Tavas atsauksmes par The Last of Us Part II

Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 3949

21 Jūn 2020 08:49

Spēle beidzot ir iznākusi, un pieļauju, ka jums stundas paiet nemanot :D. Aicinu izteikt savas atsauksmas par spēli, kas patīk un kas nepatīk, lai kopā izveidotu materiālu "Konsolisti vērtē". :)

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Konsolisti vērtē The Last of Us Part II".

Mana atsauksme: Es The Last of Us Part II pavadīju 45 stundas, lai spēli izietu. Nekur nesteidzos, baudīju katru spēles minūti, pētīju katru nostūri, lai atrastu resursus, noslēpumus un jaunus mirkļus. Spēle tiešām ir ļoti laba, kas ļauj izjust vienu no labākajiem stāstiem, kādu ir nācies piedzīvot videospēlēs. Savādi, bet pēc The Last of Us Part II pagaidām nevienu citu spēli nevaru uzspēlēt.
Image
Drejz
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 930

23 Jūn 2020 01:11

Platīns sasniegts, nu ko lai saka.. prieks noslēgt PS4 ēru ar vienu no šādiem šedevriem - spēles grafika, gameplay un mūzika ir perfekti atbilstošana notiekošajam. Stāsts "so-so", šķiet metacritics User review ir pārāk skarbs, man nešķita tik slikti.

8/10 (noņemu punktus par Story un apnicīgo tukšo atvilkņu virināšanas)
Image
Dundukss
*Draugs*
*Draugs*
Komentāri: 539

23 Jūn 2020 12:11

Man pagaidām sanācis tikai 4.5h pavadīt, bet līdz šim nav pie kā piesieties, pus atvērtā pasaule, stealth, mūzika, bilde un gameplay ir ļoti labi, stāsts pagaidām arī ir aizrāvis un interesē, kas nu būs tālāk, spēle ļoti labi nostrādāta, žēl tikai, kad iznāca vasarā, kad ir tik grūti laiku atrast, lai pieķertos.
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1525

25 Jūn 2020 04:29

Arī es esmu spēli izgājis un domas mainīju.
Pa pozetīvo varu atzīmēt, ka grafika ir līmenī, detaļas, fizika, mehānika, tas viss ir super, nav kur piesieties.
Pa negatīvo varu teikt, ka ND visu ir sačakarējuši sižeta plānā. Pat rasisms ir pieminēts, attiecībā pret aziātu, Dinas bijušo draugu. Trauslā mazā Ellija pa pieciem gadiem iegrimusi depresijā un vada tikai viena emocija un ta ir atriebība pa jebkādu cenu.
Veco personāžu raksturi arī izmainīti uz slikto pusi, kā piemēram Tomijam.
Ebija satiekot Džoilu, atpazīst viņu bez jebkādas loğikas un paskaidrojuma.
Džoila uzvedība arī izmainīta uz slikto pusi, ja pirmā daļā viņš bija noslēgts un piesardzīgs, tad šeit, pilnīgi atklāts svešiniekiem, kas jau neiet kopā ar pirmo daļu, Džoila būtību.
Ellijas attiecības ar Dinu, kā tās atīstijās arī ļoti vāji paradīts.
Ar jauniem personāžiem arī bēdigi, viņi visi man tādi tukši likās, izņemot tos mazos, kurus izglāba Ebija.
Runājot par pašu Ebiju, vizuāli nepievilcīga, bet ne tas ir tas galvenais. Viņas motivi man bija saprotami, bet viss kas notikās ap viņu, viņas komandu, tur daudziem notikumiem loģikas nav. Vāji paskaidrots, vai arī vispār nav paskaidrots.
Vēl daži personāži, kuri jau bija no pirmās daļas, otrā daļā, sajūta tāda, ka tie tur ielikti, lai tikai tur būtu.
Pats Ebijas un Ellijas stāsts ari pasniegts nepareizi. To visu vajadzēja darīt paralēli, jo šobrīd visa spēles otra puse tiek pārņemta ar Ebiju un Ellija paliek otra plānā.
Spēle man emocijas izraisija sākumā un beigās, bet vidus, visas tās garās stundas ir tukšas.
Kā vienu lielu plusu varu tik atzīmēt, ka spēle parāda, ka tur nav laibais vai sliktais, bet katram ir savs motīvs. Diemžēl, tikai pa vidu tam visam ir tukšums, ļoti neveikli pasniegts.
Mans vērtējums 4.5no10
Part2 es salidzinu ar supercaru, kuram ir nokauts motors. Vizuāli ir, bet tad kad iesēdies iekšā, gaidi mežonīgu paatrinājumu, bet čuš, uz priekšu neiet.
Pankeiks
33. līm. - ✦ Meistars ✦
33. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 331

