DualSense kontrolieri (Tehniskas problēmas)

Vaicā un meklē atbildes uz problēmām.
Komentēt
vbx
45. līm. - ✱ Eksperts ✱
45. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 452

25 Nov 2021 11:12

Nolēmu uzcept tīri informatīvu postu ar savu pieredzi, jo man nomira divi kontrolieri vienlaicīgi.
man jau bija zināms sen, ka DualSense kontrolieriem ir izplatīta anologa "driftošana" un nopriecājos, ka pašam ar to nav problēmu.
kopš PS/kontrolieru iegādes ir pagājis tieši gads un un nu man abiem kontrolieriem analogs sāka driftot (abiem kreisais).

1. kontrolieris - kreisā anologa centrējums novirzījies uz kreiso pusi (bez apstājas reģistrē signālu, itkā spriestu anologu uz kreiso pusi).
2. kontrolieris - kreiso anologu virzot uz labo pusi tiek reģistrētas nekorektas darbības. piem. pavelkot anologu uz labo pusi tiek reģistrēta kustība pa labi, bet uzreiz papildus arī pa kreisi/uz augšu/uz leju (pilnīgs randoms).

abus kontrolierus pārbaudīju uz PC ar diagnostikas app.

garantija derīga no sony centrs. aiznesot šiem jārēķinās (pēc darbinieka teiktā) ar vismaz 2 nedēļām, kuru laikā kontrolieri ceļo uz francijā esošu rūpnīcu, kurā tiek veikta diagnostika un defektācijas lēmuma pieņemšana.
saskaroties ar šo problēmu veikalā vaicāju -
- kad saņemšu jaunos kontrolierus, vai es varu izvēlēties melnā krāsā esošos - precīzu atbildi nesaņēmu, bet šo gan jau panākšu uz vietas (cenu starpība = 0). loģiki manai idejai - iztēlojos, ja reiz melnie ir svaigāka ražojuma, varbūt tehniski arī updeitotāki!? (šo nezinu - varbūt man kāds var pateikt).
- vai nav iespējams tikt pie kāda demo kontroliera, kamēr esmu palicis vispār bez - nekā. šis man neapmierina. uzskatu, ka būtu nepieciešams ieviest maiņas kontrolierus sony centram, kurus izsniegt šādos gadījumos (protams, tikai fantāzija). pat veikala darbinieks man sniedza informāciju, ka tā tik tiešām ir masveida problēma un daudz kontrolieru tiek viņiem nests uz veikalu (pēc Sony darbinieka teiktā gan vairāk problēmas esot ar X pogu).

Ok! kontrolieri nodoti uz garantiju, ko tālāk... jāatrod maiņas kontrolieri/s. GoStation, aiziet!! čoms pa ceļam ieskrēja paķert (7.50 Eur/nedēļa par vienu kontrolieri) 2 kontrolierus.
kad tiku pie kontrolieriem konstatēju sekojošo -
- abi kontrolieri super dirty, tā ka rokās ņemt negribējās, līdz tika notīrīti ar dezifnficējošiem līdzekļiem (ok, šī varbūt ir tikai mana problēma).
- abi kontrolieri izlādējušies uz 0.
- vienam kontrolierim nestrādā mikrofons (nekas nopietns, bet nu nestrādā)
- otram kontrolierim tieši identiska anologa problēma, ka manam kontrolierim, kuru uz garantiju aiznesu (centrējums uz kreiso pusi).
Par GoStation vēl viens "Fun Facts" - čoms izņemot abus kontrolierus uz vietas samaksāja 15 eur par 1 ned. (2x kontrolieri) un vienīgais, ko GoStation darbinieks pretī pavaicājis ir viņa tel. nr.
nekādus citus datus nav sniedzis. respektīvi, tika "iegādāti" 2 kontrolieri ar defektiem par 15 eur. itkā deals labs.... pēc tam vēl tos abus varētu uz Sony un garantiju aiznest :-/ (:|f

vai no biedriem vēl kāds ir saskāries ar šadu, vai līdzīgu problēmu?
varbūt var ko ieteikt?
varbūt kāds zin, vai melnie kontrolieri ir tehniski pārāki par orģinālajiem baltajiem?
Ko iesākt ar GoStation?
Image
dzekans
26. līm. - ≛Lietpratējs≛
26. līm. - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 266

