Kā sokas? Un ir kas gaidāms.

Seko līdzi Konsoles aktualitātēm.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4570

24 Apr 2021 13:30

Heijā! Kā tev klājas? Ko labu sadarīji pa nedēļu? Man šķiet, ka kādu foršu spēli uzspēlēji vai arī darīji kaut ko pilnīgu citu, kas nav saistīts ar videospēļu pasauli.

Ja par sevi. Man klājas labi. Cītīgi dragāju Returnal. Tie, kas skatījās pirmos iespaidus, zina, kā man gāja. Ļoti ceru, ka 30. aprīlī uzspēšu apskatu izveidot un varēšu tev piedāvāt savu viedokli (iesaku vai neiesaku).

Un, jā, pavisam drīz būs kas gaidāms no "mums". Pagaidām neatklāšu, kas tieši, bet tu jau noteikti nojauti :).
Image
dzekans
28. līm. - ≛Lietpratējs≛
28. līm. - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 285

25 Apr 2021 09:59

Heijā, gara darba nedēļa bij, bij šonedēļ tā smagāk jāpastrādā, bet nu nākošā nedēļa būs mierigāka, plus vēl futbola treniņi, un ar meitu kad bij laiks pakrāsoju bērnu būdiņu pagalmā, joprojām neesam pabeiguši, jo slikts laiks brīvdienās. Videospēļu pasaulē nekas īpašs, jo vasarā ir viskautkas cits un ps4 maz tiek ieslēgts. Kādu1.5h esmu uzspēlējis tony hawk pro skater! Sīcim nopirku,jo šis man skate aizraujās.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4570

26 Apr 2021 11:04

Futbols ir foršs sporta veids. Savulaik normāli sanāca paspārdīt pa bumbu. Vairāk patika būt par uzbrucēju. Necietu, kad bija jābūt vārtos. Bet šķiet, ka tu ar to profesionāli nodarbojies.

Jā, kad kļūst siltāks, pilnībā gribas ārā pabūt :).
Image
dzekans
28. līm. - ≛Lietpratējs≛
28. līm. - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 285

26 Apr 2021 12:16

nu biki nopietnāk par bumbas paspārdīšanu ir, nav jau profesionāli, jo nemaksā par to, tātad amatieru līmenī. Futbols latvijā vispār ir pa lielam amatieru līmenī :D bet nu kopš bērnības kapāju visus sporta veidus un tad no kādime 16 gadiem intensīvi trenējos un spēlēju, ir bijušas pauzes dēļ traumām, pēdējā lielā traume-krustenisko saišu plīsums, tas tā visu iegrozīja pavisam savādāk, tgd jūtos kā veterāns komandā! :D
Image
Komentēt