26 Jūn 2020 13:52

Pabeidzu TLOU2 un personīgi man ļoti patika.
Vizuāli šedevrs. NoughtyDog riktigi pacentušies izstrādājot un attīstot viņu izveidoto pasauli.
Ļoti zaļa, nomākta, sabrukusi pasaule, kas atainojas viņu tēlos. Bet visā šajā drēgnumā ir arī skaisti mirkļi, kurus pavada piezemēts, bet spēcīgs muzikālais pavadījums.

Geimplejs priekš manis visu laiku bija stresains. Klikeri vel joprojām ir ērmīgi un baisi. Ļoti nepatika stalker tipa pretinieki, tikai dēļ tā ka viņus knapi var saskatīt ar "listen mode". Dažreiz sanāca pamanīt viņus ar acs kaktiņu lūrot uz manis aiz stūra.
Explorings ir patīkams, gribās izložņāt visus stūrus, izlasīt visus dokumentus, ko atrodi un savākt visu savācamo. Spēlējot uz viduvējo grūtības līmeni man resursi nepietrūka.
Mans spēlēšanas stils bija novākt visu kas kustās un tad apložņāt telpu, sameklējot sev nepieciešamos resursus. Pretinieku AI likās gudrāks par standartu, bet grūtības nesagādāja.

Man pret stāstu nebija nekādas pretenzijas. Patika, ka saistīts ar pirmo daļu, tieši ar Joel izvēli no pirmās daļas beigām. Katrai darbība tajā pasaulē nes sekas. Tālāk runāt jau būtu spoilot.

Lai izietu spēli prasīja man aptuveni 26 stundas. Platīns nav sasniegts, bet trofejas nav sarežģītas un starp viņām nav trofeja, kura pieprasa iziet spēli uz grūtāko pakāpi, kas pataisa platinēšanu vieglāku.
Image
Dundukss
*Draugs*
*Draugs*

27 Jūn 2020 09:49

Esmu ticis līdz aptuveni pusei, līdz asajam sižeta pavērsienam un apstākļu nomaiņas, joprojām varu teikt tikai to labāko par TLOF2;

Spēlē ir spriedze, par varoņiem tiek dots diezgan padaudz background, līdz ar to spēlētājs notikumiem, kas saistās ar viņiem jūt līdzi, stāsta pasniegšana man arī ļoti patīk - pārslēgšanās no action uz kādu background story telling, mīklas, seifi un pilsēta līdz 1/2 bija ļoti aizraujoši, dažas reizes meklēju palīdzību netā. Tagad gan gribas mazāk explore un ātrākt uzzināt, kas notiek tālāk ar pamata sižetu.

No sliktā - bija 2 rupjas kļūdas:
1. Autosave, kas ieturēts brīdī kad mirstu, kas lika tīt encounteri uz sākumu un zaudēt ap 10-15min laika;
2. Pamanījos līdz vienai vietai tikt bez laivas, jo nebija skaidrs ka ceļš ar to jāturpina, un tiku strupceļā, kur paredzēts turpināt ar laivu, kurai vairs pakaļ netiku, tur reload checkpoint palīdzēja to atgriezt.

