Paziņojums: komentēšana un tiesības

Seko līdzi Konsoles aktualitātēm.
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4594

20 Feb 2021 16:19

Konsoles.lv un forums ir vieta, kur cilvēki var brīvi un draudzīgi diskutēt par videospēlēm. Pēc komentēšanas cilvēkam no vietnes nav jāaiziet ar sāpīgu sirdi, bet gan komentēšanai jābūt tīkamai un pozitīvai. Tādēļ ir nosacījumi, kas jāievēro, pirms vēlies ņemt šeit dalību.

Ja konkrētais indivīds ir naidīgi noskaņots, provocē, noniecina vai jebkā citādi aizskar kādu Konsoles lietotāju, darba autoru, administratoru un moderatoru, Konsoles administratoram vai moderatoram ir tiesības dzēst komentārus un bloķēt lietotājus bez iepriekšējā brīdinājuma. Tas nav patīkami, bet kārtības uzturēšanas dēļ ir nepieciešama šāda rīcība.

Lai arī kritika, domstarpības, viedokļu nesakrišana ir normāla parādība, tā vairs nekļūst normāla, ja tiek radīti personiski uzbrukumi kādam cilvēkam. Šī nav vieta, kur kritizēt un tiesāt cilvēkus. Šī nav vieta, kur publiski vērst personisku uzbrukumu un izplatīt personas informāciju (vārdu, uzvārdu, telefona numurus, sociālos tīklus utt.). Šī nav vieta, kur tīši vai netīši reklamēt savus produktus. Šī ir vieta spēlētājiem, kuriem patīk videospēles, kuri labprāt veidos un iesaistīsies pozitīvā diskusijā latviešu valodā, dalīties ar spēles video un informāciju, lai citus informētu par videospēļu pasaulē notiekošo.

Interneta trollis (cilvēks, kas apzināti provocē citus lasītājus atbildēt emocionāli, vai citādi traucēt normālu diskusiju) ir lietotājs, kas rada negativitāti jebkurā virtuālā biedru pulkā. Aicinu neļauties uz šo cilvēku provokāciju, neiesaistīties ar viņu diskusijā, kas radīs tikai lielākas problēmas. Forumā ikvienam ir iespēja ziņot par šādu vai citu neētisku rīcību, nospiežot izsaukuma zīmes simbolu “Report this post”.

Šī ir publiska vieta diskusijai ap videospēļu industriju, tādēļ veidojam šo vietu jauku nevis negatīvu. Nedari otram to, kas pašam nepatīk. Kā tu justos, ja kāds pret tevi izturētos slikti? Aicinu būt iecietīgiem vienam pret otru, cilvēciskiem, lai Konsolēs sev un citiem uzturētu patīkamu gaisotni.

Piezīme: Konsoles administrācija un moderatori pēc saviem ieskatiem izvērtē, vai konkrētais komentārs ir aizvainojošs, nicinošs, maldinošs, nepatiess, vulgārs vai jebkādā citā iespējamā veidā aizskarošs, kā arī mudinājums doties vai sekot kādam citam, vai arī mudina darīt neētisku rīcību, komentāri tiks dzēsti un lietotāji brīdināti vai bloķēti. No šī visa varam izvairīties, ja esam draudzīgi.
Image
Drejz

20 Feb 2021 16:30

Kā var izdzēsties no šejienes?
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1579

20 Feb 2021 16:41

Jauni noteikumi atkal!!!
Oskar, dzēs arī manu profīlu.
Man sāk radīt nepatiku Oskara diktatūra.
brunoveberis
12. līm. - ⁎Amatieris⁎
12. līm. - ⁎Amatieris⁎
Komentāri: 120

20 Feb 2021 16:42

Skhen wrote:
Administratoram vai moderatoram ir tiesības dzēst komentārus un bloķēt lietotājus bez iepriekšējā brīdinājuma. Tas nav patīkami, bet kārtības uzturēšanas dēļ ir nepieciešama šāda rīcība.
Jēziņ! Really?! Vispirms izsaki brīdinājumu nevis centies izrādīt varu! Nu wtf! Pilnīgi dusmas nāk šo lasot!
Skhen wrote:
Šī nav vieta, kur tīši vai netīši reklamēt savus produktus.
Vai, vai cik nepareizi tu uz šo visu skaties! Visi man zināmie portāli šobrīd savstarpēji draudzējas, bet Tu šo vietu esi uztaisījis par kkādu Padomju savienību.
Skhen wrote:
Piezīme: Konsoles administrācija un moderatori pēc saviem ieskatiem izvērtē...
Kur viņi ir?! Ja tādu nav tad nevajag izteikties daudzskaitlī, esi atklāts un godīgs, neuztaisi no sevis ko lielāku kā ir.
Skhen wrote:
Mudinājums doties vai sekot kādam citam.
Tas nav mudinājums sekot citam, vai reklama. Tas ir aicinājums apmeklēt arī citas vietas. Es nevienam nesaku nenāc šeit - nāc te. Es saku, ja ir interese iemet aci! Nav? Paldies par uzmanību!

