Pirms sāc veidot savu blogu!

Konsoles.lv biedru radītie spēļu apskati/ieskati/pirmskati.
Slēgts
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 3744
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

23 Sep 2017 16:45

Esi sveiks, biedr! :)

Pasakoties Jūsu atsaucībai ir tapis Konsoles Blogi, kur Tu droši vari veidot Spēļu Apskatus (kur tiek vērtēta spēle kopumā pēc tās iziešanas), Ieskatus (pirmie spēles iespaidi), Pirmskatus (apkopota informācija pirms spēles relīzes) gan raksta, gan video formātā.

Padomi: Lai rakstā ievietotu video un bildes ir jāveic šādas darbības: Lai ievietotu Youtube video - vienkārši ir jānokopē attiecīgā video links un tas jāievieto rakstā, kas automātiski to atainos video formātā. Taču bildes - jānokopē bildes adrese (Copy Image Address) un tas jāievieto rakstā, kuru pēc tam tas ir jāiezīmē un vienlaikus rakstu panelī jānospiež (no kreisās puses) devītā ikona (kurā attēlota bilde), lai attēlotu bildi.

Nosacījumi, kas ir jāievēro:

Pirmkārt, cienīsim savu valodu un ievērosim pareizrakstību. Otrkārt, iztiksim bez plaģiāta, un radam savus oriģinālos darbus. Treškārt, cienam viena otra radīto garadarbu. Kā arī būtu jauki, ja veidojot savu blogu - tematā norādītu, kas tas ir. Piemēram, Apskats: Destiny 2, Ieskats: Destiny 2, Pirmskats: Destiny 2, lai lasītājiem būtu nojausmas, ko viņi lasa :).

Administrācija uzraudzīs šo procesu, un šajā sadaļā arī ir spēkā konsoles.lv foruma noteikumi. (viewtopic.php?f=29&t=18)

Lai nu kā, blogu veidot nav viegli, bet domāju, ka šis pasākums mums visiem nāks par labu un ceru, ka taps kvalitatīvi, interesanti spēļu apskati, ieskati, pirmskati, kur labus darbus ar autora atļauju būs iespēja publicēt konsoles.lv mājas lapā. Un ko var zināt, varbūt tieši Tu kļūsi par konsoles.lv redaktoru! :) Vēlu veiksmi!

Ja ir kādi ieteikumi blogam, to droši var darīt zināmu "Ierosinājumi" (viewforum.php?f=44)
Image
Slēgts