UZZINI VAIRĀK: LOVEGAME | Doties uz KONSOLES.LV

Šausmu spēļu nakts 2017!

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2856
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

20 Okt 2017 18:18

Image

Tuvojas tā baisā nakts, kad virtuvē, sveču gaismā, ķirbi kļūst dzīvi un nežēlīgi, atklājot savus draudīgos zobus un nāvējošās acis. Pa to laiku tumšajās ielās slaistās sazin kādi monstri un bezgalvju radību, klauvēdamies pa mājas durvīm. Tikmēr geimeri, pultīs iekrampējušies, klauvieniem uzspļauj un šos briesmoņus spēļu pasaulē mīda ar kājām.

Citiem vārdiem sakot, 31. oktobrī ir Helovīnu svētki un ir pienācis brīdis, kad šajā lauciņā jāsauc palīgā konsoles.lv eksperti, lai noskaidrotu, kuru šausmu spēli geimeriem spēlēt šogad Helovīna vakarā. Tādēļ aicinu Tevi nosaukt, Tavuprāt, Top 3 bailīgākās spēles Helovīniem, un ja vari, uzraksti īsu komentāru par katru no šīm spēlēm (piemēram, kas spēlē ir tik šausmīgi bailīgs, kas patika, kas ir palicis atmiņā utt.).

Labākie komentāri (pēc maniem uzskatiem) - atradīsies šajā rakstā un pie tā būs pielikts arī Jūsu foruma segvārds/niks (ar Jūsu atļauju). Doma ir tāda, ka vēlos Jūs iesaistīt šajā pasākumā un ar kopīgiem spēkiem izveidot šo šausmu spēļu Topu.

Turklāt šis raksts tiks publicēts Facebook, tādēļ, ja ar to dalīsimies - vairāk cilvēku par to uzzinās. Parādāsim, cik liels spēks piemīt konsolistiem Facebookā! Liksim viņiem mūs sadzirdēt ar bailēm Helovīnos!!! (~~)

Piemērs:
1.Dead Space
Tavs komentārs...

2.Dead Space 2
Tavs komentārs...

3.Dead Space 3
Tavs komentārs...

Piezīme: savu topu var nosaukt līdz 28. oktobrim.
Image
User avatar
atkars
9. līmenis - ✱ Eksperts ✱
9. līmenis - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 684
Joined: 19 Aug 2014 11:06
Location: Rīga

20 Okt 2017 22:42

1. P.T. uz PS4.
Pirmkārt jau grafika, šaurie koridori, gaismu raustīšanās, baisās skaņas un pašas spēles slimais stils. Gribētos full game release, bet zosāda pietika vien no demo versijas.

2. Outlast.
Slimnīcā pie slimajiem un mutantiem? Sign me up! Moments kurš lika skudriņām pārskriet pāri ķermenim - nokrīt flashlight stāvu - divus zemāk un ir jāvelkas tam pakaļ pa pilnīgu tumsu. Paceļot to, sāku redzēt un visi mošķi turpat metra attālumā. Paldies izstrādātājiem, gandrīz vai bija jāiet mainīt apenes.

3. Viena no Dead Space spēlēm, laikam pirmā.
Tika spēlēts pirms daudz gadiem kopā ar brāli un spēles sākumā kur tas mošķis ver vaļā lifta durvis bija patīkams. Paņēma uz izbrīnu un abi lielie spēlmaņi spiedzām kā mazas meitenes.
Image
User avatar
Lukijs
10. līmenis - ✪ Guru ✪
10. līmenis - ✪ Guru ✪
Komentāri: 736
Joined: 11 Nov 2012 20:45

22 Okt 2017 21:30

P.T. vairs nevar dabūt, ja virn nepērc konsoli kurā viņa ir vai arī ja savulaik biji novilcis, tad ar kkādu haxu var dabūt. Un tā bija fomāta kā interaktīvs tīzeris Kojimas un Del Toro "Silent Hills", kuru atcēla.

1. Resident Evil 1 (Atmosfēra, stāsts, viss reāli risinās mājā un ap to)
2. Silent Hill 2 (Atmosfēra, top tier soundtreks, stāsts)
3. Dead Space (kosmosa stacija, mutanti, ko gan vēl vajag?
Image
User avatar
treneris
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 189
Joined: 23 Sep 2013 13:39

27 Okt 2017 12:18

1. The Evil within - 1 Īpaši Craftmans tools level, kur kādu brīdi bija pilnīga tumsa, asinis visapkārt un biedējoša mūzika.
2. Dying light nakts ciklā, kad bija jāvairās no Volatile monstriem.
3. Silent hill Origins PS2- diezgan biedējoša spēle, kad caur spoguli pārslēdzies citā, tumsas pasaulē.
Treneris
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2856
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

30 Okt 2017 17:33

Vēlos pateikt paldies atkars, Lukijs, treneris, kuru atsaucās un iesaistījās šajā pasākumā. Beigu beigās no Jums tapa Šausmu spēles, kuras spēlēt Helovīna vakarā raksts :).

http://konsoles.lv/2017/10/30/sausmu-sp ... na-vakara/

Mēs tagad varēsim Helovīnus sagaidīt ar bailēm, kā arī neaizmirstam dalīties ar rakstu, lai arī citi no mums konsoles forumiešiem nobīstas no mūsu radītā satura :D.
Image
Komentēt