Tavas atsauksmes par Days Gone

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2976

26 Apr 2019 19:42

Sveiki, biedri! Jāturpina tradīcija, tādēļ dalāmies ar saviem iespaidiem par Days Gone (kas patīk, nepatīk). Pats vēlāk arī padalīšos, jo man arī ir tā iespēja iemēģināt šo spēli :).

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Konsolisti vērtē Days Gone".
Image
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂
Komentāri: 989

26 Apr 2019 20:06

Es jau savu pirmo atsauksmi izteicu Days Gone topikā un gala atsauksme, domāju ka līdz tam būs vēl tālu. Spēle izskatās, ka ir gara un ne tik ātri sanāks piebeigt.
pepeyoshi
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 294

28 Apr 2019 19:56

Tas nebus apskats, bet drīzak pirmais iespaids. Jo manuprāt tam arī ir liela nozīme, salidzināšu to visu ar citu ps4 eksluzivu Horizon, spēle ko pabeidzu divas nedeļas atpakaļ.

Īsumā par Horizon, gameplay ir lielisks, bet galvēni varoņi, antogonisti, dialogi un spēles stāsts ir pilnīgs murgs. Līdz ar to gribēju ātrak pabeigt spēli jo nevarēju iejusties līdzi Aloy un spēles pasaulei.

Šorit man izdevas paspēlēt bišķin, uzreiz vēlos pateikt ka spēle izskatas forši, krasu palitra ir atbilstoša spēles garastavoklīm. Galvenais varonis arī patika, parastais džeks, nekāds “the special one”. Kads un par ko būs stāsts pagaidam nezinu bet cerams būs interesanti, un nebus tāpat ka Horizon visi dialogi idiotiski un bezjedzīgi, kur cilvēki izkatas un runa ka debili.

Īpaši vēlos atzīmet “melee”, man patika, spēlēju uz hard, un it ka nav lock-on līdz ar to ciņas gaita ir forša un “free-flowing”. Šaušana no dažiem ieročiem varētu but labāka un ietekmīgaka. Steatlh arī apmierinošsi labs, patika ka zāle kur slēpties izskatas reāli, Horizon bija īpaša krasa.

Summējot pateikšu es nevaru saprast kāpēc mass mediju atsauksmes ir tik sliktas, ņemot verā tendenci, tad varbūt tāpēc ka Deacon ir nav melns, homoseksuals, stipra sievete feministe un vel kaut kas tam lidzīgs, bet otrādi ir “toxic” brutāls džeks. Pagaidām mans vertējums spēlei ir 8/10. Noteikti jāspēle.
Image
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂

29 Apr 2019 01:11

Es arī nesaprotu, kapēc spēlei ir tik zemi vērtējumi.
Jau piekto vakaru pēc kārtas spēlēju un stipri pāri pusnaktij, jo spēle mani ir ievilkusi. Un nav tā, ka es ātrāk viņu gribētu pabeigt, bet tieši pretēji - katru papildus missiju, frikeru ligzdas, bandītu nometnes, to visu es pēc kārtas tīru, jo man ir interesanti būt tanī spēles vidē.
Matizs
Komentāri: 276

29 Apr 2019 09:42

@pepeyoshi Horizonam ir viens no labākajiem stāstiem kuru esmu spēlējis.
Image
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂

29 Apr 2019 10:18

Matizs wrote:
29 Apr 2019 09:42
@pepeyoshi Horizonam ir viens no labākajiem stāstiem kuru esmu spēlējis.
Par Horizon, es neteiktu, ka viens no labākajiem, bet gana labs...
Lukijs
10. līmenis - ✪ Guru ✪
10. līmenis - ✪ Guru ✪
Komentāri: 770

29 Apr 2019 11:19

Spēle ir solīda. Kritiķiem sanāca spēlet neapdeitotu versiju kur biežāk nogļukoja + lielajiem outletiem nepatīk ka nav racial diversity un dievs nedod kāds tēls uzvedīsies kā īsts vīrietis. No neatkarīgajiem youtuberiem kā Jim Sterling, happyconsolegamer, acg etc arī. Bet nu par spēli. Ļoti skaista, viehli pazust pasaulē un interesē arī stāsts. Braukšana ar moci ir daudz jautrāka cik domāju. Esmu nospēlējis varbūt 11-12 stundas pašlaik un ja tagad vērtētu 8/10. Pat čomam vakar iedevu, šis 5 stundas no vietas atsēdēja. Labi ka man bija ko darīt ar Dragons Dogma Switcham
Image
pepeyoshi