Zini Osi kā ir? Tu laid garām šajā visā pašu galveno un turpini taisīt kkādus noteikumus, kas padara visu tikai trakāk. Tu neesi spējis normāli atbildēt ne uzvienu jautājumu un kritiku, kas 99% gadījumos ir pamatota!

Gribēju to prasīt jau vakar, bet piekrītu Drejz, kā var sevi izmest no šejienes?

Jaunais Te nav variantu... viņš neredz un nedzird.
Image
brunoveberis
12. līm. - ⁎Amatieris⁎
12. līm. - ⁎Amatieris⁎

20 Feb 2021 16:46

Bļin nu es vairs nevaru aizvērties!
Tā vietā, lai veltītu laiku un iesaistītos diskusijās Tu visu kvalificē kā aizvainojumu. Vecīt!

Tu dzēs, slēdz un veido tēmas, kurās ir jauni kkādi mistiski noteikumi aizmirstot, ka forums ir komunikācijas platforma. Tu uz nevienu no tekstiem neesi normāli atbildējis.

This is so messed up!

Anonīmi citējot:

Ir stulbi gaidīt viņa atbildi, jo tādas visticamāk nebūs. 😂

Klau... mēs te visi "stulbi". =;
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆

20 Feb 2021 16:51

Šie komentari tiks jau tā pat dzēsti, jo velme izdzēst SAVU profīlu, pēc Oskara noteikumiem, neatbilst sarunām par videospelem.
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

20 Feb 2021 17:29

Augstāk esmu visu skaidri un gaiši uzrakstījis. Tā ir Konsoles komentāru politika, kas izriet no nesen notikušā un ir jāņem vērā. Neviens netiek ierobežots vai apspiests. Šeit nav nekāda diktatūra. Kārtībai ir jābūt, lai nerastos nepatīkamas situācijas un radītu pozitīvu gaisotni. Ja kāds to nespēj pieņemt, tad šī tev nav īstā vieta, kuru apmeklēt. Un tie, kas vēlas sevi izdzēst no foruma, raksti man privāti, lai nokārtotu šo lietu.

Saprotu jūsu emocijas. Pieļauju, ka ir liels stress, un es arī tā jūtos. Taču bez kārtības mēs nevaram radīt draudzīgu vietu, jo būs kāds, kas gribēs to pārraut, tamdēļ ir noteikumi un politika, lai to nodrošinātu un nebūtu pārpratumi par veiktajām darbībām.
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆

20 Feb 2021 17:33

Es to nespēju pieņemt, tāpēc atkartošos, idzēs manu profīlu, jo iestatījumos Tu man esi tādu opciju liedzis, atteikties/dzēst savu profīlu.
Stress nav, tikai nepatika, par iekšējas kārtības diktatūru.
brunoveberis
12. līm. - ⁎Amatieris⁎
12. līm. - ⁎Amatieris⁎

20 Feb 2021 17:57

Ehh... izbeidzās vēlme runāt. 😒
Image
Drejz

20 Feb 2021 18:00

Uzrakstīju PM, dzēst profilu.
esrolix

20 Feb 2021 23:43

Es to Oskaram esmu uzdevis vairākas reizes...privātās vēstulēs, uz kuru nevienas atbildes nebija...
KĀ OSKAR VAR NO KONSOLES.LV IZDZĒSTIES??????? TĀS IR MANAS TIESĪBAS IZDZĒSTIES NO ŠEJIENES....

Neierobežo mani! Dod iespēju biedriem izdzēsties no foruma tad!!!
Faithles
35. līm. - ✦ Meistars ✦
35. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 357

21 Feb 2021 00:10

Skhen wrote:
Augstāk esmu visu skaidri un gaiši uzrakstījis. Tā ir Konsoles komentāru politika, kas izriet no nesen notikušā un ir jāņem vērā. Neviens netiek ierobežots vai apspiests. Šeit nav nekāda diktatūra. Kārtībai ir jābūt, lai nerastos nepatīkamas situācijas un radītu pozitīvu gaisotni. Ja kāds to nespēj pieņemt, tad šī tev nav īstā vieta, kuru apmeklēt. Un tie, kas vēlas sevi izdzēst no foruma, raksti man privāti, lai nokārtotu šo lietu.

Saprotu jūsu emocijas. Pieļauju, ka ir liels stress, un es arī tā jūtos. Taču bez kārtības mēs nevaram radīt draudzīgu vietu, jo būs kāds, kas gribēs to pārraut, tamdēļ ir noteikumi un politika, lai to nodrošinātu un nebūtu pārpratumi par veiktajām darbībām.
Man ir radies jautājums.

Sarkasms tiks uzskatīts par negatīvu un noniecinošu komentāru?
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

21 Feb 2021 00:37

@Faithles

Ja es kā administrators komentāru (sarkasmu) interpretēšu kā aizskarošu, tas tiks labots vai dzēsts. Parasti, ja cilvēki draudzīgi diskutē par videospēļu pasauli ar to nav problēmu.

P.S. esrolix, atbildēju uz tavu PM uzdoto jautājumu.
Image
brunoveberis
12. līm. - ⁎Amatieris⁎
12. līm. - ⁎Amatieris⁎

21 Feb 2021 01:13

Nedzēsīs. Saka, ka tehniski saplīsis un nav iespējams pēkšņi... Is it?

