Kādas sajūtas?

Seko līdzi Konsoles aktualitātēm.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4570

27 Apr 2021 15:12

Sveiciens!

Kādas ir sajūtas par forumu pēc veiktajām izmaiņām?

Bija aptauja, kas man palīdzēja saprast, kā uzlabot forumu un ieviesu jaunas sadaļas. Prieks, ka daļa atsaucas un iesaistās "Iesaku vai Neiesaku". Tur var ne tikai ieteikt/neieteikt, bet arī izveidot jaunu tēmu par kādu spēli. Piemēram, ir kas, ko vēlies uzspēlēt vai kādu laiku met acis, bet neesi īsti pārliecināts par tās iegādi, tad vari pavaicāt citiem, vai viņi iesaka vai neiesaka šo videospēli.

Man personīgi šķiet, ka trūkst vēl kāda sadaļa, kur mēs varētu brīvāk komunicēt. Kaut ko līdzīgu tērzētavai, pļāpāšanai. Varbūt kādam ir idejas par jaunu sadaļu, ko varētu ievietot, kas mums būtu interesanti?
Image
SkabeklisLV
1. līmenis - |Iesācējs|
1. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 17

27 Apr 2021 15:16

man skiet ka administracijai jaiet penzijā, spriezot pec ta kada aktivitate notiek shaja foruma, sho aptauju pildija tikai administracija un kads radinieks un parejiem ir pie vienas vietas es iesaku izdzest visas sadalas un atstat pirkt/pardot :-/
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1579

27 Apr 2021 16:48

Tas viss tika jau sen ieteikts, bet netika ņemts verā!
Kaimiņu foruma administracija to visu realizeja un daudz ko citu vēl pielika klāt un tur tas viss labi strādā un uzņem apgriezienus - es arī ieteiktu, atstat pirkt/pārdot un Oskara rakstus.
Komentēt