29 Apr 2019 12:19

Piekrītu @Lukijs. Beidzot spēle ir par normālu vīrieti ar normālam vīriešu vērtībām un ņemot vērā mūsdienu tendenci kā vispretīgākais tagad ir būt par baltu tradicionālas seksuālas orientācijas vīrieti, kurām patīk skatīties uz meitenēm kā uz seksuālam objektam, tad varu saprast kāpēc ir tāda reakcija masu medijam. Un manuprāt tas ka Deacon ir tas vīrietis kas visticamāk neseko #metoo kustībai un viņa draudzene viņam teica "ride me like you ride your bike" ir galvenais faktors ka spēlei ir tādas sliktas atsauksmes. Tehniski spēle manuprāt izskatās, spēlējas un skan nesliktāk par citam mūsdienu spēlēm līdz ar to grūti iedomāties citu iemeslu sliktam atsauksmēm. Bet zinu tomēr ka izlabot situāciju ar pēdējo patchu Deacon kļus par afroamerikāni un Boozer kļus par sirijas begli un viņiem būs lielā mīlestība un spēles procesa mums vajadzēs saudzēt to visu apokalipses pasaules gala kur visi Freakeri ir baltie. :)) Tad noteikti bus re-review un spēle kļūs labāko vērtējumu. NĒ!

@Matizs Mans viedoklis: Horizon stāsts ir viduvējs, un domāts pusaudžiem un es ka 36. g. vīrietis nevarēju vispār iejusties līdzi, mēģināju bet nevarēju. Un runājot par vienu no labākajiem stāstiem, es pajautāšu vienu lietu, tu noteikti spēlējis Witcher 3? Atceries Red Baron quest? Manuprāt tas viens kvests no visas the Witcher spēles un tā risinājuma veidi ir simtreiz labāk par visu The Horizon stastu.
Image
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂

30 Apr 2019 15:10

Jo vairāk es spēlēju, jo vairāk par spēles stāstu esmu pārsteigts. Viss intresantais sākās ar to brīdi, ka nonācu trešajā nometnē. Jauni personāži pievienojās, negaidīti stāsta pavērsieni. Manī tur visu laiku to intrigu par stāstu, kā tas atīstās. Katrs no galvenajiem personāžiem ir ar savu sižeta stāstu un kopā tam visam ejot, man ir intriga un liela intrese, kas nu būs tālāk. Netrūksts arī emocion'ālie brīži, kas tanī nežēlīgajā pasaulē ļoti labi iederās. Par katru galveno personāžu, arī tiek pastāstīts, kā viņšs ir nonācis tur, kur viņšs ir tagad un kas viņšs bija pirms tam, pirms epidēmijas.
Šinī spēlē, to garo stāsta atīstību es lieku kā plusu, jo tādā veidā labāk var izjust to un noticēt tam.
Un, atrodoties tajā pasaulē, ir tā spriedzes sajūta, itseviški tad, kad tuvumā ir simtiem frikeru.

Par blakus misijām, tās ir ļoti daudz, ar Nero bāzēm un bandītu nometnēm, kuras ir visas pa lielam vienādas, bet izejot tās, var iegūt labus bonusus, kuri ir vajadzīgi, lai būtu vieglāk izdzīvot. Tā kā, motivācija man ir tās iziet. Jo, gan uzlaboti ieroči un jauni apgeidi mocim, man ir tā sajūta, ka tas tiešām ir noderīgs un jūtams. Ātrāks mocis, lielāka benzīn bāka, stingrāks rāmis, labākas bremzes, jaudīgāki ieroči, tas viss spēlē ir nepieciešams.

Par vizuālo, tur man nav daudz ko teikt - viss ir skaisti, apārtējā vide ir dzīva un viņa ir tāda, kādai viņai vajadzētu būt pēc virusa epidēmijas. Drūma un nežēlīga.

