Gada Trofeju Mednieks 2015!

Gada Trofeju mednieks 20152015. gada februārī Skhen aizsāka interesantu pasākumu “Trofeju Mednieki”, iedvesmojoties no robsona radītā “Platīnu klubs”, kur spēlmaņi varēja vērot savu statastiku ļoti interesantā formā un salīdzināt savu sasniegto ar pārējiem konsoles.lv lietotājiem…

To pašu arī piedāvā “Trofeju Mednieki”, piedāvājot vēl plašāku apskatu, kas ir sadalīts četrās kategorijās: “Visgrūtākās izcīnītās Platīna trofejas“, “Vislielākais Platīnu skaits“, “Grūtākās izcīnītās bronza, sudraba un zelta trofejas” un “Ātrākais un ilgākais laiks līdz Platīnam“. Tā kā “Trofeju Mednieki” statastika ir pilnībā atjaunota un 2015. gads ir pagājis, tad ir arī jānoskaidro visizsalkušākais jeb visaktīvākais… vārdu sakot – Gada Trofeja Mednieks 2015.

Lai vai kā 2015. gads bija bagāts ar videospēlēm un konsoles.lv Trofeju Mednieki izcīnīja daudznedažādas trofejas. Kopumā no trīspadsmit trofeju mednieku dalībniekiem 2015. gadā ir izcīnītas 100 Platīna trofejas (ļoti interesants un zīmīgs skaitlis)!

Šādu skaitli mēs nesasniegtu, ja Trofeju Mednieku vidū nebūtu to trīs cītīgo spēlmaņu, kuri ir pelnījuši vislielāko uzmanību, jo ieguldītais laiks, lielā apņēmība un milzīgais darbs, lai spēlēm izcīnītu platīna trofejas nav viegli. Tādēļ, lai godātu šos spēlētājus, nolēmu izveidot Top 3 visizsalkušākos Trofeja Medniekus, un tie ir…

TOP 3

3. Ekings07 (Konsoles.lv segvārds – Ekings): 2015. gadā izcīnījis vesel 17 Platīna trofejas!

 

 

 

 

2. Mr_Prezidents (Konsoles.lv segvārds – Prezidents): 2015. gadā izcīnījis vesel 21 Platīna trofejas!

 

 

 

 

3. HuligansLV (Konsoles.lv segvārds – HuligansLV): 2015. gadā izcīnījis vesel 24 Platīna trofejas un ir kļuvis par Trofeju Gada Mednieku 2015!

 

 

 

 

Lai aplūkotu “Trofeju Mednieki” statastiku spied šeit.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *