Viss, ko mēs zinām par Destiny 2

destiny 2

Spēļu izstrādātāji Bungie ir atklājuši Destiny 2 ar visu logo, spēles relīzi, video tīzeri, betas informāciju un citas interesantas lietas…

Pagaidām Bungie ieskatu spēlē ir piedāvājuši tikai vien tīzeri, kurā var rast nelielu priekštatu par gaidāmo Destiny 2 spēli:

Destiny spēles turpinājumu ir paredzēts izdot 2017. gada beigās, tas ir 8. septembrī gluži tāpat kā pirmo daļu, kuru izdeva 2014. gadā 9. septembrī. Jāatzīmē, ka tajā laikā spēlei izdevās gūt labus pārdošanas apjomus, tādēļ nepārsteidz Destiny 2 apstiprinātā relīzes diena.

Tiek lēsts, ka Destiny 2 planētas būs vēl krietni lielākas un unikālākas, kurus izpētot, spēlētājs uzdursies uz dažādu veidu priekšposteņiem (patvērumiem) un pilsētām, kas radīs atšķirīgu atmosfēru un sastāvēs no dažādām misijām un sižetiem, kas vēl jo vairāk spēli attiecina uz MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game).

Turklāt savu esošo personāžu Destiny varēs no tā tikai daļu pārcelt Destiny 2 spēlē. Proti, balstoties pēc Bungie pēdējās informācijas, tad spēlētāji jebšu saucamie Guardians, kuri ieguvuši 20. līmeni un ir izpildījuši Black Garden stāsta misiju – būs atļauja saglabāt savas personāžu klases, rasi, dzimumu, seju, matus, marķējumus un tā tālāk.

Taču, ko nevarēs pārcelt ir spējas, ieročus un jebkuru Eververse lietu, ko spēlē esat iegādājušies, piemēram, dažādus žesta un dejas kustības. Bet kā norāda Bungie: ‘Mēs uzskatām, ka tas ir labākais ceļš, jo tas ļaus mums ieviest jaunus sasniegumus un uzlabojumus, ko mēs visi gaidām jaunājā Destiny 2 projektā, ņemot vērā, ka tā būs labākā mūsu radītā spēle, ko spējam izstrādāt. Laika gaitā mēs sniegsim plašāku informāciju par Destiny 2′.

destiny 2 1

Savukārt Activision (spēļu izdevēji) ir apgalvojuši, ka Destiny 2 sola un piedāvās lielisku kinematogrāfisku stāstu ar cieši saistītiem personāžiem. Respektīvi, stāsts būs par cilvēci, kuru pēdējā drošā pilsēta ir nonākusi citu spēku varā, ko vada Gols (Ghaul) – ievērojams Sarkanā Leģiona (Red Legion) komandieris. Viņš ar savu spēku ir aizvilinājis šīs pilsētas Guardians un likuši izdzīvojušajiem skriet, ko kājas nes. Spēlētājam nāksies riskēt un apmeklēt mistiskas un vēl neizpētītas planētas Saules sistēmā, lai atklātu ieroču arsenālu un kaujas iespējas, kas ļautu uzveikt Sarkano Leģionu armiju un konfrontēt tā bosu Golu. Taču, lai to izdarītu – cilvēcei ir jāapvienojas un jāstāv plecu pie pleca, lai cīnītos un atgūtu savas mājas.

Bez tam būs pieejamas četras spēles versijas – Collector’s Edition, Limited Edition, Digital Deluxe Edition un parastā diska versija. Kā jau oriģinālajai spēlei Destiny, arī jaunākajai būs Expansion Pass, kas nodrošinās pieeju nākotnes DLC, kas arīdzen dos pieeju pirmajām divām Destiny 2 spēles papildinājumiem. To sastāvā būs jaunas sižeta misijas, kooperatīvās aktivitātes, jauni ieroči, bruņas un aprīkojumi.

Lai vai kā iepriekš pasūtot Destiny 2 uz PlayStation 4, Xbox One vai uz PC būs iespēja iemēģināt spēles betas versiju, kas tiks laists klajā ap vasaru. Vairāk un pašāk par spēles procesu uzzināsim un redzēsim 18. maijā, kad spēļu izstrādātāji plāno atklāt Destiny 2 spēles procesu straumēšanas veidā.

Avoti:

gamesradar

wikipedia

destinythegame

gamespot

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *