✶VIP✶

Kļūstot par mūsu Patron Konsoles abonētāju, Tu vienlaikus kļūsi arī par foruma VIP personu. Tādējādi Tu ne tikai mūs atbalsti un iegūsi visas privilēģijas  Patreon Konsoles, bet arī Konsoles.lv forumā zelta krāsas segvārdu ar VIP statusu, ekskluzīvas ikonas “Tirgus Placī” un citas lietas.

Patreon Konsoles

Patreon ir serviss, kas dod iespēju satura veidotājiem no saviem atbalstītājiem gūt finansiālu atbalstu. Un mēs arī esam tajā iesaistījušies, jo ticam, ka mūsu lasītāji ne tikai vēlas patērēt mediju produktu, ko saražojam, bet arī atbalstīt tās tapšanu. Tas arīdzan ļautu mums vairāk un nopietnāk atveltīt laiku Konsoles projekta attīstībai.

Tādēļ seko līdzi mūsu gaitām Patreon, kurā varēsi sekot ekskluzīvajai informācijai, izmantot čatu, saņemt dažādu veidu materiālus ātrāk par citiem un daudz ko citu. Esi tuvāk ar Konsoles.lv!

Kļūdams par Paetron Konsoles abonētāju Tu forumā iegūsi:
Zelta krāsas segvārdu

Forumā citu vidū izcelies ar zelta krāsas segvārdu un ar VIP statusu, kļūdams par foruma VIP personu.

Ekskluzīvas ikonas “Tirgus Placī”

Izcel sludinājumus ar kādu no ekskluzīvām ikonām priekš VIP lietotājiem, lai citi labāk pamanītu Tavu sludinājumu “Pārdodam”, “Pērkam” vai “Mainām” sadaļā.

Vēlos pieteikties VIP!

PIEZĪME: VIP ir kā bonuss tam, ka kļūsti par mūsu “Patreon Konsoles” abonētāju (kas ir pamats atbalstam). Pēc abonēšanas veikšanas (4$ mēnesī, tas ir 3.58 EUR bez PVN) “Patreon Konsoles” pieeja Tev tiks piešķirta automātiski, taču VIP statuss forumā Tev tiks piešķirts manuāli 24 stundu laikā un beigs savu darbību, tiklīdz tiks pārtraukts abonements.

UZMANĪBU: Piereģistrējoties Patreon, Tev ir iespēja izvēlēties starp diviem veidiem kā norēķināties – starp kredītkarti vai Paypal. Ja vēlies caur kredītkarti, tad labākais veids ir doties uz savu Patreon profilu (jo zipcode ir domāts priekš ASV) – “Your Profile” -> “Edit Profile” -> “Payment Methods” -> “Add Card” un tālāk ievadi savu kredītkartes informāciju. Un pēc tam varēsi norēķināties ar kredītkarti.

Ja vēlies atteikt abonementu, dodies uz savu profilu un nospied “Your Pledges”, kurā ir iespēja atteikties no abonementa.

SVARĪGI: Kad rēķins tiks veikts, dodies uz mūsu profilu  (Overview) un nospied “More” -> “Message” un uzraksti savu foruma niku (segvārdu), lai Tev piešķirtu forumā VIP statusu.

Neskaidrības gadījumā raksti mums, tematā norādot “VIP”.

Paldies, ka atbalsti!

Tavs, Konsoles.lv