Apraksts: Battlefield 1 - Sniedz dalību pirmajā pasaules karā.

Konsoles.lv biedru radītie spēļu apskati/ieskati/pirmskati.
Slēgts
User avatar
TRAXXZ
39. līm. - ✦ Meistars ✦
39. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 394
Joined: 09 Okt 2017 20:57
Location: Rīga

31 Mar 2018 12:43

Pirms lasiet šo, vēlos pateikt, ka šis ir mans pirmais apraksts vispār mūžā. Par cik k.lv forums paziņoja par jaunu konkursu sadarbībā ar bm.lv, tad nu nācās beidzot uzrakstīt. Savu PS4 konsoli pirku dēļ šīs spēles, tāpēc apraksts šoreiz tieši par Battlefield 1.

Image

BATTLEFIELD 1 - Kas tas ir?

Battlefield 1 ir pirmās personas šūteris, kura pamatā ir atspoguļots pirmais pasaules karš. Pateicoties izstrādātājiem EA DICE, Electronic Arts izlaida šo spēli 2016.gada 21.oktobrī visā pasaulē. Platformas kuras tā pārstāv ir: Microsoft Windows, PlayStation4, Xbox One. Battlefield 1 ir piecpadsmitā daļa Battlefield sērijā. Uzreiz pēc iznākšanas tā guva ļoti lielu atzinību, pateicoties savai idejai par pirmo pasaules karu, orģinālo vienspēlētāja režīmu, daudzspēlētāja režīma veidiem, grafikām un skaņas efektiem.

Spēle gada laikā nav aizmirsta no izdevēju puses, kā tas varbūt notiek ar citām spēlēm. Aizvien EA kompānija izklaidē spēlētājus ar daudz dažādākajiem papildinājumiem, kas ir ļoti pozitīvi, jo kuram gan nepatīk,ka spēle tiek atjaunināta, uzlabota regulāri un tiek pievienoti,piemēram,ieroči,kartes. Man personīgi pašam ir prieks ieguldīt savu laiku spēlē, ar apziņu,ka iespējams rīt tiks sniegts kaut kas jauns, neredzēts, piemēram, ierocis ar kuru varēsi būt kaujas lauka varonis. Ticu,ka tā arī ir ar tevi lasītāj. Tagad neliels video, lai iepazīstinātu tieši tevi par to ko šeit rakstu.VIENSPĒLĒTĀJA REŽĪMS
Sniedzot dalību šajā režīmā,spēlētājiem ir iespēja sākt kaut ko orģinālu,neierastu un aizraujošu. Jautāsi kādēļ?
Spēlētājam ir iespēja kontrolēt sešus dažādus varoņus sešās dažādās nodaļās jeb angliski ''chapters''. Battlefield 1 to nosauca par ''War Stories'' - jeb Kara stāsti. Katrā stāstā tev ir dota iespēja iejusties viena karavīra ādā un redzēt caur viņa acīm pirmā pasaules kara aktivitātes katrā nācijā.

Image
 • Storm of Steel
- Francija pret Vāciju
 • Through Mud and Blood
- Britu tanka vadītājs
 • Friends in High Places
- Franču un Britu piloti
 • Avanti Savoia
- Itāļu karavīrs kurš piedzīvo sēras
 • The Runner
- Austrālijas un Jaunzēlandes armijas ziņu pienesējs/izsūtītājs
 • Nothing is Written
- Beduīnas karavīrs Lavrenca pakļautībā

Zemāk video ar nelielu ieskatu šajā režīmā.Šis no Battlefield ir pirmais šāda veida vienspēlētāja režīms, tas ir tik ļoti oriģināls,ka spēlēju to ar smaidu sejā neskatoties uz to,ka spēle ir par karu. Piekrītu gan tam,ka vienspēlētāja režīma iziešana neprasa lielas piepūles un ilgu laiku, taču cik viss vizuāli ir nostrādāts, tas ir fantastiski. Tās sajūtas kad spēlē no katra karavīra acīm ir neaprakstāmas, sajūta,ka tu būtu tur, šautu un viss kas notiek tur, notiek ar tevi. Visas spēles garumā nav nekādas rutīnas, jo katra misija tevi iepazīstina ar kaut ko jaunu, neredzētu un nebijušu Battlefield sērijās. Tieši vienspēlētāja režīmā var redzēt detalizētās grafikas, jo īsfilmiņas, spriedzes momenti, efekti kuri nav ielikti daudzspēlētāja režīmā tiek izjusti tieši šajā režīmā, un acīm redzami ir tas,ka EA ir pacenties sniegt kvalitatīvu saturu. Negribu izteikt pārāk daudz liekvārdību un varbūt atklāt visu vai pusi šī stāsta. Bet šis noteikti ir ''must play''.

