Tavas atsauksmes par Anthem

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 3201

24 Feb 2019 01:12

Foruma lietotājs Drejz teica: "Veči, vajag Tavas atsauksmes par Anthem [:) Ir ko teikt", tādēļ cepam augšā šo tēmu, lai kopīgi vērtētu šo spēli, kas patika, kas nepatika. Un beigu beigās no tā izveidosies mūsu materiāls "Konsolisti vērtē" :).

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Konsolisti vērtē Anthem".
Image
Drejz
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*
Komentāri: 511

24 Feb 2019 21:56

Sākšu ar to, ka šī nav spēle kuru ar nepacietību gaidīju, bet gan tika iegādāta digitāli ar čomu "pie reizes" kopā ar Far Cry un The Division 2.

Pašlaik spēlē esmu pavadījis jau gana laika, lai saprastu kas kur atrodās un kāds ir - story, misijas veidi, loots, ieroči, customization utt. Ir 4 veidu Javelin (ironman tērpi ar kuru lidināties un karot) un Tu izvēlies sākumā vienu no četriem klases tipiem ar ko spēlēt, pēc noteikta level sasniegšanas Tev ir iespēja atklāt un izvēlēties nākamo un tā tālāk, līdz ir visi četri.

Sākot ar labām lietām, kas patika - grafika spēlē ir skaista un freeplay ļauj tiešām izbaudīt plašumus un lidošana Ironman tērpā dod gandarījuma sajūtu izzināt, kur kas atrodās un kādi mošķi kur tusē, lai varētu ar saviem raķešmetējiem viņus uzspridzināt un redzēt "mini" atombumbas sprādzienus no tavas šaušanas. Pats izvēlējos sākuma spēlet ar Colossus Javelin, kam ir ierocis kas spļauj 1000RPM, un kad ar to šauju jūtos kā dzelzs Rembo, kur atliek tikai kliegts uz TV, kad lodes sāk spļaut.

Diemžēl priekš manis, izņemot to kas augstāk rakstīts nekas cits nelikās spēlē labs. Jau pašā sākumā ko pilnīgi visi pamanīs un sāks krist uz nerviem ir - NENORMĀLI LOADING screeni, rodas sajūta ka loading screeni reizēm ir pat garāki nekā pati misija grupās kurā pievienojies, misijas kuras jāiet visas liekas vienādas, vai nu kaut kas jāatrod, vai nu kaut kas jāaizsargā and thats it. Vismaz pēc elites/bosa nosišanas šķiet ka būs amazing loots, kas šo visu attaisnos? - Nē, jo loot sistēma ir pilnīgākais m*sls, kas neattaisno ieguldīto laiku uzvarā un liktu galvā noskanēt vārdiem - damn.. tas bija tā vērts, un kas man vēl pietrūkst, lai upgreidotu savu dzelzsveci.

Pirmais ko atklāju, kas mani šokēja ir Javelin vizuālais customization - tas ir nekāds. Tevi ir iespēja uzlabot tikai 2 veidu armoru katrai detaļai - rokām, rumpim, kājām, un tas pats ir JĀPĒRK, tā nav lieta kas var izkrist no bosa, vai savākta lootā, tieši tā - tas ir jāpērk par "ingame currency Coins" vai par $$$ shardiem, lai neieslīktu detaļās, tas ir nenormāks grinds, lai varētu kaut ko nopelnīt Coinos lai vispār kaut ko uzkraftotu uz end-game līmeņa - ieročus/ieroču veidus/skillus.

Ieroču veidi ir briesmīgi, grūti noticēt ka spēlei kuru izstrādā 6 gadus, var būt tik maza izdoma ieroču veidos un statos, jo pēc katras izietas misijas Tu lootā saņem pilnīgi to pašu ieroci vai līdzīgu ar minimālu statu uzlabojumu, tikai tagad tavs DMG būs nevis +67, bet +69, kas šķiet WTF, tak var būt nedaudz rewarding tas viss pasākums..

NPC dialogs ir vienkārši kretinējoši bezjēdzīgs, visas tās sarunas "kur vari izvēlēties atbildi" ir tik bezjēdzīgas... ka es pēc 1h spēlēšanas sāku skipot visas "optional" sarunas, lai tikai tie NPC aizvērtos un dotu man reputāciju. Ja visi sašūmējās par Andromeda briesmīgajiem facial animation, tad te NPC facial expression ir vnk bomba, tas ir tīk ļoti pārspīlēts, ka zūd sajūta, ka normāls cilvēks tādas mīmikas vispār taisa.

