Losandželosas pilsētā tiek izlikts milzīgs God of War plakāts

godofwar

E3 2017 (Electronic Entertainment Expo) pasākums nav aiz kalniem, un acīmredzot God of War plakāts Losandželosā liek noprast, ka Sony savā preses konferencē lielu uzmanību vērsīs jaunākajai God of War spēlei…

Zemāk ir redzams God of War plakāts, kurš vēl nav pilnībā pabeigts un šo attēlu publicēja tviterī, lietotājs ar segvārdu MonkeyFlop.

godposter

Plakāts norāda, ka Sony iespējams savā šovā ļaus visvairāk izcelties God of War spēlei, kuru atklāja pagājušā gada E3 2016, bet kopš tās reizes sīkāka informācija par spēli netika sniegta. Turklāt spēles direktors Korijs Barlogs (Korey Barlog) saistībā ar 2016. gada PlayStation Experience pasākumu piebilda, ka God of War netiks rādīts, bet lika būt pacietīgiem, jo tas būs to gaidīšanas vērts: ‘Es apsolu, ka mēs Jums parādīsim ko satraucošu, kad būsim gatavi’.

Jaunā God of War spēles notikumi norisināsies pēc trešās God of War daļas. Piedevām tā nebūs atvērtā pasaules tipa spēle, par spīti Barloga apgalvojumam, ka tā būs ‘salīdzinoši atvērta’. Kā arī jaunā spēles varoņa Kratos balsi neierunās aktieris TC Carson, kurš bija iepriekšējās trijās daļās, bet viņu aizstās Kristofers Džadžs (Christopher Judge).

Spēlē arī netiks iekļauts daudzspēlētāja režīms un vēl joprojām nav zināms oficiālais iznākšanas datums. Taču sīkāk par spēli uzzināsim jau pavisam drīz 13. jūnijā Sony preses konferencē.

E3 2016 gada spēles atklāšanas video:

Avots:

gamespot

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Losandželosas pilsētā tiek izlikts milzīgs God of War plakāts”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *