Tavas atsauksmes par Doom Eternal

Komentēt
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 3508
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

21 Mar 2020 18:24

Zinu, jau zinu, atkal Skhen ar savām atsauksmēm :D. Bet ir iznākusi spēle Doom Eternal, tādēļ jācep augšā jauns tēma. Ja esi spēlējis, aicinu tev izteikt savus iespaidus par spēli :).

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Konsolisti vērtē Doom Eternal".
Image
neJANIS
0. līmenis - |Iesācējs|
0. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 7
Joined: 21 Jan 2018 12:44

22 Mar 2020 17:15

Spēlēju uz PC, bet patīk, biju liels pirmās daļas cienītājs un turpinājums nu nepavisam neliek vilties.
Lai arī kopumā atsauksmes ir ļoti labas, palasot Steam atsauksmes ir 2 visizplatītākās sūdzības - arkādes tipa elementi - iespēja izmantot stietņus kā atspēriena punktu un rāpošana pa sienām, kā arī lielais munīcijs deficīts, kas spēlētāju piespiež kārtīgi apdomāt katru iztērēto patronu un pielietot zāģi. Man netraucē neviens no šiem faktoriem, gluži pretēji - abi liekas tīri labi jauninājumi - lēkāšana un pārvietošanās iespējas ir plašākas kā jebkad agrāk savukārt munīcijas deficīts liek domā līdzi savām darbībām un izmantot visus ieročus arsenālā (daudzus FPS taču var praktiski iziet izmantojot 1-2 ieročus, šeit tas neies krastā). Patīk, ka dēmoniem ir vājie punkti un / vai ieroči, kuru rezultātā tie šķīst efektīgāk.
Grafika ir tīri smuka, bet nešķiet, ka būtu acīmredzams uzlabojums salīdzinot ar 2016. gada laidienu, toties vismaz uz PC spēle ir labi optimizēta.
Jauninājumu kopā ir diezgan daudz un sākumā to izmantošana pat nedaudz mulsināja, jo izvēle kā piebeigt katru dēmonu ir tik liela.
Rip and tear until it is done!

9.5/10
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 3508
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

23 Mar 2020 15:21

Heī, neJANIS, paldies tev par atsauksmi :).

Neesmu spēlējis Doom Eternal, bet atļāvos paskatīties dažus strīmus, un piekrītu - ir forši, ka pretiniekiem ir vājie punkti. Viens no piemēriem, neglīts briesmonis, un viņam abās rokās raķešu metēji. Iznīcini tos, un vairs viņš nebūs tik bīstams :D. Bet ar zāģi gan izskatās jautri zāģēt (nedaudz atgādina filmu Scarface motorzāģi), lai arī cik tas traki neizklausītos.
Image
Komentēt