Citu pretenziju man nav.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

27 Jūn 2020 11:15

Dunduk, ar mani bija līdzīgi. Bieži aizgāju par tālu, un atpakaļ vairāk nevarēju tikt - palika dažas vietas neizpētīti. Un jā, checkpoint dažreiz ir savādi. Vienu reizi nomiru, bet atdzimu ne tur, kur vajadzēja sākt, bet gan tālāk it kā jau iepriekš būtu visu izdarījis :D.
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆

27 Jūn 2020 13:07

Es nesaprotu, ka šito var uzskatīt pa šedevru. Bildes ziņā piekrītu, viena no, ja ne pat pati skaistākā vizuāli spēlētā spēle.
Stāsts ir sūdā un stāstam jau TLOU ir jābūt galvenajam.
Viena no lietām, par ko ierēcu - pirmajā daļā Ebijas tēvs bija melnais, bet otrajā daļā, šis kļuva pa balto! :D tur ir desmitiem rupjas kļūdas, stāsts banāls un ar caurumiem.
Tas traileris, kur Džoils Ellijai muti aiztaisija, no ND puses tas ir konkrēts apmāns, Džoila vietā aziāts. :))
Viss tas stāsts ir LIELĀKĀ VILŠANĀS, KĀDU ESMU PIEDZĪVOJIS VIDEOSPĒLĒS.
DAFUQ
7. līmenis - |Iesācējs|
7. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 74

27 Jūn 2020 13:38

Es vēl neesmu visu izgājis, bet arī saku, ka spēles gameplay un viss cits tehniski ir baigi ok ar dažām sīkām kļūdām, kuras var mierīgi pieciest, bet stāsta daļa ir tas, kas mani nejēgā kaitina un liek vilties. Uz ko mēs, sabiedrība, faking ejam, ja pat zombiju spēles nevar likt mierā un ir jādara viss, lai kāds no sabiedrības slāņiem netiktu aizskarts.
Man pietrūkst to laiku, kad gaļa bija gaļa un geimeru kopiena nebija priekš VISIEM.
10/10, Oh, please!
Pankeiks
33. līm. - ✦ Meistars ✦
33. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 331

27 Jūn 2020 14:24

Kā ir, mēs šeit varam apspriest pilnībā spēli, pieminot spoilerus >

Par autosave problēmu man nebija. vienīgi ne vienmēr sapratu kuras durvis būs tās kas neļaus man atgriezties atpakaļ, lai pabeigtu izložņāt līmeni.

Jaunais - Es pirmo daļu spēlēju iznākšanas brīdī un nevaru atcerēties vai kāds no ārstiem bija melnādains. Paskatoties youtube video arī neredzēju tevis minēto aktu par to ka Abby tēvs pirmajā daļā bija melnādains. Varbūt tev ir links ?
A tas ka treilerī ir viens un final game ir kas cits tas nav nekas jauns. Tā jau tagad paliek par normu samainīt lietas reklāmas video, lai neizbojātu kādu īpašu mirkli.
Last edited by Pankeiks on 27 Jūn 2020 20:57, edited 1 time in total.
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆

27 Jūn 2020 14:45

Pankeiks, es pacentišos atrast, bet nesolu, jo ir jau pagajis laiks un vesture ir pilna ar dažādiem video un vajag daudziem burties cauri, lai atrastu īsto.
esrolix
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 673

27 Jūn 2020 17:49

Esmu izgājis spēli, prasīja kautkur 32 stundas....ko varu pateikt....
Grafiski spēle ir vienozīmīgi labākā uz šīs paaudzes konsoles. Spēles process ir pārdomāts, ar bagiem nesastapos. Skaisti izskatījās.
Par stāstu...es tiešām nesaprotu kur var piesieties, stāsts man patika un tas iederējās tai pasaulei ko ND bija izveidojis, tie visi kritiki, lai kaut vienu uztaisa ko labāku! Pasaule tur ir nežēlīga un viss iederējās viņā, pat tukšās atvilknes, tur nav labo vai ļauno...tur ir cilvēki un viņi izdzīvo šajā pasaulē....
Jā gribējās lai tas stāsts iet paralēli, tad man škiet būtu labi, vienīgais kas man neptika, bet pārējais ir līmenī....
ND un Sony ar saviem ekskluzīviem kastes lietotājus atstāja ēnā šājā konsoļu pasaulē....un nākošā es domāju būs tieši tas pats. Paldies ND un Sony par šo burvīgo spēli, ļoti ceru ka būs arī turpinājums....
Spēlei lieku 9/10
Dundukss
*Draugs*
*Draugs*