Lai neizplūstu tālāk par lietām, kas šķiet kaitinošas, neizstrādātas līdz galam, iztrūkst, ir liekas, ir par maz, nepatīk, tad spēli vērtēju kā ļoti vāju, un vai patchi (vakar iznāca patch uz 10GB) to varēs atrisināt? redzēsim.

Mans personīgais spēles vērtējums ir 3/10
Image
dzekans
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 112

25 Feb 2019 08:34

Tabs komentārs man gandrīz salauza sirdi! :))
Es ar šo spēli gaidīju, domāju ka būs bomba, bet man pēc komenta izlasīšanas vairs negribās pirkt, jo tas vienveidīgums man citās spēlēs jau kaitina!
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

25 Feb 2019 10:09

Paldies, Drejz par izsmeļošo atsauksmi, teju vai kā spēļu apskats sanāca.

Mani, atklāti sakot, neizbrīna, ka geimplejs ir vienveidīgs, to kaut kā lika man noprast pirms spēles relīzes laistie video. Bet, Drejz, kā ir ar stāstu? Tas ir interesants, dziļš, aizraujošs? Vai vājš un garlaicīgs?
Image
Drejz
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*

26 Feb 2019 20:17

Skhen esmu ļoti tuvu story beigām, vienīgais kas mani dzen uz priekšu pabeigt spēli ir tas, ka es viņu iegādājos digitāli, jo fiziska kopija jau būtu pārdota.

Bet jā, es sen nēesmu tā vīlies spēlē, jo story neaizrauj, jo visu laiku viens un tas pats jādara, vai nu kāds jāaizsargā stāvot noteiktā zonā, vai jāsavāc kaut kādi štrunti, un beigās piu piu.. kaut kas līdzīgs bosam jānosit. Galvenais ļaundaris vispār nepaliek atmiņā, ja godīgi vēlos iziet un aizmirst.

Es būšu pārsteigts, ja esmu vienīgais ar šādu viedokli par spēli no foruma biedriem :)
Image
Dundukss
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*
Komentāri: 417

27 Feb 2019 11:39

Drejz wrote:
26 Feb 2019 20:17
Skhen esmu ļoti tuvu story beigām, vienīgais kas mani dzen uz priekšu pabeigt spēli ir tas, ka es viņu iegādājos digitāli, jo fiziska kopija jau būtu pārdota.

Bet jā, es sen nēesmu tā vīlies spēlē, jo story neaizrauj, jo visu laiku viens un tas pats jādara, vai nu kāds jāaizsargā stāvot noteiktā zonā, vai jāsavāc kaut kādi štrunti, un beigās piu piu.. kaut kas līdzīgs bosam jānosit. Galvenais ļaundaris vispār nepaliek atmiņā, ja godīgi vēlos iziet un aizmirst.

Es būšu pārsteigts, ja esmu vienīgais ar šādu viedokli par spēli no foruma biedriem :)
Tavs komentārs riktīgi apstiprināja to, ko es no spēles gaidīju un kāpēc viņu nepirku;
Jāgaida tikai sekas un lielas pārmaiņas EA, kas manā uztverē pēdējos 5 gadus bez skandāliem neko labu nav izlaiduši;
Image
Faithles
Komentāri: 173

27 Feb 2019 11:47

Hmm.
Mēs laikam dažādas spēles spēlējam.
1. Seju animācijas - wtf - manā skatijumā pat ļoti izdevušās, ar dažiem bug izņēmumiem.
2. Storijs - ja salīdzina ar destiny, tad krietni labāks un dziļāks par to.
3. A par grindu, kamon ko tad jūs gaidijāt.
4 loading skrīni - jā kaitina, bet jau ir labāk. Man personīgi uz xsa situācija mazliet uzlabojās, kad spēli no ārējā cietā pārliku uz iekšējo. Loadingi pēc 30lvla sasniegšanas tik traki vairs nekaitina, jo lai izietu kontraktu uz grandmaster 1 grūtības. Nu tā, ar labu pārtiju uz 30 min velk. Par strongholdiem nēģināju uz hard ar pugiem, 3 stundas.
Nospēlētas ap 36 stundām jau.
Es personīgi esmu ar spēli daļēji apmierināts.
Dodu 6/10
Iespaidu bojā bagi un loading taimi.
Image
Drejz
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*

27 Feb 2019 18:51

Foršai trešdienai -
Image
dzekans

06 Mar 2019 12:23

Kāds nav saskāries ar ko tādu? (vai varbūt tas ir ozdomāts?)
Image
Eking
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*
Komentāri: 777

