Konsoles.lv Gada Spēle 2013!

konsoles

Tas brīdis ir klāt, kad uzzināsim, kura ir tā spēle, kas Konsoles.lv apmeklētājiem visvairāk patika un tā spēle, kura arī tiks atzīta par Konsoles Gada Spēli. Vispirms vēlos pateikties visiem tiem, kas piedalījās šajā pasākumā “Konsoles Gada Spēle” un nobalsoja par savu mīļāko spēli. Kā arī sveikt Tevi Jaunajā 2014. gadā! Balsojums ir ticis apkopots un izveidots Top 6, taču vēlos piebilst, ka tām spēlēm, kurai bija tikai viens balsojums, tika kārtots secībā pēc mana subjektīvā viedokļa.

6. Killzone Mercenary (PSP Vita)

killzone mercennary

Neapšaubāmi Killzone sērijas uz PS3 izceļas ar apburošu grafiku, detalizāciju, kas ir augstākā kvalitātē. Šo tradīciju turpina arī Killzone Mercenary, taču, šoreiz uz citas platformas – PSP Vita. Killzone Mercenary lieliski darbojas uz kabatas konsoles, kas piedāvā izmantot dažas jautras PSP Vita funkcijas. Viena no tām ir skārienjūtīgais displejs, ar kā palīdzību varēsim izmantot tuvcīņu – izdarot attiecīgus pirksta manevrus uz PSP Vita displeja. Veiksmīgais spēles process, apšaudes, skaņa un lieliska grafika padara šo spēli par vienu no labākajām PSP Vita spēlēm.

 

5. Battlefield 4

battlefield 4

Neskatoties uz neveiksmīgo relīzes sākumu, saistībā ar Battlefield 4 spēles kļūdām, tā ir tā spēle, kas daudzspēlētāja režīmā komentārus neprasa. 64 spēlētāji (arī uz jaunajām paaudzes konsolēm – PS4, Xbox One) un milzīgas kartes. Kara tehnikas, ieroči, ēkas nobrukšana. Vienreizēja skaņa, lieliska karas atmosfēra un vizuāli viena no skaistākajām nākamās paaudzes spēlēm aizraus teju jebkuru pirmās personas šūtera cienītāju.To visu iepriekš manis sacīto pagaidām piedāvā vienīgi Battlefield 4!

killzone shadow fall

Kaut arī man pagaidām vēl nav Playstation 4 un neesmu spēlējis Killzone: Shadow Fall, tikai noskatījies dažus spēles video, palasījis apskatus un uzklausījis cita spēlmaņa viedokļus – spēle guvusi labas atsauksmes. Tiesa, ka jaunākā Killzone sērija nepiedāvā neko jaunu – vienveidīgas apšaudes, kuras jau vairākkārt ir piedzīvotas. Taču Killzone: Shadow Fall elpu aizraujošais vizuālais noformējums un spēles efekti, kā arī spēles vides detalizācija ir augstākā līmenī. Tā izceļas ar apbrīnojamu skaistumu citu spēļu vidū. Pie tam, spēles vienspēlētāja režīms iet uz 30 kadriem sekundē, atšķīrībā no daudzspēlētāja režīma – 60 kadriem sekundē. Tas ir pašsaprotami, jo tādu detalizāciju, objektu un citu drazu izvietojumu vienā spēles pasaulē vēl nav nācies redzēt ar savām acīm (pieļauju, ka Tev arī), tā rezultātā Killzone: Shadow Fall veiksmīgi konkurē ar iespaidīgajiem PC spēlēm (grafikas ziņā) un tiek uzskatīts par pagaidām visskaistāko vizuālo noformējumu nākamās paaudzes spēlēs.

    3. Tomb Raider

tomb raider

Esmu spēlējis dažas Tomb Raider spēles, kur jāatrisina dažnedažadākās mīklas un kuras bija lineāras, grūtas – vismaz manā skatījumā. Pirms jaunā Tomb Raider atklāšanas šķita – kārtējais Tomb Raider mēsls, taču maldījos. Spēle piedāvā aizraujošu piedzīvojumu, pilnībā izpētāmu salu, blakus nodarbes un daudz ko citu. Tā ir pirmā reize Tomb Raider vēsturē, ka spēle ir atvērtās pasaules tipa projekts. Viena no labākajām loka šaušanas mehānikām, ko esmu piedzīvojis spēlēs. Spēles process ir tik veiksmīgi izstrādāts, ka tas ievilks Tevi azartā un neļaus no tās atrauties. Tomb Raider ir viena no patīkamākajiem pārsteigumiem spēļu industrijā.

 

 2. The Last of Us

the last of us

Spēle, kas man atmiņā paliks vēl ilgi. Prieks, ka Konsoles.lv lietotāji aktīvi nobalsoja par The Last of Us spēli, un tā ir Top 2. vietā. Manuprāt, godīgi nopelnītā 2. vieta. Par spēli runājot, tā ir vienreizēja. Spēles oriģinalitāte padara šo spēli unikālu. Grafika, skaņa un tēlu ierunātās balsis ir meistarīgi noslīpēts, kā jau Naughty Dog studijai pieklājas. Stāsts, kas ir interesants un izklāstīts vēl neredzētā veidā videospēlēs kļūst par neaizmirstamu piedzīvojumu. Kaut gan spēles process ir vienveidīgs un asa sižeta momentu ir maz, salīdzinājumā ar aizraujošo Uncharted spēles piedzīvojumiem, tie tomēr ir nepārspīlēti un reāli. The Last of Us vispār, manuprāt, ir ļoti reālistiska izdzīvošanas spēle, ar nepārspīlētiem, reāliem notikumiem, ko nevarētu teikt par citām šāda tipa spēlēm.

 

  1. Grand Theft Auto V (Konsoles.lv Gada Spēle)

Grand Theft Auto V

Piecus gadus. Tas prasīja piecus nolādētus gadus, lai mēs atkal varētu ieraudzīt nākamo Grand Theft Auto grāvēju – Grand Theft Auto V. To mēs teju ikviens zinām, ka GTA sērijas ir lieliskas, kas ļauj izbaudīt virtuālos priekus uz nebēdu, kādā atvērtās pasaules vietā. GTA V spēles pasaule ir milzīga, apbrīnojama dzīvīga un brīnumpilna ar dažādiem nejaušiem un interesantiem notikumiem. Grand Theft Auto V ir sasodīti lieliska un vizuāli skaista spēle, tik detalizēta, ka tajā vēlēsieties pabūt vēl un vēl, un vēl. Vienā teikumā sakot:” Grand Theft Auto V ir ievērojamākā, iespaidīgākā spēle 2013. gadā.” To pat pasaka priekšā spēles augstie vērtējumi, pārdošanas apjomi un Jūsu balsojumi!

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *