Xbox Series pultis ar DualSense funkcijām?

Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 3948

12 Jan 2021 11:07

Dažas dienas atpakaļ, mediji reaģēja uz Microsoft aptauju, kurā kompānija savus Xbox Series X|S lietotājus iztaujā par kontrolieriem, vai viņi vēlas ko līdzīgu DualSense. Tie, kuri spēlē jaunās Xbox konsoles, pieļauju, ka labprāt vēlētos izjust pulti vairāk. Bet varbūt tas nav vajadzīgs un viss apmierina? Kā patlaban jaunais kontrolieris strādā?

Man gribētos domāt, ka Fils Spensers negaidīja, ka Sony ieviesīs inovitātes kontrolierī, tādēļ iespējams šāda reakcija. Dievs vien zina, varbūt vēlāk Xbox galva spēs piedāvāt vēl labāku un iespaidīgāku kontrolieri par DualSense.

Viens no avotiem: https://www.techradar.com/news/xbox-ser ... controller
Image
raiis
*Draugs*
*Draugs*
Komentāri: 40

12 Jan 2021 12:17

Nav jau teikts ka PS gadijumā jaunās funkcijas baigi aizies, PS4 touchpad tā arī uz pirkstiem saskaitāmās spelēs tiek izmantots.

Manuprāt ar xbox ir labi kā ir (ja vien varētu nomainīt apgaismojuma līmeni ieslēgšanas pogai).
Matizs
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 535

12 Jan 2021 16:27

raiis wrote:
12 Jan 2021 12:17
Nav jau teikts ka PS gadijumā jaunās funkcijas baigi aizies, PS4 touchpad tā arī uz pirkstiem saskaitāmās spelēs tiek izmantots.

Manuprāt ar xbox ir labi kā ir (ja vien varētu nomainīt apgaismojuma līmeni ieslēgšanas pogai).
Un kā vēl aizies, es vairs nevaru iedomāties spēlējam bez adaptīvajiem trigeriem un rumble.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 3948

13 Jan 2021 09:58

@raiis, DualSense adaptīvās pogas ļoti tiek izmantotas videospēlēs nekā touchpad. Man liekas, ka DualSense funkcijas ir veiksmīgs izstrādājums no Sony un medijos izraisījis sava veida "sensāciju". Būs interesanti vērot, ko Microsoft piedāvās pretī, jo skaidri redzams, ka viņi nav vienaldzīgi par to.
Image
Komentēt