Pēdējā spēle, kurā izcīnīji platīna trofeju/ačīvmenti 100%

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1077

14 Nov 2017 22:37

The Walking Dead: A New Frontier. Man ļoti patīk Telltale spēles, un šī nebija izņēmums. Sākums vienkārši bomba (kad mazmeitiņa gribēja opim aiznest glāzi ūdens). Platīns, protams, ļoti viegls - vienkārši jāizspēlē spēle līdz galam.
Image
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 50

06 Jan 2018 07:45

Image #112 - 英雄伝説 閃の軌跡III (The Legend of Heroes : Trails of Cold Steel III )
Image #113 - Uncharted: The Lost Legacy
Image #114 - テイルズ オブ エクシリア (Tales of Xillia )
Image #115 - Life is Strange [PS3]
Image #116 - My Name is Mayo [Vita]
Image
Image
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 668

07 Jan 2018 15:27

Decembrī/janvārī kā uz gada beigām sarāvu un patīrīju backlogu.
Image #63 Forma.8 (Vita) Decembra PS+ spēle. Ja godīgi patika atvērtās pasaules kosmosa izpētes simulators. Kosmiskais punktiņš dodas pasaulē un meklēt kādu draugu. Tā spēle uz 6-9 stundām, kopumā spēle bija aizraujoša un dažas vietās bija jaapdomā kā tikt galā un pāris bosi bija orģināli.
Image #62 Assassin's Creed Origins Viena no 2017.gada mīļākām spēlēm, pavadīju ap 60 stundām un jaunais Assassins tiešām iepriecināja ar virzību uz RPG pusi un savu milzīgo atvērto pasauli, bija ko darīt. Ja būs laiks būs vien jāztaisa raksts par Origins.
Image #61 Lara Croft GO (Vita) Lara Croft puzzles bija labas un kopumā patika ieturētais kapeņu izlaupītājas stils, tā spēle uz kādām 4-8 stundām. Spēle līdzīga Hitman GO.
Image #60 Uncharted: Golden Abyss (Vita) Viena no manām mīļkām Vita spēlēm, stabili TOP3. Ar Dreiku piedzīvojumi vismaz uz 15 stundām garantēti, lai izietu stāstu. Lai dabūtu platīnu 2x jāiziet uz hard un tad crushing plus vēl kaudze collectibles. Visiem Vita entuzastiem vienozīgi iesaku šo lielisko piedzīvojumu spēli. Tagad tik backlogs jāpatīra un beidzot jāiziet Uncharted 2/3.
Image #59 N.E.R.O. Walking simulators uz 3-5 stundām, dažas puzzles intersantas, bet tā nekas īpašs. Sasniedzot finālu spēle vēl nokrašoja pēc platnīna.
Image #58 Virginia Walking simulators uz 2-3 stundām, ieturēts Twin Peek stilā, bet nav tuvu tam. Spēle ir kaut kādi flashbacki, ko īsti nesapratu. Nevaru ieteikt šo spēli.
Image
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

28 Jan 2018 09:35

Image#117 - Tokyo Xanadu (Vita)Image

Image#118 - GTA San Andreas (PS3)Image

Image#119 - Need For Speed Rivals (PS3)Image

Image#120 - Grim Fandango Remastered (PS4)Image

Image#121 - Energy Invasion (PS4)Image
Image
Image
Notkiller
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 185

08 Feb 2018 09:51

Nebija ļoti daudz laika pēdējos mēnešos lai spēlētu spēles, bet nu šādas trofejas ir pa šo laiku savāktas:

Image#43 - Akiba's Beat (PS Vita) - Spēle bija vienkārši ok, nekas īpašs, bet combat sistēma ļoti ātri palika garlaicīga. PS Vita versijai lielākais mīnuss ir milzīgi loading time starp katru zonu. Ja kāds vēlas šo spēli spēlēt tad spēlējat PS4 versiju, kur loading time ir daudz ātrāki.
Image#44 - My Name is Mayo (PS4) - No comments
Image#45 - My Name is Mayo (PS Vita) - No comments again
Image#46 - Yomawari: Night Alone (PS Vita) - Survival Horror spēle. Man ļoti patika šī spēle. Šai spēlei ir viena absurda trofeja - spēlēt spēli 50h. Šo spēli var iziet un pilnīgi visus noslēpumus var atrast 10 stundās.
Image#47 - Final Fantasy XII: The Zodiac Age (PS4) - Gadiem esmu gribējis šo spēli iziet, bet vienmēr esmu iesācis un nekad nebiju pabeidzis uz PS2. Tagad beidzot pabeidzu spēli un nebiju vīlies.
Image#48 - Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online (PS4) - Spēle bija interesanta, bet spēle bija pārāk viegla. Spēlē ir ļoti viegli apčakarēt AI daudzās situācijās, tai skaitā pēdējo bossu.
Image#49 - SA7: Silent Abiity Seven (PS Vita) - Vizuālā novele

Nebiju domājis, ka kādreiz tikšu līdz 50 platīniem. Svinot šo notikumu nolēmu iziet to pašu spēli ar ko visa trofeju vākšana sākās:

Image#50 - Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls (PS4) - Pat pēc šī laika joprojām uzskatu, ka šī ir diezgan laba spēle.
Image
jaunais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 617

17 Mar 2018 15:46

Neesmu es nekāds platīna trofeju kolekcionārs,bet Gran Turismo Sport man bij grēks to neizcīnīt. (Nr 8 platīna trofeja)
Spēlei dodu 8.5/10. 1.5 balles noņemu par to,ka trūkst laika apstākļu maiņa un pāreja no dienas uz nakti.
Spēlē tīrais brauciena laiks ir pavadīts 218 stundas.
Režīmā "sport" nobraukti 482 braucieni. (online)
Režīmā "sport" 99 uzvaras. (online)
Režīmā "sport" 72 labākais apļa laiks. (online)
GT Leagu režīmā ir nobraukti 316 braucieni.
Auto skola 100% nobraukts uz zeltu.
Garāžā ir nokomplektēta ar pilnu auto parku,ko spēle uz šo brīdi piedāvā.

Kaut arī platīna trofeja ir izcīnīta,spēli spēlēju un turpināšu spēlēt tālāk...
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2438

17 Mar 2018 16:34

Apsveicu, jaunais!

Kāds bija ceļš līdz platīnam - grūts?
Image
jaunais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

17 Mar 2018 16:48

Skhen wrote:
17 Mar 2018 16:34
Apsveicu, jaunais!

Kāds bija ceļš līdz platīnam - grūts?
Paldies!
Režīmā "sport" lai izcīnītu onlain trofejas,bij ko iespringt. Reizēm ar konsoles.lv biedru MR_Prezidentu mērījāmies ar "krāniņiem" kuram labāks apļa laiks :)) azarts... :))
Bet nu,lai līdz platīnam nonāktu,laiku tas prasa daudz pavadīt spēlē.
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2438

17 Mar 2018 17:00

Mr_Prezidents ir kārtīgs Gran Turismo cienītājs. Arī es savulaik pacīkstējos ar viņa 'laikiem' trasē (kas nebija viegli :D), kad bija tā speciāla sezona PS3 laikos, kuru varēja katrs lejupielādēt un uzspēlēt.

Paldies par info, var redzēt, ka esi pavadījis cienīgas stundas spēlē :).
Image
kamikadzemk
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
Komentāri: 386

17 Mar 2018 20:41

Labs sasniegums, jaunais. Kad es beidzot no Fanatec pedāļus sagaidīšu (stūre jau gaida), tad arī kārtīgāk pieķeršos GT Sport.
Image
Prezidents
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 224

22 Mar 2018 13:10

Apsveicu Jaunais ar iegūšanu, manuprāt vienu no vērtigākiem paltīniem auto sacīkšu segmentā, GTS platīnu. Gribēju būt pirmais iekš konsolēm, kurš to sasniedz :)), bet laika trūkums tomēr neļauj pēdējā laikā iezust GT pasaulē.
Vēlreiz apsveicu!!! :)
Image
jaunais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

22 Mar 2018 15:04

Paldies Kamikadzemk un MR_Prezdentam!
GTS platīns man arī ir gana vērtīgs,lai uz to es iespringtu.
dixon
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 71

25 Mar 2018 12:50

Uncharted 4: A Thief's End
Bez komentāriem...

