Patreon/Konsoles Piedāvājumi

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2910

22 Apr 2019 19:45

Image

Ahoij, biedri! 🤗
Šodien no šūpolēm nokritu. Paldies dievam kauli ir savās vietās. Bet ne par to ir stāsts. 😄

Jau pakāpeniski esmu sācis veikt lielas izmaiņas savā piezīmju blociņā, lai patreon.com/konsoles
servisu tev padarītu labāku un saturu bagātāku. Tādēļ man ir idejas, kādu ekskluzīvu saturu piedāvāt Patreon abonētājiem (ne tikai digitālās grāmatas un žurnālus), lai jūs gūtu interesantāku un tuvāku pieredzi ar Konsoles.lv.

Šeit būs arī vieta, kur turpmāk informēšu Patreon abonētājus par jaunumiem un piedāvājumiem patreon.com/konsoles servisā. Zemāk papildus informācija:

KAS IR PATREON?

Patreon ir vieta, kur cilvēkiem ir iespēja atbalstīt savus iemīļotos satura veidotājus, kuriem rūp tas, ko viņš/viņa dara. Tādējādi tu vari abonēt konkrēto Patreon lapu, piemēram, manu Konsoles lapu par 1.98 $ jeb ~1.74 EUR mēnesī. Līdz ar to tu sniedz man, Konsoles.lv projektam finansiālu atbalstu, un iespēju Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju.

Lai kļūtu par Patreon/Konsoles abonētāju, spied Become a Patron:

Image

ABONEMENTU ATCELŠANA

Abonementu var atteikt jebkurā laikā. Ja vēlies atteikt abonementu, dodies uz savu profilu un nospied Patreon profilu -> My Memberships -> Edit -> Edit or Cancel Payment.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

22 Apr 2019 19:59

Rakstot Days Gone pirmskatu, es piepeši sajutu, ka ļoti vēlos parādīt savu uzrakstīto melnrakstu saviem Konsoles/Patreon atbalstītājiem, jo radās vēlme padalīties ar procesu, cik tālu esmu ticis savā darbā.

Tādēļ ar lielu prieku informēju savus Konsoles atbalstītājus (kuriem saku milzīgu paldies), ka jums ir ekskluzīva iespēja ieskatīties manā uzrakstītajā Days Gone pirmskata melnrakstā.

Lai to aplūkotu, dodies te -> https://www.patreon.com/konsoles un lejupielādē "Pirmskats, Days Gone melnraksts.pdf" failu.

Jāsaka, ka darba vēl ir daudz, tāpēc vakara pusē būs jāpieķeras un jāraksta tālāk 😎.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

28 Apr 2019 14:09

Ārā pūšs vēss vējš, līdz ar to esmu paslēpies mājā un ķēries klāt pirmajiem iespaidiem par Days Gone. Zemāk ir ieskats melnraksta formā:

Taču pilnā melnraksta versija (7 minūšu gara) ir pieejama https://www.patreon.com/konsoles
Tajā redzēsi, ko esmu atklājis spēlē, kā man sokas, ko aptuveni rādīšu un kā darbošos, lai pabeigto versiju "pirmie iespaidi" drīzumā publicētu Konsoles.lv :).
Image
Komentēt