Heijā! Balso par savu mīļāko 2019. gada spēli un laimē PSN vai Xbox karti 15 mārciņu vērtībā. Vairāk šeit -> viewtopic.php?f=70&t=21622

Tavas atsauksmes par Death Stranding

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 3217

11 Nov 2019 12:28

Heī, visiem =]. Death Stranding ir klāt, tādēļ aicinu dalīties ar saviem iespaidiem par spēli, kas patīk, un kas ne visai patīk, lai varētu kopīgi izveidotu "Konsolisti vērtē" materiālu. Paldies jau iepriekš.

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Konsolisti vērtē Death Stranding ".
Image
jaunais
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1079

11 Nov 2019 17:04

Par kādām gala atsauksmēm ir gruti ko spriest un domāju, ka tik drīz tas nebūs, jo viss notiek lēnām, bet pēc 20h pavadītām iekš spēles, esmu apmierināts ar to.
Spēlēju nesteidzoties, cenšos no spēles paņemt visu, ko tā sniedz. Sema misijas, standarta misijas, būvēt tiltus, utt....Tiešā vārda nozimē, mani ta ir iesūkusi savā pēcapokalipses vidē.
Piemēram vakar, domāju, ka pēc pusnakts metīšu mieru, bet vēl vienu sūtījumu nogādāšu un tā vienu, tad vēl vienu un atjēdzos, ka pulkstens ir jau gandrīz pieci no rīta. :))
Par vizuālo, spēle izskatās brīnišķīgi.
Par stāstu, grūti ir ko spriest, bet jūtu, ka tam visam ir dziļa un smaga doma, kura tiešām ir jāiedziļinās, lai to izprastu un spēle man liek tajā iedziļināties.
Drejz
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*
Komentāri: 516

15 Nov 2019 13:33

Sapratu ka spēli atstāšu vēlākam laikam, jo vairs nav aizrautība spēlēt, kā bija pēc pirmajām 10h, jo sāku ieslīgt rūtīna, un tagad pieslegšos Star Wars.

Sākums šķita daudzsološ, bet vienā brīdī sāka apnikt darīt vienu un to pašu, mans personīskais viedoklis par Death Stranding:
Ja šo spēli izdotu EA, tad visi viņu tā "noliktu", ka maz neliktos, bet redz.. par cik tas ir Kojima, tad cilvēkiem viedoklis dalās. Spēle grafiskā ziņā ir skaista, ar lieliem plašumiem, kalniem, upēm, akmeņiem, smiltīm, zāli utt.. bet - tukša, nu tā ka apnicīgi tukša. Treilerī rādija briedi, kas man sākumā lika saprast nu vismaz kaut kāda dzīvība būs, bet nu tā arī neatradu nevienu briedi. Kā arī visu laiku spēlē stāsta par citiem Porteriem, ka nēesi vienīgais utt.. bet nu biš dīvaini ka nesanāk viņus kaut kā satikt, es pat nerunāju par citiem spēlētājiem, bet vismaz NPC, kas arī kkur iet un kko dara daudzveidībai.

Gameplay spēlei šķiet pavirš, itsevišķi jūtams braucot ar moci, neveiklas un straujas kustības, kā arī ejot ar kājām, tāda sajūta ka spēles izstrādāji tā vien vēlējās lai Tu visu spēli pavadi spiežot L2 un R2 taustiņus, varbūt tas viss liktos sīkums, ja spēle būtu aizraujoša, bet sorry man visu laiku piegādāt paciņas no punkta A līdz punktam B pa dažādu zemes virsmu neuzrunā. Inventory un kārtot savu "ķeseli" ar nepieciešamo savam dzīves krutākajam pārgājienam ir pirmās 5 reizes varbūt interesanti, bet ātri vien tā aizrautība pazūd.

