Jaunās izmaiņas

Seko līdzi Konsoles aktualitātēm.
Komentēt
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4594
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

12 Apr 2021 11:07

Sveiks! 🙂

Skatījos tavas sniegtās atbildes aptaujā un ņēmu priekšā papīra lapu, kurā biju veicis analīzi un apkopojumu, lai saprastu, kādā virzienā forumam ir jādodas tālāk. Vairākas sadaļas vairs nav - tos iekļāvu "Foruma Vēsturē". Bet to vietā ir jaunas.

Domāju, ka jaunā sadaļa par videospēlēm kā "Iesaki vai Neiesaki" būs mums interesantākas, jo uzklausam citu viedokli nevis vienkārši nepārtraukti pārpublicējam saturu par spēlēm no citiem avotiem. Tādēļ aicinu doties uz šo sadaļu un ieteikt vai neieteikt kādu spēli mums, un protams, par to varam diskutēt.

Par kopējo saspēlēšanu, ir idejas un patlaban tas ir procesā. Drīzumā.

Nebiju īsti pārliecināts par "Sasniegumiem un Piedzīvojumiem", jo forumā ir ļoti sarežģīti dalīties ar saviem panākumiem un interesantiem notikumiem spēlē. Bet atradu risinājumu ar Twitter vai YouTube, caur kā varam sevi izpaust. Ikviens to var darīt, kam ir vēlme.

Viens cilvēks atzīmēja, ka nospiežot uz foruma logo pārceļ uzreiz uz Konsoles.lv mājas lapu. Diemžēl patlaban to nevaru atrisināt, tādēļ aicinu spiest uz "Forums" blakus "Doties uz Konsoles.lv". Kad ķeršos nopietni klāt tehniskajām lietām, noteikti šo nepilnību izlabošu.

Un, ja tev ir kas sakāms vai ieteicams, droši vari šeit to darīt.

Tā nu lūk. Skatīsimies, kur tas viss mūs aizvedīs. Es jau savu pirmo ieteikumu par spēli esmu uzrakstījis.

P.S. gribēju jau vakar visu pabeigt, bet tad vecvecmāmiņa zvanīja, piepeši uz veikalu jāiet, darba pienākumi sauca, ka lietas aizkavējās. Bet galvenais, ka darbs padarīts.
Image
Komentēt