A Way Out

Laba spēle ar interesantu stāstu. Patīkami pavadīts laiks jautrā kompānijā. Patika ka iespējams izvēlēties divus risinājumus, lai izietu no kādas sarežģītas situācijas.
Spēle pietiekami laba, lai izietu otreiz izmantojot otru tēlu un pieņemtu citas izvēles...
Viena no retajām spēlēm kuru izejot var palaist garām visas trofejas :))

Stāsts nav pārāk garš, bet pietiekami, lai ļautu izbaudīt spēli online vai local coop'ā.
8/10
Image
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

30 Mar 2018 15:34

Image #122 - Minecraft: Story Mode Season 2
Image #123 - Gran Turismo Sport
Viena no vieglākajiem Gran turismo, ko var iegūt 100% ( vismaz pagaidām, ja neiznāks DLC trofejas ar lielāku grūtības līmeni )

Image #124 - Slyde
Image
Image
dixon
Komentāri: 71

19 Apr 2018 09:51

Batman: The Telltale Series
Image
Personīgi pirmais no Telltale gabaliem. Spēle samērā interasanta un ļaut attiet no ierastajām spēlēm.
Tā kā ir redzētas kaudze ar Batman filmām, multenēm un vēl visādiem brīnumiem, tad jau iepriekš ir zināmi tēli, kuri itkā nav pārāk labi, vai vēlāk ir kļuvuši ļauni. Un pašam ir jāizvēlas, kura pusē Tu gribi palikt. Vai Tava izvēle ižķirs Hārvija Denta likteni? Vai patiešām viņš var būt Gothemas varonis? Vai grūtā brīdī ir vērts paļauties uz Džokeru un glābt sevi paliekot parādā trako mājas iemītniekam?
Esmu pārliecināts, ka lielāks kaifs būtu nezinot daudzas lietas par konkrētajiem varoņiem, bet bija pietiekami interesanti, jo izvēlēs bija jāizdara tāpat... un nevienmēr tiek iegūts tas ko Tu esi vēlējies...

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
Image

Salīdzinoši labs gabals un pietiekami interesants, lai spēlētu kopā ar draugiem, bet...

Šī spēle prasīja daudz nervu šūnu.
Lai izietu visu spēli, un savāktu visus kolekcijas brīnumus man bija nepieciešams aptuveni 50h, kur puse bija pavadīta online un puse offline. Protams visa karte tika iztīrīta un viss savākts bet vairākas trofejas, protams, neatvērās (Ubisoft, kā vienmēr ir pacenties ar trofejām, kurām ir tendence neatvērties).
Lai savāktu kāroto vieglo platīnu nācās iesākt NEW SAVE FILE un atrast divus reģionus, kuros nav ieskaitījusies neviena story misija un papildus jāatrod 10% no kolekcijas lietiņām, kuras nebija sasinhronizējušās ar Ubisoft Club. un aptuveni pēc pavadītām papildus 30h offline režīmā ir iegūts kārotais platīns.

Katrā ziņā vairāk nekritīšu uz nerviem draugiem, sievai un spēļu biedriem (gruzons ietekmēja manu spēju iedot piespēli un iemest vārtos @ EASHL NHL18), jo nemitīgi tika lamāta pati Spēle, Ubisoft un smilšu kastes tipa spēles kopumā:)
Bet tiem, kuri vēl nav spēlējuši šo gabalu, vienatnē nav tas pats foršākais, bet ja ir laba online kompānija ---- >> ir vērts 7/10.
Image
metta
Komentāri: 253

19 Apr 2018 14:58

Tākā man bija 14 gadu pauze geimingā (spēlēju no 90 beigām).. tad ps3 laikus izlaidu un kopš 2016 gada vasaras atsāku spēlēt uz ps4.. tagad vēl kādu laiku Switch ir..
Tad nu 100%/ platīnus esmu dabujis, tādā secībā un šīm spēlēm:

* Dark Souls 3 (100%);
* Bloodborne (pēc platīna zb spēlēt, bet šogad janvārī izdomāju iziet vēlreiz dlc un tagad ir arī 100%);
* Dark Souls 2 (100%);
* Nioh (tikai platīns, nav dlc);
* Horizon Zero Down (tikai platīns, nav dlc) – spēli izgāju, kad tiko iznāca, bet nesen piebeidzu platīnu.

Šobrīd cīnos uz Switch ar Zeldu, lai dabūtu 100%.
Un šonedēļ sāku spēlēt MHW (PS4) – spēle iepatikās, tā kā kas zin, varbūt kkad iziešu uz 100%.
Nākamā 100% platinēta noteikti būs Dark Souls rem., jo uz ps3 vai pc nedabuju paspēlēt.
Demon's Souls arī vajadzētu, bet nevienam čomam vairs nav ps3, ko aizdod ))).

!!! Spēles, kurām nav platīna, bet ir gana spēlētas, tādas ir trīs (vot visam nav laika):
The Last Of Us;
GTA V;
Fallout 4.