Ja mēs salīdzinām šo stāstu, ar nu jau pagājušā gada jaunāko kara spēli ''Call Of Duty: World War II'' kuras pamatā arī ir pasaules karš, tikai otrais. Tad noteikti varu teikt, ka Battlefield 1 atšķiras, ar savu oriģinalitāti. Izejot Call Of Duty WW2, nonācu pie secinājuma, ka šis bija kārtējais ''izej misijas lai nogalinātu lielāko ienaidnieku'' variants, kā tas ir daudzās citās spēles. Iespējams citiem patīk spēlēt kamēr nonāk pie ''odziņas'' , bet es labāk dodu priekšroku ''odziņai'' pāris stundu garumā. Ja domājat,ka cenšos tagad atrast vārdus kā noniecināt Call Of Duty un paslavēt Battlefield, nebūt nē, abas spēles sniedz jaunu pieredzi, pie abām ir pielikts liels darbs un ieguldīti daudz līdzekļi. Taču tīri no mana personīgā viedokļa es izvēlos likt ''+'' Battlefield vienspēlētāja režīmam.

DAUDZSPĒLĒTĀJA REŽĪMS

Šis lieliskais režīms atbalsta 64 spēlētāju vienlaicīgu uzturēšanos serverī, respektīvi, 32 no tiem ir sabiedrotie un 32 ir oponenti. Pavisam šajā režīmā ar visiem papildinājumiem ir 31 karte kurās spēlētāji var karot savā starpā. Ir pieejami arī 6 dažādi veidi,kā karot daudzspēlētāja režīmā, tie ir: ''Rush,Conquest,Team Deathmatch,Domination,War Pigeons,Operations''. Lai nebūtu jāstāsta par katru no tiem, sīkāk var izlasīt šeit: http://www.ign.com/wikis/battlefield-1/Game_Modes
Image
Katrs spēlētājs var izvēlēties vienu no karavīra klasēm ar kuru vēlas karot, tās var mainīt regulāri pēc katras nāves:
 • Assault
- pārvaldi vieglos automātus, pusautomātus, bises u.c.
 • Medic
- ja priekšroku dod palīdzēt komandas biedriem, tos atdzīvinot vai saārstējot šī klase būs priekš tevis, pārvaldi salīdzinoši precīzus ieročus.
 • Support
- Smagā artilērija, smagie automāti, esi kaujas karalis ar lielu ''firepower''. Tanki,piloti,kavalērijas tevi nebiedēs, jo ir viss nepieciešamais lai tos neitralizētu.
 • Scout
- Ja domā,ka tev ir ērgļa acs, redzi pretinieku kur citi to neredz, un tavas spējas šaut ir pārākas pār citiem, droši. Ieroči ar lielu spēku, precīzi, 80 procentos no 100 lode neitralizēs spēlētāju ar vienu šāvienu.
vai vari spēlēt kā
 • Tanker
- pārvaldi smagos,vieglos,vidējos tankus
 • Pilot
- pārvaldi bumbvedējus, vieglās kaujas lidmašīnas
 • Cavalry
- pārvaldi zirgu, griez,cērt,dur ar savu zobenu kurš vienmēr ir pie sāniem drošībai

Šīm klasēm arī ārpus spēkratiem ir pieejami ieroči, ja izvēlies turpināt ceļu ar kājām, vari to darīt bez bailēm.
Domājat,ka prieki beidzās tieši šeit? Nepavisam! Kaujas laukā ir iespēja ik pa laikam atrast visbaismīgākos ieročus un vari dominēt pār jebkuru pretinieku ar elites klasi. Elites klases pārstāv ugunsmetējus, bruņas, visspēcīgākos automātus, granātmetējus. Lieliski, tieši šis viss ir pieejams jau kopš 2016. gada, šajā 64 spēlētāju kaujas laukā.

Redzu,ka esi ieinteresēts, tāpēc video kurš liks atvērties ne tikai acīm,bet arī mutei.Kā jau ierasts, izveido savu ''squad'' un dodies kaujas laukā. Krāj savu personīgo pieredzi kura summējoties tev ļauj atvērt nākamo līmeni (140 līmenis ir maksimālais). Pats personīgi pie šī režīma pavadu trešo daļu dienas kad ir brīvi brīži, jo sprādzieni, grafiskais dizains, zeme kas sprāgst pa gaisu ik uz soļa sniedz reālas sajūtas. Kad sēdi ar 10 lodēm bez pārlādes aiz akmens un tev virsū traucas 3 pretinieki ,tanks un virsū vēl met granātas, tad sajūtas teikšu godīgi, ir diezgan dīvainas (labā nozīmē). To visu ir grūti izstāstīt, tas noteikti tev lasītāj būs jāpamēģina pašam. Taču katra vibrācija no granātas, lodes kura rikošeto pret akmeni vai māju aiz kuras tu sēdi dod vēlmi spēlēt vēl un būt tur. Ja mēs skatāmies no fizikas viedokļa, tad pie tā ir pat vairāk kā piedomāts. Par to arī nākamais temats.

SPĒLES GRAFIKA UN FIZIKA, KAS ŠEIT TIK ĪPAŠS

Kā jau minēju sākumā, grafika šai spēlei ir ļoti augstā līmenī un ļoti reāli izveidota lai spēlētājs izjustu visu līdz pat kauliem.
Zemāk ir video no ikdienas iekš daudzspēlētāja režīma:Kad esat iepazinies ar grafiku, vēlos likt akcentu uz fiziku! Spēlētājs skrienot piekūst. Tam uz galvas var uzkrist māja,ja viņš tajā atrodas,kā arī lienot pāri žogam, jūs zaudēsiet dzīvību, izmetot granātu kura uzsprāgst uz zemes, tur paliks caurums! Dirižablis var nokrist jums uz galvas, un jūs varat tur pat arī palikt. Saule jums traucēs šaut, gāzes granāta jūs var nosmacēt no 100 dzīvībām līdz pat 0,ja neuzliksiet gāzmasku. Jūs dzirdēsiet čaulītes kuras krīt, arī dzirdēsiet atšķirību kāda skaņa ir,ja čaulīte krīt ūdenī vai uz zemes. Ja tanks ir pārāk sadragāts, jūs ar to nespēsiet izšaut no blakus novietotajiem ieročiem. Tā ir tikai daļa no visa šajā spēlē pieejamā.

Tātad cik liela ir iespēja brucināšanai šajā franšīzē? Noskaties video!


Neesmu redzējis vēl personīgi tik lielu iespēju kādā spēlē demolēt karti. Tas ir diezgan aizraujoši, vismaz man!

Nākamajā video tiks salīdzināts manis minētais Call Of Duty ar Battlefield.


Šajā video lieliski tiek izklāstīts un parādīts,kādēļ Battlefield ir tik unikāls visos savos sīkumos.

PAPILDINĀJUMI

Pavisam Battlefield 1 ir 4 papildinājumi, kuri padara spēli vēl interesantāku un aizraujošāku, ar pievienotiem ieročiem un kartēm. Lai pilnībā izbaudītu šo spēli, iesaku spēlēt ar visiem 4 papildinājumiem. Tie noteikti par ļaunu nenāks.

Image

REITINGS UN REZUMĒ

Apskatot visas populārākās spēļu adreses, šai spēlei vidējais reitings ir 8,5/10, kas manuprāt ir atbilstoši un ne velti. Ļoti ceru,ka no EA iznāks vēl kas grandiozāks par šo ,bet tikmēr noteikti palikšu pie šīs un spēlēšu daudzspēlētāju režīmu kādu laiku. Nobeigumā jeb rezumē varu tikai atkārtoties un teikt to,ka spēle ir tā ko es noteikti iegādātos vēlreiz, izspēlētu vienspēlētāju režīmu otreiz un fanošu par grafikām vēl ilgi. Nav vēl bijis tā,ka grafikas paliek rutīniskas,ka viss sprāgst vienādi vai mirst vienādi. Vienmēr spēlējot notiek kas jauns un neierasts, kas man ļauj ar prieku iet spēlē arī nākamreiz un tā tālāk. Spēle ar skaistām grafikām, reālām skaņām, un ļoti nopietnām fizikām. Iesaku visiem, kuriem patīk karš, un cīnīties par uzvaru. Nepieminēju mīnusus šajā spēlē, jo es tādus neredzu, protams, ka var atrast kur piekasīties, bet katrā ziņā tas viss tiek atspēkots uz šī reālā kara fona.