06 Mar 2019 14:50

Nē, nav izdomāts. Es saskāros ar patvaļīgu konsoles restartu un bāzes rebuild, spēlējot Anthem.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

06 Mar 2019 15:08

Heijā, tie, kuri ir spēlējuši Anthem, aicinu jūs izteikt savas domas, iespaidus par šo spēli līdz 10. martam, ja vēlies, lai tavs sacītais tiktu publicēts "Konsolisti vērtē" materiālā :). Tas būtu feini!
Image
Dundukss
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*

06 Mar 2019 15:14

Skhen wrote:
06 Mar 2019 15:08
Heijā, tie, kuri ir spēlējuši Anthem, aicinu jūs izteikt savas domas, iespaidus par šo spēli līdz 10. martam, ja vēlies, lai tavs sacītais tiktu publicēts "Konsolisti vērtē" materiālā :). Tas būtu feini!
Taps pirmā negatīvā konsoles lietotāju atsauksme? :)
Dažādos review neko citu kā + par labu bildi neesmu pie pozitīvā dzirdējis.
Image
Drejz
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*

06 Mar 2019 18:35

Image
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

06 Mar 2019 19:09

Dunduk, pozitīva vai negatīva atsauksme ir atkarīga no pašas spēles. Citiem spēlētājiem patiks, citiem nē, tādēļ no tā arī veidosies šis materiāls. Nav jākautrējas vai jāslēpj savas patiesās emocijas, ko izjuti, spēlējot kādu spēli, bet gan atklāti pateikt, kas patika, un kas nē. Jo ar šo materiālu "Konsolisti vērtē" netiek veidots tā, lai apzināti kādu spēli izceltu vai nomelnotu, bet gan piedāvāt viedokļu daudzveidību no vairākiem spēlētājiem :).
Image
Dundukss
*Konsoles Draugs*
*Konsoles Draugs*

06 Mar 2019 20:38

Skhen wrote:
06 Mar 2019 19:09
Dunduk, pozitīva vai negatīva atsauksme ir atkarīga no pašas spēles. Citiem spēlētājiem patiks, citiem nē, tādēļ no tā arī veidosies šis materiāls. Nav jākautrējas vai jāslēpj savas patiesās emocijas, ko izjuti, spēlējot kādu spēli, bet gan atklāti pateikt, kas patika, un kas nē. Jo ar šo materiālu "Konsolisti vērtē" netiek veidots tā, lai apzināti kādu spēli izceltu vai nomelnotu, bet gan piedāvāt viedokļu daudzveidību no vairākiem spēlētājiem :).
Visam piekrītu, iepriekš drīzāk faktu atzīmēju, ar jautājuma zīmi, jo neesmu drošs, ka bijusi kāda cita spēle bez labiem vārdiem.
Image
dzekans

06 Mar 2019 20:45

skatos, kāds jau SS.lv pa 30 eiro pārdod, laikam k;adam arī būs nobeidzies pleisis ar šo! :))
Image
Matizs
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
Komentāri: 307

12 Mar 2019 20:37

Šāda vilšanās sen nebija bijusi. :(

1. Stāsts nekāds stāsta vidū sāku skipot diaolgus
2. Visi ieroči ir pilnībā vienādi, nekāda fēlinga nomainot to (vēl tagad atceros kā Destiny reidā izkrita "icebreaker" un cik fantastisks stroķis tas bija) šeit viss ir viens, mainās tikai dps.
3. Animācijas pa brīžiem ir pakaļā
4. Gameplay VĀJPRĀTĪGI garlaicīgs- pastāvi aplī, pašauj mobus. Tad savāc bumbas un aiznes uz noteiktu vietu. Un tā reizes 50. Kosmoss puse misijas ir copy paste.
5.UN PATS NEPATĪKAMĀKAIS- SPĒLE KRAŠO SISTĒMU. Man PS4 PRO nogalināja skaņu, visai konsolei, restartēju 2x un tad tikai aizgāja. Citā reizē nokāra visus sistēmu tā, ka bija jārauj no rozetes ārā.

UNINSTAL AND RIP
Image
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1242

12 Mar 2019 20:40

Izklausās labi :D
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

07 Apr 2019 13:17

Paldies, visiem, kuri izteica savus viedokļus par šo spēli! :) Te arī mūsu raksts -> http://konsoles.lv/2019/04/07/konsolisti-verte-anthem/
Image
Komentēt