25 Nov 2021 11:38

Es konsoli ņēmu LMT un pēc 2 mēnešiem aziet kreisais stiks aiziet pa pieskari, nekorektas kustības uz labo pusi, pirms kāda nedēļas aiznesu uz garantiju. Tgd esmu iegādājies no gostation sarkano kontrolieri, pagaidām viss viņam ok un cik ilgi man oriģinālais stāvēs garantijā arī nav ne jausmas, pēc kādām 2 nedēļām uzvanīšu pajautāšu, bet ja tā ir masveida problēma, tad noteikti viņi vai nu salabos vai dos jaunu un nepiesiesies ka tā ir mana vaina.
Image
vbx
45. līm. - ✱ Eksperts ✱
45. līm. - ✱ Eksperts ✱

25 Nov 2021 12:03

dzekans wrote:
25 Nov 2021 11:38
Es konsoli ņēmu LMT un pēc 2 mēnešiem aziet kreisais stiks aiziet pa pieskari, nekorektas kustības uz labo pusi, pirms kāda nedēļas aiznesu uz garantiju. Tgd esmu iegādājies no gostation sarkano kontrolieri, pagaidām viss viņam ok un cik ilgi man oriģinālais stāvēs garantijā arī nav ne jausmas, pēc kādām 2 nedēļām uzvanīšu pajautāšu, bet ja tā ir masveida problēma, tad noteikti viņi vai nu salabos vai dos jaunu un nepiesiesies ka tā ir mana vaina.
99% samainīs un izsniegs jaunu kontrolieri. tik jautājums cik ilgi nāksies gaidīt...
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1571

25 Nov 2021 13:41

Es arī saskāros ar šo problēmu, SC to atrisināja, aptuveni mēneša laikā, samainīja pret jaunu pa garantiju.
Ir arī melnais, pagaidam nekādu problēmu nejūtu.

Par tiem pagaidu kontrolieriem, uzskatu, ka tas ir galīgi garām - es negribetu sev tādu, kur jau pirms manis jau daudz citi cilveki to jau lietojuši, sasvīdusām, taukainām rokām...
vbx
45. līm. - ✱ Eksperts ✱
45. līm. - ✱ Eksperts ✱

25 Nov 2021 15:04

jaunais wrote:
Par tiem pagaidu kontrolieriem, uzskatu, ka tas ir galīgi garām - es negribetu sev tādu, kur jau pirms manis jau daudz citi cilveki to jau lietojuši, sasvīdusām, taukainām rokām...
:)) :))
šim es Tev piekrītu uz visiem 100%. bet vienmēr jau var iedot kādam, lai aiznes uz garantiju, kam vēl ir baltie un "še ku re ku" Tev pretī 2 jauni rezervē! :))
jaunais wrote:
Es arī saskāros ar šo problēmu, SC to atrisināja, aptuveni mēneša laikā, samainīja pret jaunu pa garantiju.
paldies par apstiprinājumu tam, ka kontrolieri tiks izsniegti jauni, nevis remontēti esošie (es to tā arī pats biju pieņēmis, bet SC darbinieks nemācēja neko atbildēt.. so 100% apstiprinājums arī nebija).
Image
Rapaks
15. līm. - ⁎Amatieris⁎
15. līm. - ⁎Amatieris⁎
Komentāri: 157

25 Nov 2021 15:14

Ha, man arī ir problēma ar analogu, bet labais analogs ir apjucis, iet visu laiku uz kreiso pusi.
Manā gadījumā vairāk domāju par nolietojuma pazīmi, jo kad draugi kapā NHL baigi tos analogus tur izvaro.
Abiem analogiem jau nokritušas tās gumijas figņas.
Pirku LMT arī pirms gada, tagad palasot Jūsu teikto, sāku domāt nest uz garantiju vai nē. :))
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4461

25 Nov 2021 17:48

Paldies, vbx, ka padalījies ar informatīvu postu un savu pieredzi.

