Aptauja: Konsoles foruma attīstība un nākotne

Seko līdzi Konsoles aktualitātēm.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4570

23 Mar 2021 12:13

Sveiks! Esmu izveidojis aptauju, lai varētu saprast, kā tālāk attīstīt forumu un kā šo vietu padarīt aizraujošāku. Tādēļ būšu tev ļoti pateicīgs, ja aizpildīsi aptauju. Aizņems aptuveni piecas minūtes laika. Paldies!

https://www.visidati.lv/aptauja/1709979107/
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

24 Mar 2021 10:55

Heijā! Es zinu, ka skrienu notikumiem pa priekšu, jo aptauja vēl tikai iesāk savu skrējienu. Bet saku milzīgu paldies visiem, kuri jau aizpildījuši aptauju. Es brīžiem uzmetu acis, ieskatos rezultātos, un tavas atbildes ļoti palīdz. Man jau tagad radušās dažas foršas idejas, kā lietas tālāk bīdīt. Taču sasiešu sev rokas, pagaidīšu kādu laiku, un vēlāk apkopošu datus, lai gūtu lielāku sapratni. Un tad došu ziņu, kas forumā būs tālāk :).
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

27 Mar 2021 12:19

Sveiki, visiem šajā skaistajā un saulainajā dienā!

Man ir liels prieks, ka tu atsaucies un piedalies aptaujā. Šokolāde tev! 🍫.

Vēlos painformēt, ka jau aprīļa mēnesī sākšu apkopot datus un arī veikšu forumā uzlabojumus. Jau tagad ir skaidrs, ka forumā ir jāieviešs lielas izmaiņas. Vairākas sadaļas kā "Nintendo", "Videospēles", "Filmas" utt. tiks noņemtas un aizsūtītas uz "Foruma Vēsture" sadaļu. Tā vietā būs jaunas sadaļas, kas, balstoties uz aptaujas rezultātiem, tev būs patīkamākas un saistošākas. Lielākā daļa arī vēlas "lielāku aktivitāti", tādēļ domāju, ka jaunās sadaļas to arī veicinās.

Kad nāks tuvāk laiks, kad būšu apkopojis rezultātus un sācis strādāt pie rīcības plāna, došu plašāku ziņu 🙂.
Image
Faraons
6. līmenis - |Iesācējs|
6. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 64

27 Mar 2021 17:31

Kādēļ uz mēslaini ir jāsūta sadaļa "Videospēles"?
Visas spēles ir vienuviet un tā tam vajadzētu arī palikt. Vienīgi būtu forši, ja cilvēki rakstītu atsauksmes arī par vecām spēlēm, jo kādam tā ir veca spēle, bet kādam jauna.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

28 Mar 2021 13:35

Faraon, es vēl kārtīgi apdomāšu, bet domāju, ka Videospēles sadaļa vairs nebūs. Būsim atklāti, pēdējā laikā es tur aktīvi veidoju jaunas tēmas, lieku info un video par spēlēm nepārtraukti. Bet vai kāds cits radīs jaunu tēmu par spēli un metīs tur info? 90%, ka nē. Tā nestrādā forums. Tas nekādi neraisa aktivitāti. Jā, varu turpināt mest informāciju, cilvēki turpinās skatīt, bet tā lietas nestrādā.

Būs sadaļa, kas saistīta ar Videospēlēm, bet citā virzienā, kas varētu būt interesantāk, veicināt aktivitāti un lielāku interesi. Protams, varbūt foruma biedri negribēs iesaistīties, nekur jau nav garantija, bet tas ir jauns ceļš, kā pēc aptaujas rezultātiem redzu tālāk attīstīt Konsoles forumu.

P.S. tās sadaļas, kas tiks noņemtas, nekur nepazudīs, bet stāvēs rezervē katram gadījumam ar nepieciešamību atgriezt.
Image
Komentēt