27 Jūn 2020 18:05

Arī man ir vienaldzīgas rases un dzimumi spēlēs, jo ne jau tie veido atmosfēru, bet gan vide, mūzika un tas ko mums pavēsta par varoņiem ar kuriem sastopamies.
Iziešu spēli noteikti atī ielikšu komentāru, kādas ir sajūtas pēc titriem.
Image
archi
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1789

29 Jūn 2020 17:38

Man spēle patīk. Izgāju, iesaku spēlēt uz paša grūtā režīma kas sākumā ir pieejams.
9/10

Nīls Drakmens
Jums uzplēsīs pakaļu un lēni to sašūs :)
Dundukss
*Draugs*
*Draugs*

30 Jūn 2020 00:33

Spēle izieta, viennozīmīgi labākās 30h, kas pavadītas pie PS4, man netraucēja dzimumi, rases utt, tas man stāstu nesabojāja, tas bija skarbs bet ļoti labs.
9/10, viena balle nost par kļūdām, kuras iepriekš minēju.
Image
latgalietys
6. līmenis - |Iesācējs|
6. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 67

30 Jūn 2020 16:48

Izieta apmēram puse. Bilde, detaļas, atmosfēra laikam labākā kāda ir bijusi spēlēs ko esmu spēlējis. Mehānika, pretinieki liekas arī tik gudri un prasmīgi nav bijuši. Nav iespējams kā Rembo filmā pāriet visiem pāri ar automātu. Pats stāsts liekas nekas īpašs. Varbūt tā ir pieradinājušas citas spēles, bet liekas par maz opciju, brīvības. Pāris ieroči uz spēli, izpētīt īsti arī nav ko, kur ved tevi tur arī jāiet (ja salīdzina kaut vai ar RDR2). Bet ņemot spēli kopumā, tiešām ievelk, brīvās vakara stundas ļoti ātri paskrien. 8.5/10
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

05 Jūl 2020 10:42

Heijā, visiem! 🙂 Aicinu līdz 8. jūlijam izteikt savu atsauksmi par spēli, ja vēlies, lai tavs teiktais tiktu publicēts "Konsolisti Vērtē: The Last of Us Part II materiālā".
Image
Matizs
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 535

07 Jūl 2020 15:14

Man spēle likās satriecoša, gan gameplay ziņā, gan arī story.
Neizplūstot spoileros, stāsts likās izcili buvēts un lika pavērties uz monētas abām pusēm, ka ne viss ir balts, vai melns un katrai darbībai ir savas sekas. Stāsts smags, pēc noslēguma gribējās multenes paskatīties :D :D

Un tā visa LGTB lieta vispār netraucēja, bet noteikti stāstu sapina vēl dziļāk.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

07 Jūl 2020 16:35

Atgādinu, ka līdz rītdienai vēl var izteikt savu atsauksmi par spēli, ja vēlies, lai tavs sacītais tiktu publicēts "Konsolisti Vērtē" materiālā =].
Image
Eking
*Draugs*
*Draugs*
Komentāri: 826

08 Jūl 2020 09:16

The Last of Us Part II neatstās vienaldzīgu. Personīgi spēle ļoti patika, it sevišķi tie klusie momenti. Man spēle atvērās pa īstam otrā daļā. Novērtēju izstrādāju ieguldīto darbu.

Spēli izspēlēju otro reizi, tad pamanīju daudzas mazās detaļas, ko biju palaidis garām pirmā spēlēšanas reizē. Spēšanas pieredzi netraucēja dzimumu atšķirības un citas skandalozas lietas.
Image
Image
Komentēt