KONKURSS: Ahoj, biedr! Tu noteikti esi videospēļu pasaulē sasniedzis ko tādu, ar ko lepojos. Kādēļ ar to nepadalīties un nepāstāstīt mums? Dodies šeit, pastāsti to un laimē Battlefield V -> viewtopic.php?f=70&p=198288#p198288

XBox One X problēma

Viss par Xbox One.
Komentēt
Helman19
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂
Komentāri: 938

09 Jūl 2018 08:43

Lieta tāda, ka 2 dienas atpakaļ , kad iznāca jaunais sistēmas update mani sāka mest ik pa laikam arā no mana profila spēlējot spēles uz spēles sākuma ekrāna un izlogojoties no mana XBL profila. Visbiežāk tas tieši notiek Assassins Creed Origins - spēle diskā. Laiki arī atšķiras citreiz ik pa 20 min, citreiz atļauj spēlēt 2h pirms izmet arā.
Vakar ieinstalēju jauno update, uztaisīju tā saucamo hard reset, iztīrīju system cache vienalga turpinās tas pats.

Domāju, ka vēl pie vainas varētu būt mans internets, jo pēdējā laikā interneta provaideris (Tukuma Info Net Serviss) sāk ierobežot datu pārraidi samazinot interneta ātrumu utt. Pamēģināju spēlēt offline režīmā un spēlēt varu bez problēmām, nemet ārā no profila utt.

Izmantotju XBox One X. Varbūt ir kādi ieteikumi? Varbūt vēl kāds ir ar ko tamlīdzīgu saskāries?
No PAIN, No GAME!!!
I am a GAMER not because I don't have a life...
...but because I choose to have MANY!
Image
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2489

09 Jūl 2018 13:05

Noteikti citi Xbox lietotāji varētu Tev palīdzēt saistībā par to, ka tiec "izmests" no sava profila. Ja citiem tas pats notiek, tad visticamāk būs vainīgs pats atjauninājums, kas laika gaitā tiks salabots (tā vismaz vajadzētu :D).

Domāju, ka internets nebūs pie vainas, ņemot vērā, ka Tev šī problēma parādījās tik piepeši, vienlaikus ar atjauninājumu.
Image
Faithles
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 146

10 Jūl 2018 19:45

Par doto problēmu sazinies ar supportu.
Man nav tādas problēmas uz xsa.
Bet es arī esu alpha preview, man bilds atšķirās
Image
Helman19
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂

12 Jūl 2018 08:56

Xbox supports neko īpaši nepalīdzēja. Ieteica darīt to pašu, ko minēju jau ausgtāk. Vēl viņi ieteica katru reizi ielogojoties savā profilā ievadīt paroli, kā arī pamēģināt izdzēst savu profilu no xbox one un pēc pam nolādēt pa jaunam caur XBL.

Cik lasīju nētā šāda problēma XBox jau ir no 2005 gada un vairāki desmiti tūkstošu ir saskārušies ar šadu problēmu. :(
No PAIN, No GAME!!!
Image
Image
Guncha83
Komentāri: 164

12 Jūl 2018 11:52

Bija identiska problēma uz one X. apmainīju pa garantiju caur savējiem, jo negribēju iedziļināties problēmā. Problēma pazuda ar jauno one X un nav atkārtojusies. tagad ir 2 gab one X un nevienam nav šī problēma. pieminēšu, ka pirmajam [ problemātiskajam] One X ļoti bieži meta could not connect to internet, kad mēģināja piejūgties wifi.
Helman19
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂

28 Sep 2018 18:39

Šodien XBox One X galīgi uzkārās, neļāva palaisat nevienu spēli no iekšējā vai ārējā hdd, meta visu laiku arā no mana XBL profila, manu rūteri neatpazina, kaut arī uz portatīvā datora internets caur rūteri gāja!

Palasot forumos un pameklējot youtube atradu, ka sādām problēmām ļoti daudzi ir saskārušies. Nācās caur xbox sistēmas setingiem pārstatīt konsoli uz rūpnīcas iestatījumiem un līdz ar to visa informācija no iekšējā hdd tika dzēsta :( , bet šis palīdzēja vismaz šobrīd vairs nekādu problēmu nav.

Ceru, ka kādam vēl šī informācija noderēs.
No PAIN, No GAME!!!
Image
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2489

28 Sep 2018 18:43

Paldies, Helman19, ka padalījies ar šādu vērtīgu informāciju. Žēl, ka atmiņa tika izdzēsta. Vai Xbox One lietotājiem nav kas līdzīgs PlayStation Plus, kas ļauj saglabāt interneta servisā vismaz save datus?
Image
Helman19
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂

28 Sep 2018 18:47

Uz Xbox Seivi automātiski tiek saglabāti Microsoft serveros, atliek tik ieinstalēt spēli atpakaļ uz hdd un tad spēli palaižot seivi no serveriem tiks ierakstīti atpakaļ tāvā konsolē.
No PAIN, No GAME!!!
Image
Image
Komentēt