Izgājis esmu aptuveni uz 80% un esmu jau ieguvis vairāk, kā sākotnēji biju cērējis. Savu sākotnējo vērtējumu no 8 paceļu uz 9

Mīnus, ilgie ielādes ekrāni un nenozīmigi bagi.

P.S. Par spēli esmu starā. Nenožēloju nevienu iztērēto centu uz to un negulētās naktis to spēlējot, izdzīvojot to stāstu :))
Drejz
7. līmenis - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 449

05 Mai 2019 17:21

Šī spēle bija manā "must have" sarakstā aiz The Division 2, par Division 2 ir sen jau aizmirsts, un pāris h dienā lēnām spēlēju šo masterpiece.

No spēles stāsta esmu izgājis salīdzinoši maz (iespējams kādi 30%), bet ļoti aizrauj, ja sākumā likās diezgan vienveidīga un drūma, tad atklājot ieroču/moča upgrade tad spēle paliek arvien jautrāka un ierauj sevi stāstā un vidē. Esmu ļoti apmierināts ar performanci un nēesmu saskāries ar lieliem bugiem, bet tikai sīkumiem, kas netraucējā pārlādēt spēli un buga vairs nebija.

Spēlējot Days Gone rodās tas vibes un sajūtas no tādām spēlēm kā - Mad Max, The Last Of Us, Uncharted, Horizon Zero Dawn un visas šīs spēles man ļoti patika, patīk stealth approach ar arbaletu sneakot vai uzskrūvēt kannu uz pistoles un ieraut pakausī kādam svinu. Visa šī resursu/crafting vākšana un gatavošana, degvielas beigšānās padara tikai realistiskāk visu un liek visu laiku chekot - cik man vēl tie moloto koktēļi palikuši somā un vai pietiks lai 6 nestus sadedzinātu :)

Pats cenšos spēlēt ļoti maz, varbūt 1-2h dienā, lai radītu sev ilūziju, ka spēle ir ļoti gara un vēlos izbaudīt stāstu (jo, no jaunajām spēlēm kas ir announcots nekas neuzrunā). Pirms spēles digitālās iegādes es ignorēju pilnībā visus rakstus/video par un ap spēli, lai pēc iespējas varētu vairāk pats uzzināt spēlējot un tas attaisnojās, jo pirmais jautājums, kas man radās - kā pie velna var pievienot ieročus Locker Room, līdz pats to atklāju.

Spēlei dodu 9/10 balles, jo vienmēr ir kur tiekties un spēlētājus pārsteigt. :)
Image
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂

05 Mai 2019 17:25

Drejz, spēle ir nenormāli gara. Ar 2h dienā, ļoooooooti ilgi spēlēsi. :))
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2976

05 Mai 2019 17:33

Paldies, Drejz par atsauksmi :). Par degvielu varu piekrist, tas ir labi piedomāts, jo katru reizi man ir jāpiedomā, vai, braucot uz nākamo gala mērķi, ir vai nav jāpiepilda degviela mocim. Un ja tomēr noslāpst, tad gaidi zombijus, kur tevi un moci kuru katru mirkli apēdīs vakariņās :D.

Jāatzīst, ka vienubrīdi zaudēju interesi stāstā, ka sāku garlaikoties, taču vakardien patrāpījās neliels sižetu pavērsiens, kas atkal izraisīja interesi kā pašā sākumā. Bet stāstā ir daudz nepilnību un neloģiskuma, piemēram, neveikli, muļķīgi teikumi starp personāžiem, līdz ar to pie dialogiem vietām nav piestrādāts. Arī tehniski gļuki ir novēroti.

Es arī spēlēju 1 - 2 stundu dienā, vakarpusē, un balstoties pēc jaunais teiktā, tad droši vien arī tik ātri spēli nepabeigšu.
Image
Drejz
Komentāri: 449

05 Mai 2019 17:55

Jā, par dialogu piekrītu, tikai pats vēl nesaprotu, vai man patīk tas vai nē. Piemēram Deacon murmināšana visu laiku un sūdzēšanās, vai tas ir “normāli” un vai viņam tā jau viss apnicis, ka ir lūzumu punkti, vai tas ir domāts, lai aizpildītu klusumu brīžus, lai nu kā es bez viedokļa par šo un mani apmierina :)
Image
Matizs
Komentāri: 276

07 Mai 2019 18:28

pepeyoshi wrote:
29 Apr 2019 12:19
Piekrītu @Lukijs. Beidzot spēle ir par normālu vīrieti ar normālam vīriešu vērtībām un ņemot vērā mūsdienu tendenci kā vispretīgākais tagad ir būt par baltu tradicionālas seksuālas orientācijas vīrieti, kurām patīk skatīties uz meitenēm kā uz seksuālam objektam, tad varu saprast kāpēc ir tāda reakcija masu medijam. Un manuprāt tas ka Deacon ir tas vīrietis kas visticamāk neseko #metoo kustībai un viņa draudzene viņam teica "ride me like you ride your bike" ir galvenais faktors ka spēlei ir tādas sliktas atsauksmes. Tehniski spēle manuprāt izskatās, spēlējas un skan nesliktāk par citam mūsdienu spēlēm līdz ar to grūti iedomāties citu iemeslu sliktam atsauksmēm. Bet zinu tomēr ka izlabot situāciju ar pēdējo patchu Deacon kļus par afroamerikāni un Boozer kļus par sirijas begli un viņiem būs lielā mīlestība un spēles procesa mums vajadzēs saudzēt to visu apokalipses pasaules gala kur visi Freakeri ir baltie. :)) Tad noteikti bus re-review un spēle kļūs labāko vērtējumu. NĒ!

@Matizs Mans viedoklis: Horizon stāsts ir viduvējs, un domāts pusaudžiem un es ka 36. g. vīrietis nevarēju vispār iejusties līdzi, mēģināju bet nevarēju. Un runājot par vienu no labākajiem stāstiem, es pajautāšu vienu lietu, tu noteikti spēlējis Witcher 3? Atceries Red Baron quest? Manuprāt tas viens kvests no visas the Witcher spēles un tā risinājuma veidi ir simtreiz labāk par visu The Horizon stastu.
Nūū ar gadiem davaj nevajag :D Esmu pāris gadus jaunāks par Tevi :D Protams, gaumes lieta, kā saka vienam meita, citam māte, bet trešam kleita :)

Par Witcher piekrītu, manuprāt to līmeni ir uz vienas rokas saskaitāmas spēles sasniegušas :)
Image
pepeyoshi

08 Mai 2019 12:21

Izdevas vel mazliet paspēlēt un vēlreiz gribu teikt ka man patīk spēlēt Days Gone sava lēna ritmā. Ir baigi forša spēle, man arī patīk ka vienmēr esi uzmanība no apkārtnēm, jo daži to uzskata par problēmu jo uzbrukt var no jebkuras puses un jebkāda brīdi, man tomēr tas patīk. Vēl ieteiktu visiem spēlēt uz Hard, tad nevar atzīmēt pretiniekus, tas manuprāt taisa spēli aizraujošāk.

Par spēles stāstu pagaidām daudz nevaru teikt, nekas īpašs, bet tomēr nav arī tik slīkts.

@Matizs Kad runāju par vecumu negribēju salīdzināt kurš ir jaunāks vai vecāks, ka arī pazemināt vai ievainot, jo ir cilvēki kuriem ir 23. g. bet dzīves pieredzes ir vairāk nekā mūsdienu 40. g. hipstiriem. Diemžēl sakara ar ierobežotam valodu prasmēm man citreiz ir grūtāk izteikt savu domu pilnā mērā. Ko es gribēju pateikt kad runāju par Horizon, bija kā man, ka 36.g. vīrietim, kuram ir iespēja veltīt videospēlēm max 1-2 stundas nedeļa, un izejot no savas dzīves gaitas un pieredzes, līkas ka Horizon stāsts neaizskar emocionāli vai intelektuāli vispār, spēle neprasa man iejusties vai aizdomāties par dažādu personāžu motivācijām, ka arī nevarēju iedzīvoties Aloy personāžā. Sakums bija labs tomēr, pēc tam spēle man pazaudēja, vienīgi gameplay un skaista bilde bija brīnišķīgi līdz ar to nolēmu pabeigt spēli.
Image
Komentēt