Tavas atsauksmes par Ghost of Tsushima

Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 3759

17 Jūl 2020 14:29

Spēle Ghost of Tsushima ir nonākusi veikalu plauktos (laikam :D). Tādēļ aicinu tos, kuriem ir iespēja šo spēli uzspēlēt, padalīties ar savām atsauksmēm (kas patīk, nepatīk) :).

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Konsolisti vērtē Ghost of Tsushima".
Image
Drejz
10. līmenis - ✪ Guru ✪
10. līmenis - ✪ Guru ✪
Komentāri: 749

20 Jūl 2020 11:09

Gribēju atstāt atsauksmi, kad spēli izgāju, bet šķiet, tas nebūs tik ātri (kas ir ļoti labi). Sen jau biju gaidījis kādu open-world spēli, kura aizraus un būs uz 50h+, tad nu pašlaik varētu būt, ka esmu nospēlējis aptuveni 20h no Ghost Of Tsushima.

Spēles pasaule ir skaista un dinamiska, combat sistēma ir daudzveidīga sākot ar dažādiem stājas veidiem, lai gūtu pārākumu pār savu pretinieku, beidzot ar daž nu dažādiem knifiem, kā - sticky bumbas, sprāgstošanas būltas utt.. cīņas mehānika man sagādā ļoti lielu gandarījumu, vai nu taisot standoff, vai piezogoties no muguras uztaisot chain-assassination. Ieroču upgrade un bruņu dažādīgums ļauj noteikt savu spēlēšanas stilu.

Diezgan plaša Jin talantu upgrade iespēja, kur vari sevi attīstīt cīņas mākslā kā īsts samurajs, vai vairāk novirzīties talantus uz ghost tipu un pārsteigt pretiniekus nesagatavotus.

Spēles stāsts mani ir ievilcis, patīk, ka ir dota brīva vaļa iet main questus, side questus vai mythic pilnīgi kādā secībā vēlies, vari pamest kādu no main questiem un turpināt vēlāk kā jau pilnvērtīgai open-world spēlei pienākās. Personāži un notikumi ir gana interesanti, lai ierautu uz vairākām h, lai varētu just līdzi stāsta atrisinājumam. Personīgi nav radusies sajūta, ka kaut kas nemitīgi atkārtojās, vai paredzams.

+ apbrīnoju kā open world spēle var būt tik “pilnīga”, ar 5-8sec fast travel ielādes ātrumu un aizņemt tikai 37GB.

Spēlē nēesmu vīlies un kopumā novērtēju spēli uz 9/10. Pētīju arī Metacritis user review un ar vairāk kā 10k lietotāju atsauksmēm spēlei ir 9.3 balles un papildus šim, spēle tika izpārdota Japānā un radās nepieciešamība pēc papildus disku kopiju ražošanas. Jāskatās, kā būs šogad ar Cyberpunk 2077, bet pašlaik Ghost Of Tsushima man ir GOTY.

P.S. - Platīns sasniegts, fantastiska spēle!
Image
-
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

03 Aug 2020 13:51

Ghost of Tsushima ir lieliska atpūta pēc smagā The Last of Us Part II, jo spēle ir krietni vieglāk un jautrāk uztvert. Vizuāli virtuālā Japāna izskatās ļoti skaista, it sevišķi, iespaidīgais vējš, kas spēles pasauli padara vēl burvīgāku. Tādēļ man spēle patīk, tai piemīt kaut kas tāds, kas liek man atgriezties. Un, kaušanās ir salīdzinoši laba, kas uzbur samuraja atmosfēru, taču diemžēl daži spēles gļuki sabojā kopējo iespaidu.

Zemāk plāšak klāstu savu viedokli pirmajos iespaidos :):

Aicinu arī pārējos, kuri spēlējuši Ghost of Tsushima izteikt savu viedokli līdz 5. augustam, ja vēlies, lai tavs teiktais tiktu publicēts "Konsolisti vērtē: Ghost of Tsushima".
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

05 Aug 2020 08:40

Heijā! Lai taptu "Konsolisti vērtē: Ghost of Tsushima" materiāls ir nepieciešama vēl viena atsauksme 😅. Būšu ļoti priecīgs, ja līdz šīs dienas vakara pusei kāds padalīsies ar savu atsauksmi 🙂.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

06 Aug 2020 08:48

Diemžēl gluži kā nenopūst pēdējo svecīti dzimšanas dienas tortei, "Konsolisti vērtē: Ghost of Tsushima" materiāls šķietami nebūs :( , bet paldies Drejz un pašam sev, kas izteica atsauksmi par šo spēli.
Image
dzekans
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 192

06 Aug 2020 09:23

gan jau šo spēli vai nu nav visi izgājuši , jo saprotu ka gameplay ir diezgan ilgs, vai vispār nav iegādājušies. es piemēram neesmu iegādājies un ir vasara, visiem mazāk laika datorspēlēm, es pat the last of us part II esmu tikai 1h paspēlējis!
Image
esrolix
8. līmenis - ✺ Eksperts ✺
8. līmenis - ✺ Eksperts ✺
Komentāri: 588

06 Aug 2020 10:21

dzekans wrote:
06 Aug 2020 09:23
gan jau šo spēli vai nu nav visi izgājuši , jo saprotu ka gameplay ir diezgan ilgs, vai vispār nav iegādājušies. es piemēram neesmu iegādājies un ir vasara, visiem mazāk laika datorspēlēm, es pat the last of us part II esmu tikai 1h paspēlējis!
Tieši tā...es ar spēli neesmu vel pat iegādājies....vasara, jāgaida rudens, ziemas vakari...
jaunais
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1332

06 Aug 2020 11:17

Es iesāku, bet neesmu vēl izgājis.
Eking
*Patrons*
*Patrons*
Komentāri: 813

06 Aug 2020 14:51

Same here, ieteiktu atlikt Ghost of Tsushima atsauksmju publicēšu vismaz par pāris nedēļām vai ideāli līdz septembrim. Pats pie spēlēšanas tikšu pēc kāda laika. :E
Image
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

06 Aug 2020 15:59

Okay, viss kārtībā. Atstāsim "Konsolisti vērtē" priekš šīs spēles uz vēlāku laiku :).
Image
DAFUQ
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 48

06 Aug 2020 18:23

Es ari labprāt padalītos ar šo, manuprāt, must have spēli, bet visticamāk pēc pusotra mēneša! :)
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

16 Sep 2020 20:25

Spēle ir izieta. Apskats ir publicēts:

Rakstiskā versija: http://konsoles.lv/2020/09/16/apskats-g ... ozelojama/
Image
Komentēt