Konsoles.lv portālam jauns dizains: Laimē Battlefield 1 uz PlayStation 4 vai uz Xbox One pēc izvēles (Noslēdzies: 18.09.2016)

bf-1

Jau 3. jūlijā ziņojām un pārsteidzām Jūs ar jaunu konsoles.lv mājas lapas dizainu, kas jau ir ticis uzlabots un noslīpēts, bet, protams, vēl dažas grumbas ir jānolīdzina. Taču varu ar prieku pavēstīt, ka līdz ar jaunu konsoles.lv dizainu mēs ne tikai svinam konsoles video spēļu portālu atdzimšanu citā veidolā, bet arī izsludinam konkursu, kurā vari laimēt jaunāko DICE šaušanas grāvēju Battlefield 1!…

KONKURSS IR NOSLĒDZIES! Laimētājs ir Elvis Skrastins (Tev gan veicas!) Apsveicam un lai Tev labi spēlējas. Jau tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies, kā saņemt Battlefield 1 spēli. Paldies visiem, kas piedalījās.

Lai piedalītos konkursā, viss kas Tev jādara, ir jādodas uz mūsu oficiālo Konsoles.lv Facebook sociālo tīklu, kurā ir arī sīkāka informācija.

Novēlam Tev veiksmi laimēt Battlefield 1 uz PlayStation 4 vai Xbox One konsoles pēc izvēles!

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *