Viss, ko mēs zinām par Uncharted: The Lost Legacy

uncharted the lost legacyy

Naughty Dog atklāj Uncharted: The Lost Legacy (kas ir Uncharted 4: A Thief’s End papildinājums) spēles iznākšanas datumu, jaunāko treileri, vairāk informāciju par sižetu un citas jaunākās ziņas…

Jaunāko Uncharted: The Lost Legacy spēles treileri, kas sniedz lielāku ieskatu stāstā un uzbur lielāku interesi par gaidāmo šedevru, var apskatīt zemāk:

Naughty Dog kompānija jau ziņoja, ka Uncharted: The Lost Legacy būs ievērojamā Uncharted 4: A Thief’s End spēles papildinājums, taču kā izrādās, tā to gluži nevarētu nosaukt, jo šis projekts piedāvās pilnu spēles pieredzi, kas ilgs aptuveni 10 stundas un neatbilst tipiskajam DLC saturam.

‘Nav tādu iespēju, ka mēs kā komanda sevi kaut kādā veidā ierobežosim, veidojot kaut ko’, tā izteicās Naughty Dog komunikācijas direktors Arnis Majers (Arne Meyer). ‘Kad mēs sākām strādāt pie stāsta, mēs nodomājām, ka tā varētu būt ilgāka par desmit stundām, un piepeši atskārtām, ka tas patiesi realizējas, kuru beigu beigās gluži vienkārši nevarējām saīsināt’.

Balstoties pēc gameinformer žurnāla informācijas, tad Lost Legacy ļaundaris ir Asav, kurš cenšas atrast retu un zudušu dārglietu, kuri dēvē par Tusk of Ganesh. Kā zināms Lost Legacy atgriezīsies faniem iemīļotā personāže Kloī Freizera (Chloe Frazer) un sieviete Nadīna Rosa (Nadine Ross), kurai Uncharted 4: A Thief’s End tika atvēlēta maza loma. Šīs dāmas riskēs ar savām dzīvībām, lai pirmās iegūtu šo īpašo dārglietu, pirms tā nav nonākusi Asav ļaunajās rokās. Turklāt žurnāls vēsta, ka Nadīnai esot kaut kāda saikne ar Asav, kas sižetu padara vēl jo interesantāku.

Savukārt Naughty Dog radošais direktors Šons (Shaun Escayg) gameinformer žurnālā ir atzīmējis, ka šajā spēlē stāsts būs vēl dziļāks, kas vēstīs par Kloī pagātni un viņas atgriešanos Indijā pēc vairākiem gadiem. Turklāt sižeta gaitā tiks arī atklāta Kloī attiecības ar tēvu.

Kad Uncharted: The Lost Legacy iznāks?

Uncharted: The Lost Legacy iznāks šī gada 22. augustā ekskluzīvi uz PlayStation 4 konsoles. Piedevām spēle maksās aptuveni 35 EUR. Tie, kas spēli pasūtīs pirms relīzes – saņems Jak un Dexter: The Precursor Legacy bez maksas.

Pirmais Uncharted: The Lost Legacy treileris

Uncharted 4: A Thief’s End visai ticami pāršķir pēdējo lappusi neatlaidīgajam dārguma meklētājam Neitena Dreika piedzīvojumiem, taču tas nenozīmē, ka Naughty Dog ir pielicis treknu punktu Uncharted franšīzei, jo pēc vairākkārtēja apgalvojuma ‘Uncharted 4 ir pēdējā daļa, kas noslēdz sāgu’ – 2016. gada PSX (PlayStation Experience) notikums bija gluži kā sprādziens, kur tika atklāts Uncharted: The Lost Legacy pirmais video materiāls:

Pārsteigums šajā video lielākoties bija par to, ka topošajā Uncharted 4 DLC vadošo lomu neieņems Neitens Dreiks, bet gan Kloī un Nadīna, kuras abas apvienojas kādā nezināmā uzdevumā. Video ir redzams, ka Kloī lavās kādā kara apņemtajā pilsētā un seko viedtālruņa norādēm pirms uz mājas jumta satiek Nadīnu. Abas cenšas atgūt Indijas dārgo artefaktu, un Nadīnas parādīšanās jau norāda uz to, ka šajā gara darbā uzzināsim vairāk par šo interesanto personāžu.

Lai vai kā ir skaidri zināms, ka Lost Legacy saglabās Uncharted auru, kas piemīt iepriekšējām spēlēm un kuru tik ļoti esam iecienījuši. To ļoti labi var pamanīt augstāk redzamajā video, jo tuvcīņas, lavīšanās, apšaudes elementi un kinematogrāfiskie efekti tiek prezentēti mums zināmajā Uncharted stilā. Turklāt veids, kā tas viss tiek pasniegts jau atsaucas uz Naughty Dog talantīgajām rokām un Uncharted franšīzes sirdi.

Uncharted: The Lost Legacy – par ko ir stāsts?

Pēc spēles atklāšanas 2016. gada PSX pasākumā Naughty Dog radošais direktors Šons atklāja, ka Lost Legacy stāsts būs vairāk ap Kloī Freizeru, kura pabija gan Uncharted 2: Among Thieves, gan Uncharted 3: Drake’s Deception, un šajā daļā viņa būs galvenā varone. Taču Nadīna, kura pabija Uncharted 4: A Thief’s End nebūt nespēles mazāko lomu, kuru atgriešanās mums ļaus viņu krietni vairāk iepazīt.

lost legacy 2

Lost Legacy notikumi norisināsies Indijā, un kā apgalvo rakstnieks Džošs (Josh Scherr), kas veido stāstu šai spēlei, tad liela uzmanība tiek pievērsta Hinduisma reliģijai un mitoloģijai attiecīgajam reģionam uz kā tiek būvēts stāsts. Tikmēr spēles direktors Kurts (Kurt Margenau) atzīmēja, ka spēles atklāšanas video nebūs vienīgā vieta, kur norisināsies Kloī piedzīvojumi.

Savukārt Šons uzsvēra, ka Lost Legacy pilnībā atšķirsies no Neitena Dreika piedzīvotā, taču tas saglabās to kontekstu, ko ir piedāvājuši iepriekšējie Uncharted projekti. Gluži tāpat kā Neatens Dreiks – arī Kloī dosies dārguma meklējumos.

Taču, kas attiecas uz pašu spēles procesu, tad Kurts ir piebildis, ka Kloī piemitīs savas unikālās kustības, tai skaitā tuvcīņu paņēmieni, kas viņu atšķirs no Neteina Dreika un radīs pilnīgi citu veida pieredzi, lai patiesi iejustos Kloī ādā. Kā arī Lost Legacy stāsta ilgums būs lielāks par Left Behind (The Last of Us papildinājums), taču īsāks par Uncharted 4: A Thief’s End.

lost legacy

Kurts vēl izteicās, ka fani var sagaidīt tādu pašu veida līmeņa linearitāti un plašumu kā Uncharted 4 pasaulē. Vietām Lost Legacy līmeņa dizains pat būs vēl nedaudz plašāks, jo Kurts minēja, ka spēlē nāksies daudz braukāt ar transportlīdzekli, ņemot vērā Kloī iespaidīgās braukšanas prasmes. Ne velti Uncharted 3 viņa bija tā, kas Londonas ielās Neitenu un Salivanu paķēra busiņā, lai aizbēgtu no notikuma vietas.

Avoti:

gameinformer

denofgeek

ign

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “Viss, ko mēs zinām par Uncharted: The Lost Legacy”

  1. Labs un analītisks raksts sanācis, tiešām interesanti lasīt un ar nepacietību gaidu spēles papildinājumu. Uncharted: The Lost Legacy iepriekš pasūtīts. Ieteiktu uztaisīt vēl ieskatu par gaidāmo Star Wars: Battlefront II.

  2. Prieks to dzirdēt Eking! 🙂

    Zinu, ir tik daudz lietu, ko vēlos uzrakstīt un informēt ‘konsoles’ apmeklētājus, tik tas laiks dažreiz ir nepaklausīgs 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *