Uncharted 4: A Thief’s End relīze tiek pārcelta

uncharted 4 3

Uncharted 4 sākotnēji tika paredzēts izdot 29. aprīlī, taču Sony šonedēļ apstiprināja, ka spēle iznāks vēlāk…

Relīze pārcēla uz 10. maiju, un balstoties pēc Naughty Dog informācijas, tad ir nepieciešams vairāk laika, lai nodrošinātu pircējiem spēles relīzes dienā pietiekamu kopijas daudzumu.

“Lai nodrošinātu globālu pieprasījumu, un būtu droši, ka spēlētāji saņems Uncharted 4 kopiju spēles izlaišanas dienā, mēs nolēmām neriskēt un atveltīt vēl divas nedēļas laika, lai saražotu vairāk kopijas”, tā izteicās SCEA prezidents Šouns Leidens (Shawn Hayden) PlayStation blogā.

“Mēs saprotam, ka šīs ziņas dažiem labiem varētu likt vilties, tādēļ mēs atvainojamies, ka Jums nāksies pagaidīt mazliet ilgāk, lai spēlētu jaunāko Naughty Dog veikumu. Taču labā ziņa ir tāda, ka spēle ir fenomenāla, tādējādi esam pilnībā pārliecināti, ka tas būs to gaidīšanas vērts, turklāt Naughty Dog komanda aiz nepacietības nespēj sagaidīt to brīdi, kad Jūs tiksiet pie Uncharted 4: A Thief’s End spēlēšanas, kas pieliks punktu Neitena Dreika piedzīvojumiem”.

Lai vai kā, jau iepriekš ziņojām, ka iepriekšējā līdere Eimija Heninga pameta Naughty Dog komandu (kuru iemesls joprojām ir miglā tīta), un spēli tika paredzēts izdot 2015. gadā. Taču kontroli parņēma The Last of Us veidotāji Nīls Drakmens (Neil Druckmann) un Brūss Strelijs (Bruce Straley), kur daži avoti vēsta, ka visu Heninga padarīto nometa malā, un sāka pavisam jaunu spēles izveidi.

Lai kā tur būtu, Naughty Dog zina ko dara un nāksies vien pagaidīt tās nepilnas divas nedēļas. Uncharted 4: A Thief’s End iznāks ekskluzīvi uz PlayStation 4 konsoles 10. maijā.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *