Heijā, lasītāj =]!

Ja esi spēlējis Death Stranding, aicinu tevi izteikt savas domas par spēli šeit -> viewtopic.php?f=70&t=21573

Ja esi spēlējis Need for Speed Heat, aicinu arī tev izteikt savas iespaidus par spēli šeit -> viewtopic.php?f=70&t=21575

Veidojam materiālu kopā, un būšu ļoti pateicīgs, ja padalīsies ar savu viedokli par spēlēm. Uz saredzēšanos 🙂

Tavas atsauksmes par Ghost Recon Breakpoint

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 3168

05 Okt 2019 20:19

Sveiki, biedri! Ir pagājis laiciņš kopš pēdējām atsauksmēm, kas bija par Days Gone. Augstskolas dēļ pat nesanāca izveidot no tā materiālu. Taču, domāju, ka mums ir jāturpina iesāktais, tādēļ dalāmies ar saviem iespaidiem par Ghost Recon Breakpoint (kas patīk, nepatīk). Ceru uz atsaucību :).

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Konsolistu atsauksmes par Ghost Recon Breakpoint".
Image
Drejz
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*
Komentāri: 501

06 Okt 2019 22:25

Esmu liels Tom Clancy's frančīzes piekritējs, un tā vien šķiet ka nevienu Ubisoft spēli nēesmu palaidis garām, vai tie ir Division 1/2, Ghost Recon, Splinter Cell, utt..

BET, pirms iegādājos Ghost Recon Breakpoint mani jau māca šaubas pēc pēdējās betas spēlēšanas, jo daudz kas nav atstrādāts, ir entie bugi un spēles relīze bija pēc pāris dienām.
Ghost Recon Breakpoint nejūtās kā jauna spēle, bet drīzāk Wildlands+ ar dažiem grafiskiem uzlabojumiem un "centību" uz realistiskumu, tajā pašā laikā jebkurš transports spēlē ir nevaldāmi stūrējams un agri vai vēlu Tu ielido pirmā kokā kas pagadās, nerunājot par fiziku ar kādu motocikli spēj atsisties pret mazāko akmeni.

Pēc vairāk kā 10h+ pavadītām spēlēm visas iepriekš minētās spēļu apskatu baumas manā skatījumā apstiprinājās. Spēles misijas ir visas vienveidīgas - Paņem misiju pie cilvēka A, kurš nezinās neko daudz un aicina Tevi iet pie cilvēka B, cilvēks B nezinās kā palīdzēt, be toties viņš zina, ka cilvēks C varēs man sniegt atbildes, un tā katra misija, pēc 5x šis jau sāk kretinēt ārā un Tu nevari sagaiditīt ātrāk misijas beigas. Spēlē ir in-game currency, kuru var atrast lādēs/pabeidzot misiju vai no nogalināta npc ar kuru var iegādāties visu nepieciešamo sava persināža uzlabošanai - ieročus/gear/cosmetics/blueprints/weapon parts utt.. prieks redzēt ka Ubisoft samīzās piedāvāt Time Saverus, un tos in-game veikalā iegādāties nav iespējam, kā arī nebiju saskāries ar vajadzību maksāt īstu $, lai saņemtu kādu no spēles labumiem.

Probēmas ar kurām saskāros ir - kopumā pa 10h+ nospēlētām es tiku izmests arā no Ubisoft servera kādas 5x misijas vidū, kur protams progress pazuda un bija jāsāk no jauna nepabeigtā misija. Man ir entās reizes bijis marking bugs, kur Tu nevari iezīmēt pretiniekus, ne tēmējot virsū, ne lidojot ar dronu, cik lasīju internetā šāda problēma esot bijusi vairākiem lietotājiem un nācās restartēt spēli, kas nepalīdzēja, bet konsoles restarts atrisināja problēmu. UN protams bugi, bugi visur, sākot ar to ka mans Co-op biedrs nevis skrien, bet peld man ejot pakaļ, npc mašīnās krīt no gaisa, ir sanācis arī pāris reizes izkrist no kartes un labākais tajā viss, ka patch fix joprojām nav manīts, zemāk bilde kā mēs lidojam ar heli:

Image

Stāsts spēlē nav nekas orģināls, bet drīzāk klišejisks, kur kārtējo reizi Tavs ex-kara draugs, ir kļuvis ļauns un visi Tavi bijušie kara čomi ir vai nu beigti, vai ir viņa sekotāji un Tu nodibini jaunus draugus uz viltus-oazes salas, lai viņu notvertu.

Vēlviena kaitinoša lieta, ko abi ar draugu spēlējot co-op ievērojām ir telpu izveide un spēļu "lāžu" izvietošana telpā, es saprotu ka spēļu izveidotāji viņas nolika grūti atrodamās vietās, bet nu pēc vairākām stundām nospēlētām tas tiešām ir kaitinoši. (tie kas ir spēlējuši sapratīs).

Kopumā ir maz pozitīva, ir cerība ka bugi ar laiku tiks salaboti, lai spēle ir baudāmāka, ir potenciāls, jo grafika spēlē ir tiešām skaista, craftošana ar dažādiem gadgetiem + skillu/perku daudzveidība liek aizdomāties ko attīstīt pirmo utt., tiem, kas spēlējuši Wildlands, spēle liksies ļoti pazīstama. + Co-op iziet spēli no A-Z ir vienmēr pozitīvi.

:)
4/10
Image
Guncha83
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 191

07 Okt 2019 15:25

man patī Tom Clancy. Man patika arī Wildlands, bet BreakPoint ir paliela kaka. Stāsts - banāls. Grafika uz Xbox one X - vājprāts. framerate ik pa brīdim krīt, ieroči dažreiz neielādējas, helikopteri gļuko un dažreiz ir vienalga kur tēmē - raķetes iet taisni uz apvārsni. Paņemot ķīlnieku un nopratinot to - nav dialogs, bet pasaka kaut ko līdzīgu :"es Tev jau visu pateicu" un nomainās kvesta uzdevums. Sviests. Varēja jau uztaisīt foršāk. Par tehnikas vadīšanu foruma biedrs izteicās jau iepriekš. Piektdien, kad iznāca spēle, visā pasaulē nobira Ubisoft serveri. Spēlēju ceturtdien 2 stundas, piektdien mazliet un sestdien pāris stundas. kopējais spēlē pavadītais laiks uz iziešanas brīdi, bija 7 stundas O_o . Piebildīšu, ka biju savācis 152 gear līmeni arī. Pat nemēģināju workaroundu kur var uzreiz iet vākt galveno bad boy. Wildlands kvestu ziņā bija nu kriiiieeeeeeeetni pārāks. Esmu pamatīgi vīlies. Izgāju un uzreiz pārdevu spēles disku.
Image
Indrikis
0. līmenis - |Iesācējs|
0. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 8

11 Okt 2019 11:24

Kāds var pateikt, kāda velna pēc vajadzīgs obligāts interneta pieslēgums??? Disks ir, uzinstalēju un spēlēju offline! Kakovo hrena man jātērē internets bez kādas vajadzības un jēgas? Konsoli lietoju TIKAI offline! Drīz mazmājiņā arī ūdeni nolaidīsi tikai online?
Drejz
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*

11 Okt 2019 12:07

Tas ir labs jautājums un atbilde noteikti nav tik vienkārša, tāpēc, ka - spēlē ir live service elements (in-game store refresh, daily misijas, un spēlētāja progress tiek pārnests no singleplayer uz multiplayer).

Teikšu godīgi man visvairāk "patīk" galvenā nometne, kur ieejot tur ir visi citi spēlētāji redzami, BET Tu viņus nesastapsi ārpus nometnes spēles kartē, Division vismaz skraidot apkārt Tu satiki citus aģentus, šeit Tu sastopi citus spēlētājus tikai nometnē, kas arī manuprāt ir vispār bezjēdzīga, tas tā.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

11 Okt 2019 18:28

Heī, super! Paldies Drejz 👍, paldies Guncha83 👍 par lieliskām atsauksmēm 🙂.

Aicinu arī pārējos, kuri spēlē Ghost Recon Breakpoint līdz 14. oktobrim izteikt savus iepaidus par spēli. Tādējādi kopīgi varam izveidot materiālu "Konsolistu atsauksmes par Ghost Recon Breakpoint".
Image
okie
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*
Komentāri: 481

11 Okt 2019 19:55

ar taadaam atsauksmeem gruuti savaakt vairaak cilveekus kas vinju ir gatavi meegjinaat :D
Image
esrolix
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
Komentāri: 390

11 Okt 2019 21:09

okie wrote:
11 Okt 2019 19:55
ar taadaam atsauksmeem gruuti savaakt vairaak cilveekus kas vinju ir gatavi meegjinaat :D
Tieši tā....brrrrr...jāgaida ziemassvētki kad ar pačiem būs novērsti trūkumi 😁
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

17 Okt 2019 17:52

Mūsu kopīgais materiāls izveidots :) -> http://konsoles.lv/2019/10/17/konsolist ... reakpoint/

Liels paldies Drejz un Guncha83 par atsauksmēm 👍.
Image
Drejz
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*

26 Okt 2019 15:51

Esmu 1 trofeju prom no Platīna šajā “fantastiskajā” spēlē, and guess what, šo 1 trofeju ir sasnieguši 0,0%. Kapēc? Tapēc ka Ubisoft nav izstrādājis kontentu, lai spēlētāji varētu iekļu “Raid”.

Image
Image
Komentēt