Rockstar strādā pie nākamā GTA

gta 6

Techradar portāls vēsta, ka Rockstar Games strādā pie GTA 6 un ka spēļu izstrādātāja kompānijai esot bijuši plāni izveidot pilnu GTA spēli, kura darbība norisinātos Japānas galvas pilsētā – Tokijā…

Rockstar esot pat aizsūtījuši komandu, lai ievāktu dažādu veidu informāciju par Tokiju, uzņemot neskaitāmas bildes un aprunājoties ar vietējiem iedzīvotājiem, lai gūtu lielāku priekštatu par Tokijas dzīvesveidu. Spēles darbības laiku tika paredzēts atainot vienlīdzīgā laikā kā GTA III un Vice City – deviņdesmitie gadi.

Lai vai kā, Rockstar esot bijuši diezgan nopietni par šādu idejas īstenošanu, taču tā skricilējums nokļuva papīra griezējā vairāku iemeslu dēļ. Viena no iemesliem bija ceļa sistēma, kuru būtu grūti atainot atbilstoši GTA spēles stilam. Daži avoti vēsta, ka Rockstar kompānijai grūtības esot sagādājis GTA pasauli pārcelt ārpus Amerikas Savienoto Valstu robežām, jo kā nekā tā ir ikona Grand Theft Auto sērijas spēlēm.

Piedevām techradar piebilda, ka Rockstar iesniedza preču zīmes reģistrācijas pieteikumu GTA: Tokyo jau 2003. gadā tāpāt kā GTA: Bogota un GTA: Sin City. Taču neviena no tām neieraudzīja dienas gaismu. Preču zīmju reģestrācija neko daudz nenozīmē, šānī gadījumā var atzīmēt ActivisionCall of Duty: Space Warfare un Future Warfare, kuri tā arī netika realizēti.

Vēl avots ziņo, ka Rockstar ir jau sākuši “sagatavošanas” darbus GTA 6 spēlei, taču vēl nav īsti zināms, kādā pasaules nostūrī šoreiz spēles notikumi norisināsies, taču ja techradar informācija ir patiesa, tad visticamāk GTA 6 darbība norisināsies Amerikā.

Neskatoties uz to visu, nav liels pārsteigums, ka Rockstar strādā pie nākamā GTA projekta. Take-Two spēļu izdevēji GTA jau ir nodēvējuši par svarīgu franšīzi, un tā lieliskie pārdošanas apjomi, sākot jau ar 2013. gada septembri – līdz šai dienai pārsniedz 60 miljonu kopijas robežu (uzstādot dažādus ginesa rekordus), kas tikai nodrošina turpmākās GTA sērijas veidošanu. Kā arī bijušais Rockstar priekšnieks Leslijs Benzis (Leslie Benzie) agrāk izteicies, ka komandai ir dažas idejas par GTA 6.

Nedomāju, ka Rockstar vajadzētu tagad kaut kur steigties, jo GTA V daudzspēlētāja režīms joprojām ir ļoti populārs, kur ik nedēļu apmeklē 8 miljonu spēlētāji un tērē savu reālo naudu tajā esošajām mikro transakcijām.

Bet kādu pasaules vietu Tu vēlētos redzēt GTA 6? Tokija nešķiet slikta doma.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *