Sniedz atbalstu

Sveiks, lasītāj! Ja Tu šeit esi nonācis, tad acīmredzot Tev rūp konsoles.lv projekts. Un paldies Tev par to! Kā tad Tu, cienījamais lasītāj, vari mums konsoles komandai palīdzēt attīstīt šo projektu? Zemāk izklāstīšu Tev trīs iespējas.

Nospied ‘Patīk’ konsoles Facebook lapai

Mūsdienās sociālajiem tīkliem piemīt liels spēks, kas ļauj iegūt popularitāti. Un nav brīnums, kādēļ teju vai visiem projektiem ir sava Facebook lapa, kuri izmisīgi cīnās par saviem sekotājiem. Tādēļ aicinu Tev (ja vēl neesi to izdarījis 🙂 ) notēmēt un noklikšķināt konsoles Facebook lapā ‘Patīk’, kas atrodas tepat (nedaudz zemāk) ekrāna labajā pusē (viedtālruņiem atliek ritināt vēl zemāk). Būsim tikai priecīgi ieraudzīt mūsu pulkā jaunas sejas!

 Facebook dalies ar konsoles publicētiem rakstiem

Ir patīkami, ja kāds novērtē Tavu darbu un ar to padalās ar citiem. Tas ir lielisks veids, kā citi var sadzirdēt par konsoles.lv esamību, kas mūsu biedru pulku var padarīt krietni krāsaināku. Dalies un parādīsiem pārējiem, ka mēs esam.

Pieseko citiem konsoles.lv sociālajiem tīkliem

Mēs neesam klusi un noslēgti. Mēs esam skaļi un atvērti, kā arī sociāli aktīvi. Mūs var atrast arī citur, tādēļ, droši, pieseko mums caur šiem digitālajiem sociālajiem tīkliem (tici man – mēs nekožam), lai uzzinātu jaunākās, aktuālākās un karstākās ziņas video spēļu industrijā.

Tas pagaidām arī viss. Ja būs vēl kāda iespēja, kā atbalstīt konsoles.lv projektu – darīšu Jums to zināmu.

Piezīme

Vēlos atzīmēt, ka Jūs jau mūs atbalstat, apmeklējot šo lapu, lasot jaunākās ziņas, komentējat, aktivitāte forumā un tā tālāk. Bez Jums šim projektam nebūtu jēgas un nekas tāds neeksistētu. Tādēļ vēlos pateikties, un pateikt Jums paldies par atsaucību! 🙂 Šis raksts ir domāts cilvēkiem, kas tiešām vēlas vēl vairāk atbalstīt un palīdzēt šim projektam pakāpties augstāk.

Ar cieņu,

Konsoles.lv