P.S. platīnu un 100% eju tikai ja redzu tam jēgu, jo ja ir challenge un pati spēle laba, tad tieši tamdēļ gribu platīnu, apzināti neeju 100% spēlēs, kurās izskrienu main sotriju un nedaudz side kvestus un kuras pēc tam man negribās slēgt iekšā, nu ja tas nenotiek dabiski, tad manuprāt nav ko mocīt sevi ar kkādu darba rutīnu geimingā.
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

19 Apr 2018 15:57

Image#125 - Tokyo Xanadu ( JP , Vita )
Image

Image#126 - Monster Hunter: World
Image

Image#127 - Kingdom Hearts: Birth By Sleep ( PS3 )
Image

Image#128 - 36 Fragments of Midnight
Image

Image#129 - Devil May Cry HD ( PS4 )
Image
Image
Image
Notkiller

20 Apr 2018 09:25

Šajā periodā man negribējās daudz domāt un pārsvarā sanāca spēlēt vizuālās noveles vai telltale spēles un joprojām izskatās, ka vēl ir daudz šāda žanra spēles palikušas..

Image#51- Psycho-Pass: Mandatory Happiness (PS Vita)
Image#52 - PsychicEmotion6 (PS Vita)
Image#53 - Murdered: Soul Suspect (PS3)
Image#54 - Demon's Souls (PS3) - Šī man liekās viena no vieglākajām Souls tipa spēlēm. Viskaitinošakais bija saprast kā strādā World Tendencies un Character Tendencies.
Image#55 - Batman: The Telltale Series (PS4)
Image#56 - 帝国海軍恋慕情~明治横須賀行進曲~ (PS Vita)
Image#57 - Steins;Gate 0 (PS Vita)
Image#58 - 薄櫻鬼 真改 風之章 (PS Vita)
Image#59 - Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey (PS4)
Image#60 - The Walking Dead: A New Frontier (PS4)
Image#61 - Dark Souls III (PS4) - Nezinu kāpēc cilvēki saka ka šī ir viena no vieglākajām Dark souls spēlēm, man liekās tieši otrādi, ka Dark Souls 2 bija daudz vieglāka. Šajā spēlē viskaitinošākais bija farmot Covenant itemus..
Image
metta
Komentāri: 253

20 Apr 2018 23:58

Image#61 - Dark Souls III (PS4) - Nezinu kāpēc cilvēki saka ka šī ir viena no vieglākajām Dark souls spēlēm, man liekās tieši otrādi, ka Dark Souls 2 bija daudz vieglāka. Šajā spēlē viskaitinošākais bija farmot Covenant itemus..
[/quote]

Trofejas DS3 ilgas, bet piem., dlc bosi man grūtāki likās DS2; arī levelups DS3 bija tāds loģiskāks.

Cik h nofārmoji "Proof of a Concord Kept" ? :)
Man laikam kādas 5-6h aizgāja (divos piegājienos dabuju).

Bet vislielākā problēma bija ar gredzeniem, jo bija kaut kas ap 30 – tie kas trūka un bija tā ka ng un ng+ nedomāju par platīnu un daudz gredzenu nodropoju kādam spēlētājam vai vnk iemainiju uz "souls", beigās viens čoms izručija.. iedeva kkādus padsmit trūkstošos.. Gredzeni un tas Proof of a Concept Kept – laikam bija čakarīgākais un pāris saucamie item kvesti.. bet nu kompumā DS3 platīns ir ok.

Nioh platīns ar dubultbosiem utt; man likās grūtāks, cik zinu 100% ir baigā elle, bet sasniedzams ar (kkad jāpaķer dlc).
Notkiller

21 Apr 2018 08:59

DS3 noteikti viņi pārāk daudz pārspīlēja ar tiem Covenantiem un laiku cik vajadzēja tajos ieguldīt..
Es neskatījos uz pulksteni cik ilgi man aizgāja "Proof of a Concord Kept" vākšana, bet nu sasitu 3 vakaros pēc darba.
Bija tik kaitinoši, ka pat uztaisījis Respec uz luck visu salicis, jo parasti nekas nekrita.
Gredzeni bija kaitinoši. Bija brīdis, kad gandrīz vai padevos un gribēju paprasīt palīdzību kādam ar tiem, bet beigās pats visus savācu.
Souls gan gāja griezdamies miljonos kamēr savācu visus Covenant itemus.

Kaut kad jāpieķeras klāt Bloodbourne un Nioh būs, bet pagaidām - neliels pārtraukums no šāda tipa spēlēm.
Image
Komentēt