Visu laiku var bloķēt un banot, bet tieši tagad viss nestrādā.

Osi kas nākamais?
Man sāk likties, ka tu reāli jau pieduries pie šī visa. 😂

Nevari izdzēst, uzliec man banānu un būvē auditoriju, kas Tev ticēs, atbalstīs un kuriem pff par visiem crazy noteikumiem un izdarībām.

Jo zini, kur ir problēma.. daļa te nāk, ieskaitot jau mani pašu, jo nevar pretoties pačekot šī sviesta gaitu.
Image
pepeyoshi
35. līm. - ✦ Meistars ✦
35. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 351

21 Feb 2021 13:03

Neskatoties uz to ka esmu ar konsoles.lv jau kopš 2009. g. es arī nevarēši pieņemt šādus nosacījumus. Manuprāt tas jau parkāp cilvēka tiesības objektīvi diskutēt, jo katrs teiciens vai nu viedoklis tiks parbaudīts vai modificēts atkarīgi no administrācijas garastavokļa. Tas diemžel ka viens biedrs jau teica izskatas ka diktatūra es to ne varu pieļaut.

Oskar lūdzu nodzēs manu profilu, jo pēc jaunajiem noteikumiem es vairs ne vēlos piedālīties diskussijas, bet tirgus plācis man sēn nav aktuāls visu perku digitāli.

Ar cieņu,
Deniss
Image
Drejz

21 Feb 2021 13:08

Saņēmu atbildi ka izdzēst nav iespējams tehnisku iemeslu dēļ.
Skhen wrote:
Un tie, kas vēlas sevi izdzēst no foruma, raksti man privāti, lai nokārtotu šo lietu.
Shken kas tas par bērnudārzu? Visu kas ir ne-sensatīvs šai tēmu Tu māki atbildēt, un rakstus ķap-ļap uzcept, bet kad jāatbild ta teikt par - bazaru, notiek kaut kāda marinēšana.
Last edited by Drejz on 21 Feb 2021 13:16, edited 1 time in total.
riktigrickshaw
11. līm. - ⁎Amatieris⁎
11. līm. - ⁎Amatieris⁎
Komentāri: 113

21 Feb 2021 13:12

Nevarēšana izdzēst/anonimizēt profilu izskatās slikti no GDPR skatu punkta, tam var būt sekas.
brunoveberis
12. līm. - ⁎Amatieris⁎
12. līm. - ⁎Amatieris⁎

21 Feb 2021 13:16

Pepeyoshi - 2009 cienījami. Man liekas, ka man ir līdzīgi es tik profilus kā cirvis mainīju visu laiku.

Cik sapratu esi Racing geiminga cienītājs, ienāc kaimiņos mums turnīrs GT sport tuvojas.

Osis.. saka, ka ar phpBB ir šaize. Nu neticu ne uz vārda. Zini kā ir. Iedod man pieeju es salabošu. Man arī ir phpBB, labi pārzinu.

Šeit jau kkadi mistiski pārkāpumi notiek. 😳
Osi tu brauc auzās.
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆

21 Feb 2021 13:35

Man arī atbildeja, kad ir tehniskas problemas, bet es Tam neticu!
Oskar, paskaties, cik jau biedri tev prasa dzēst profīlus, bet Tu mums visiem melo!
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

21 Feb 2021 14:30

Vai pirms visas šīs drāmas es nācu un dzēsu komentārus, bloķēju lietotājus? Pat neatminos, kad pēdējo reizi ko tādu darīju. Varbūt varam nedaudz padomāt, kādēļ ir radusies šāda situācija. Kādēļ es kļuvu piesardzīgāks un ignorēju komentārus, kā arī, varbūt nevajag tik ticami ņemt galvā troļļa teikto, kā viņš izsakās un apgalvo. Ir tāda lieta kā kritiskā domāšana.

Es dzēsu komentārus cilvēkiem, kas vērsa personisku uzbrukumu, aizskāra, kūdīja. Forums kļuva par tiesāšanas vietu nevis videospēļu diskutēšanu, tādēļ cīnījies ar troļļiem (cēlonis drāmai), kur manas darbības diemžēl skāra arī tevi.

@pepeyoshi, nevienam nav aizliegts brīvi diskutēt gan subjektīvi, gan objektīvi. Runa ir par aizskaršanu. Ja tiešām nevari pieņemt cilvēcisku kārtību, tad lūdzu, ej tur, kur cilvēki lamājas, pārmet viens otram, pārspīlēti kritizē. Šī nav tā vieta.

Par profilu dzēšanu. To nekad neesmu darījis, ir jāievāc vairāk informācijas. Nesatraucies, centīšos tikt skaidrībā un došu ziņu.

Žēl, ka tu tam visam panesies līdzi un zaudēji ticību cilvēkam, kuru darbi vairāk runā nevis vārdi no citas, svešas puses, kas vienkārši atnāca, izspļāva savu naidu, indējot visu, kas šeit ir darīts.

Tēmu slēdzu.
Image
Slēgts