Skaņa, tā gan ir viena lieta, kas man ļoti patika. Skaņdarbi izvēlēti tiešām labi, un man ļoti patīk maldoties pa plašumiem pats no sevis pēkšņi sāka skanēt kāds atbilstoš skaņdarbs, kas iedeva tādu kā "pareizo piesitienu, īstajā momentā".

Par spēles stāstu cik pašam sanāca piedzīvot līdz 4 chapterim, teikšu godīgi - man jau palika vienalga, man bija vienalga vai tur beigās viss atrisināsies un es varēšu "connect" visus uz Chiral Network, vai BT visi pazudīs/nepazudīs, vai ļaundaris arī beigās mirs.

Spēle nav metama atkritumu tvertnē, bet dēvēt viņu kā supermega bezžanra spēli ir aplami, jo skaidri redzams, ka tas ir kaut kāds post-apocalypse/sci-fi/UPS un Fedex brālības delivery simulators.

P.S. - Kronis visam ir Monster Energy reklāma spēlē :)) 4/10
Image
jaunais
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1079

15 Nov 2019 14:30

Es esmu ticis 5 chapteri un pec speles taimera ir nospelets 50h un kopa 440 pakas nogadatas.
Man gan, jo talak eju, jo interese ir lielaka par speli. Loti nesteidzos to iziet, iznesaju pakas, buveju celus, tas viss mani ir aizravis. Nezinu kapec, bet visa ta marshutu planoshana, uzmaniga paku nogadashana mani ir aizravusi un gandarijums, nogadajot paku netraumetu uzkapjot kalna un protams pats sizhets, tam es lieku ipashu nozimi un interesi par to, tas ta ka saldais ediens, pec daudzam stundam, nesajot pakas. Var just, ka spele ir ielikta politika, amerikanju domgajiens, cilveku apvienoshana, jo tikai apvienojoties cilvece var izdzivot.
Par transportlidzeklu vadamibu, piekritu, nav dabiga, bet nepievershu tam uzmanibu, jo akcents spele ir pavisam uz ko citu likts.
Domaju, ka ieshu uz platinu un pagaidam lieku vertejumu spelei 9/10
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

18 Nov 2019 19:25

Paspēlēju pirmās divas stundas, un esmu šokā. Death Stranding ir labākā spēles grafika, kādas manas acis jebkad redzējušas. Kā tas ir iespējams uz PS4, un kādēļ citas spēles ko tādu nepiedāvā?

Patlaban spēle mani ir ļoti aizrāvusi un nevaru atrauties. Viss šķiet ļoti dziļš - stāsts, geimplejs un personāži. Viss, apnika rakstīt, eju tālāk spēlēt Death Stranding 😁 🎮.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

20 Nov 2019 11:09

Hei, aicinu visus, kuri vēl nav izteikuši savas atsauksmes par spēli līdz 22. novembrim to izdarīt, ja vēlies, lai tavs teiktais tiktu publicēts "Konsolisti vērtē" materiālā :).
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

25 Nov 2019 00:06

Heī, visiem! Arī Death Stranding termiņu (Konsolisti vērtē materiālam) pagarinu līdz 25. novembrim. Tādēļ šodien ir pēdējā diena, kad vēl vari izteikt savu viedokli par spēli, ja vēlies, lai tavs sacītais tiktu publicēts "Konsolisti vērtē" :).
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

02 Dec 2019 10:52

Mūsu kopīgais materiāls ir izveidots :). Paldies jaunais, Drejz un pats sev (Skhen), kuri dalījās ar saviem iespaidiem par spēli, un ļāva tapt "Konsolisti vērtē" materiālam:

Image

“Death Stranding fantastiska spēle 10/10. Viena no retajām spēlēm, kuru stāsts izraisīja spēcīgas emocijas un pārdomas,” saka Konsoles.lv foruma lietotājs jaunais... Vairāk te -> http://konsoles.lv/2019/12/02/konsolist ... stranding/
Image
Komentēt