāca uzņemt bildes ar lieliskiem skatiem.
Stāstu var ieziet ap 8-10 stundām, pasaules karti attīrīt ap 5 stundām. Iesaku New Dawn pirkt ar labu atlaidi, parasti Ubisfot spēles ātri krītas cenā.
Tad jau man ir vēl cerības uz to, ka savas domas mainīšu par spēli, satiekot Džozefu Sidu.
Gribēju jau ļoti atgristies Far Cru 5 pasaulē, bet kad iesāku New Dawn, kaut kā nebija tas efekts...
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

24 Feb 2019 11:19

Spēlē esmu jau tuvu pie beigām un varu teikt, ka esmu vīlies.
Tā resursu meklēšana bāzes uzlabošanai, tas ir krietni pa daudz, uz tik īsu story. Nepatīk, ka bāzes uzlabošana ir piespiedu kārtā, lai tiktu tālāk pa story. Pats story mani arī neaizrāva. Domāju, tad kad satikšu Džozefu Sidu un savas domas mainīšu, bet nekā, vēl lielāks murgs sākās. :))
Tā misija, lai aizpeldētu līdz Džozefam, tas ir kārtīgs narkomānu sapnis un kad to izgāju, domāju ka nu tas ir cauri, bet nekā, vēl lielāks murgs sākās, narkomāna sapnis turpinās.
Katrā ziņā, to visu biju iedomājies savādāk - Džozefs labais, šerifa palīgs no Far Cry 5 tagad Džozefam palīgs- pilnīgs murgs. :D
Visa spēle principā balstās uz resursiem un story, tas tikai tā, lai būtu iemesls meklēt resursus.
Spēli vērtēju 4.5/10

Ja nebūtu izgājis Far Cry 5, tad New Dawn man liktos vēl lielāks murgs.
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4697
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

25 Feb 2019 11:47

Heijā! Tie, kuri vēl nav paguvuši izteikt savas atsauksmes par Far Cry: New Dawn, es aicinu to izdarīt līdz ritdienas pusnaktij (tas ir 26. februāris), ja vēlies, lai tavs sacītais tiktu publicēts Konsoles.lv lapā :).
Image
User avatar
dzekans
29. līm. - ≛Lietpratējs≛
29. līm. - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 294
Joined: 16 Nov 2018 19:09

26 Feb 2019 12:34

Pašlaik spēlēju new dawn, esmu tuvu pusei, pagaidām patīk, tīru lēnām karti, patīk ka ir cilvēkiem tās dzīvības rādītājs un ranki, patīk ka jāvāc resursi lai kautko attīstītu. Interesanti liekas, tas ka tev ar kādu no roster brigādes locekļiem ir jāspēlē ilgāk, lai viņš savāc attiecīgos ''kills'' un tad atklājas kāda papildus spēja viņam.
Esmu nedaudz vīlies par pasaules krāsainību, to tik ļoti uzsvēra, bet man kautkā neliekas ka ļoti tas ir mainījies no far cry 5, gaidīju spilgtāku pasauli ar rozā krāsu. Stāsts, kā jau citi teica, ka sākumā kautkas notiek un tad tā ļoti lēnu, nu ja protams ej tikai story misions,tad jau ātri viss notiks.
Kopumā spēle laba, patika arī 5 daļa, līdz ar to šis arī ir baudāms gabals.
Image
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 583
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

27 Feb 2019 11:44

Spēle gandrīz izieta, palikuši 8 outposti, pavairāk ekspedīcijas un 3 main misijas;
Jā stāsts ir īss;
Jā spēle varēja maksāt startā 30 nevis 40Eur vai būt iekļauta kā second year seasson pass kontents;
Jā ekspedīcijas un outposts iešana 3 rezes no vietas nav pati pārdomātākā mehānika, tāpēc neeju to uzreiz vienu pēc otra;

Bet tomēr arī šis pasākums ubisoft ir izdevies:
1. Spēlē joprojām ir fun, gribas tās pasaulē izdarīt visu;
2. Stāsts lai gan īss bet ir diezgan ticams un ap to apvītā post apokaliptiskā pasaule ir baigi ok;
3. Patīk jaunā "RPG" šaušana;
4. Patīk bāzes attīstīšana;
5. Resursi nav jāgrindo, ne reizi neparādījās iemesls pirkt kaut ko, kaut arī viss ir nopērkams par naudu;
6. Treassure hunt ir joprojām ļoti forši puzzles;
7. par cik pasaule mazāka, loading times ir samazinājušies;
8. ekspedīcijas ir foršas, esmu tik bijis, bet man viņas ļoti patīk;

Spēlei kā FC cienītājs dodu 8/10, attiecīgi jo zemāk ietu cena, jo augstāka būtu atzīme, jo nekādas citas piezīmes par šo standalone DLC man nav;
Image
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4697
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

28 Feb 2019 16:54

Paldies, visiem, kuri izteica savu vērtējumu par Far Cry: New Dawn :). Te arī mūsu kopīgi ceptais materiāls :D:

http://konsoles.lv/2019/02/28/konsolist ... -new-dawn/

Droši, spiežam "Patīk" un dalāmies, lai digitālajā pasaulē arī citi uzzini, kas mēs esam par konsolistiem!
Image
Komentēt