Man pašam ir baltais oriģinālais DualSense pults (lietoju jau gadu un veselu mēnesi) problēmas ar "drift", par laimi, nav bijušas. Pults strādā kā pienākas. Izņemot R2 poga - kļuva vaļīgāka un tagad arī L2. Vairs nav tās sākotnējās pretastības, ko varēja izjust neitrālajā režīmā. Taču spēles, kas atbalsta adaptīvās pogas un ir ieslēgtas, strādā un var just.

Pēc tava rakstītā, tā vien šķiet, ka ir jāiegādājas otra pults rezervē, lai gadījumā, ja viens aiziet pa pieskari, otrs ir uzdevuma kārtībā. Personīgi izvēlētos kosmiski sarkano krāsu. Kaut gan melns arī nav slikts.
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1571

25 Nov 2021 18:45

Ja R2 un L2 ir vieglākas, tad dualsense ir beigts. Viņs strādās, bet nepilnvertīgi.
vbx
45. līm. - ✱ Eksperts ✱
45. līm. - ✱ Eksperts ✱

26 Nov 2021 11:58

Skhen wrote:
Paldies, vbx, ka padalījies ar informatīvu postu un savu pieredzi.
Nu ņem par labu, Draudziņ!
Skhen wrote:
Man pašam ir baltais oriģinālais DualSense pults (lietoju jau gadu un veselu mēnesi) problēmas ar "drift", par laimi, nav bijušas. Pults strādā kā pienākas. Izņemot R2 poga - kļuva vaļīgāka un tagad arī L2. Vairs nav tās sākotnējās pretastības, ko varēja izjust neitrālajā režīmā. Taču spēles, kas atbalsta adaptīvās pogas un ir ieslēgtas, strādā un var just.
viennozīmīgi iesaku stiept uz garantiju, lai maina.
Skhen wrote:
Pēc tava rakstītā, tā vien šķiet, ka ir jāiegādājas otra pults rezervē, lai gadījumā, ja viens aiziet pa pieskari, otrs ir uzdevuma kārtībā. Personīgi izvēlētos kosmiski sarkano krāsu. Kaut gan melns arī nav slikts.
līdz šim tā pats izmantoju. vairāk gan dēļ tā, ka viens var izlādēties (normālā sesijā, protams) un tad ņem otru.
Rapaks wrote:
Manā gadījumā vairāk domāju par nolietojuma pazīmi, jo kad draugi kapā NHL baigi tos analogus tur izvaro.
Ha, jā! man tādas pašas domas radās sākotnēji. tieši tas pats - čomi, NHL. varoti tiek tie anologi pietiekami... bet nu atkal ar PS4 kontrolieriem tika darīts tieši tas pats un man PS4 bija kādi 2-3 gadi un kontrolieriem problēmu nav. arī tagad, kad gadu jau pārdots radiniekam, zinu, ka viss tip top.
Rapaks wrote:
Pirku LMT arī pirms gada, tagad palasot Jūsu teikto, sāku domāt nest uz garantiju vai nē. :))
nes vien uz garantiju, tik neaizmirsti paņemt kādu kontrolieri no GoStation pa 7.50! :))
Image
vbx
45. līm. - ✱ Eksperts ✱
45. līm. - ✱ Eksperts ✱

26 Nov 2021 12:36

Ja kādam noder, programma, kuru izmantoju kontrolieru notestēšanai, kā arī šobrīd izmantoju priekš Game Pass uz PC ar DualSense kontrolieri.

DS4Windows
Image
Komentēt