Rakstīts priekš konsoles.lv biedriem, ar cieņu TRAXXZ. Ja jums patika šis raksts, droši lieciet sirsniņu un balsojiet par mani. Ja patika šis raksts,iespējams,uzrakstīšu vēl kādu nākamreiz. Paldies par uzmanību, veiksmi visiem konkursā.
(Uzklausīšu komentāru sadaļā katra jautājumus vai kritiku.)
Image
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4314
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

31 Mar 2018 13:14

Visu cieņu par drosmi, ka uzdrīkstējies pirmais publicēt savu darbu, kā arī šī ir Tava pirmā reize, ka ko tādu esi izveidojis. Teikšu atklāti, ir ļoti labi strukturēts un noformēts. Tas ir patīkami acīm. Un man bija salīdzinoši patīkami lasīt Tavu darbu. Labprāt arī turpmāk no Tevis sagaidītu kādu darbu Konsoles Blogos. :)

No manis ❤️ =].

P.S. Ja Jūs vēlaties nodot savu balsi par šo aprakstu, nokopējiet sirsniņu un ievietojiet to šeit pat komentāros.

Sīkākai informācijai: viewtopic.php?f=84&t=20163
Image
User avatar
TRAXXZ
39. līm. - ✦ Meistars ✦
39. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 394
Joined: 09 Okt 2017 20:57
Location: Rīga

31 Mar 2018 13:19

Milzīgs paldies no pašas k.lv galvas, par atbalstu, novērtēju! Prieks censties! Nav problēmu, iespējams uzrakstīšu vēl kādu! :)
Image
Munco
10. līm. - ⁎Amatieris⁎
10. līm. - ⁎Amatieris⁎
Komentāri: 101
Joined: 29 Mar 2012 12:26

04 Apr 2018 13:29

Hey!

Teicams review's, priekš manis kampaņa bija OK, bet ļoti īsa, un arī relatīvi ierobežota salīdzinoši ar piemēram Bad Company 2. Bet protams galvenais fokuss kā vienmēr ir bijis uz multiplayeri.

MP bija ļoti jautrs un aizraujošs pirmos mēnešus, patika Operācijas, un arī jaunajām DLC kartēm un operācijām ir ļoti labs saturs kopumā. Viena lieta kas nepatika bija ļoti ierobežotais ieroču daudzums kur galvenās izmaiņas ir tikai pāris viena un tā paša ieroča varianti, kas, salīdzinot ar BF4 likās ļoti šaurs. Vislabāko pieredzi MP ieguvu spēlējot ar draugiem grupā, jo reāli ja 5 cilvēki sadarbojas efektīvi, var mierīgi nest ārā operācijas. Spēlējot vienītī, rodas sajūta, ka 60% no komandas biedriem ir kartupeļi, 20% tikai snaiperi un atlikušie tiešām spēlē lai uzvarētu. :D Dažreiz arī onlainā spēle kļūst vienmuļa, piemēram, uzbrūkošie pretinieki nevar ieņemt pirmo frontes posmu, un spēle praktiski stāv uz vietas, jo puse no pretiniekiem ir paņēmuši snaiperu klasi un pārējā komanda nespēj izsisties cauri aizsardzībai, kaut gan visticamāk arī reālos kara apstākļos šādas situācijas bijušas ļoti daudz...

Vizuāli spēle ir ļoti iespaidīga un spēcīgu iespaidu atstāj arī skaņa, kā arī tas, ka redzi kā cīņas laikā izmainās karte - kur bija pilsēta tur ir palicis tikai tīrs placis ar pāris sašķaidītām sienām :D Kā arī pašā sākumā kad tiec iemests cīņā, nezini karti, visur riņķī ap tevi lido lodes, sprādzieni, tavus komandas biedrus visās pusēs spridzina gaisā, mazliet sajutos kā jaunais kareivis savā pirmajā cīņā. Vizuālu reprezentāciju skatīt zemāk.

Image

Personīgi man patīk šāda tipa pirmās personas šūteri. Kur ir jāsaprot kartes struktūra un optimālie veidi kā ieņemt mērķus un kā efektīvāk tikt galā ar smago tehniku, kā arī daudzas taktiskās iespējas kā pieiet konkrētām situācijām.

Keep up the good work!!! :) Un veiksmi cīņas laukā!
Image

“Tell people there's an invisible man in the sky who created the universe, and the vast majority will believe you. Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.”
George Carlin
User avatar
TRAXXZ
39. līm. - ✦ Meistars ✦
39. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 394
Joined: 09 Okt 2017 20:57
Location: Rīga

04 Apr 2018 21:48

Hey Munco!

Paldies,ka papildināji manu aprakstu! Piekrītu gan par SP gan par MP, un to,ka uzsvars likts uz MP! Paldies arī,ka izteici savas domas, prieks uzklausīt,ka kādam arī ir radusies interese par šo spēli. :)
Image
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 576
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

05 Apr 2018 09:15

Paldies par apskatu.
Mani gan apbēdina jauno FPS biznesa modelis - fokuss uz MP, tāpēc vēl neesmu spēlējis BF1 un CoD WW2, no kuriem pirmajam pieķerošos CoD. (patreiz ir citas spēles rindā vai arī nav bijis gana labs piedāvājums);
Pēc tā, ko esmu lasījis, tur ir vismaz nedaudz vairāk SP;

Labi, ka palikuši tādi "geimi" kā Wolfenstein, Doom, kas ir vienkārši izklaidējoši FPS;

Pietrūkst man senākie CoD un Medal of Honor, kur bija gana garš storry, visur piejamais internets pagiadām spēlēm par labu nenāk.

Viss, ko sagaidu no FPS ir labs action, pēc iespējas mazāk nepieciešamību domāt, lai nav kā ar RPG, kur labāk iesākto pabeigt, pretēji pēc 2 dienām grūti iebraukt un labu mūzikas pavadījumu, kas Doom bija labi nostrādāts, kad atvēra tos "beacons", kur leprikoni līda laukā.

Protams daudz vairāk mani saistītu FPS iekš CoD vai BF pasaules, nekā Doom fantasy, bet tiem, kas priecājas par SP FPS mūsdienās jāiztiek ar to, kas pieejams, un liekas, tas ir viena vai mazāk tādas spēles gadā.
Image
User avatar
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★
Komentāri: 8327
Joined: 11 Jan 2008 10:02
Contact:

10 Apr 2018 11:45

Viena lieta kas nepatika bija ļoti ierobežotais ieroču daudzums kur galvenās izmaiņas ir tikai pāris viena un tā paša ieroča varianti, kas, salīdzinot ar BF4 likās ļoti šaurs.
ar BF4 salīdzināt nav vērts, ja pievērsi uzmanību ieroču aprakstiem/vēsturei un citiem faktiem, kuri pieejami pašā spēlē, tad ieroči ir tādi kādi ir (bieži vien ieroču/munīcijas nebija vispār), kara sākumā pieejamais arsenāls ievērojami atšķīrās no tā, kas bija pieejams kara beigās. karš un militārā industrija kā tāda ir liels dzinulis tehnoloģiju attīstībai. tomēr ļoti reti, kaut kas rodas no pilnīgas 0, tiek ņemta esoša tehnoloģija un pilnveidota katra brīža vajadzībām, tāpēc arī daudzās it kā viena ieroča variācijas.
pat, ja teorētiski būtu pievienoti visi ieroči, kas vien bija pieejami tajā laikā, tas praksē visdrīzāk nozīmētu kaudzi ar sliktiem un vēl sliktākiem "rīkiem". ierocis A tāpat būtu ļoti līdzīgs ierocim B, bet, ja neskaita vizuālo, tad galvenā atšķirība būtu, ka B ik pa brīdim rodas tādas vai citas tehniskas problēmas. vienīgais "ieguvums" būtu izjaukts balanss vai garš saraksts ar ieročiem, ko neviens nekad labpratīgi neizmantotu.
spēle noteikti nekādā veidā nepretendē uz simulāciju, bet satura ziņā ir pietiekami autentiska, cik nu tas vispār ir iespējams.
Slēgts