E3 2017: EA atklāj interesantu izlaušanās spēli A Way Out

aawayout

EA savā preses konferencē atklāj vienu no interesantākajām spēlēm A Way Out, kuru izstrādā Brothers A Tale of Two Sons izstrādātāji…

A Way Out ir asa sižeta piedzīvojuma spēle, kuru varēs spēlēt tikai un vienīgi kooperatīvajā režīmā, vai nu ar savu klātesošo vai ar kādu citu spēlētāju tiešsaistē.

Spēlētājiem pirmais uzdevums ir izbēgt no cietuma, un lai to izdarītu – būs kopīgi jāsadarbojas plecu pie pleca. Process ir līdzīgs Brothers A Tale of Two Sons, saglabājot tā unikālo formulu, taču šoreiz spēlētājam nenāksies vienam kontrolēt abus varoņus vienlaicīgi, bet gan vienu konkrētu, kur otru kontrolēs kāds cits.

Interesanti fakti par spēli:

  • Kamēr vienam spēlētājam tiek atainota īsfilma, tikmēr otrs tajā brīdī var brīvi kontrolēt savu varoni.
  • Būs iespējami dažādi veidu scenāriji, kur obligāti nav jāiesaistās otrajam personāžam, lai atrisinātu kādu konkrētu situāciju.

Hazelight ir spēļu izstrādātāji, kas brūvē šo garadarbu. Kompānija tika atklāta 2014. gadā. Un EA izpilddirektors Patriks Soderlunds (Patrick Soderlund) preses konferences laikā atzīmēja: ‘Viņi ir maza un talantīga komanda, kura, strādājot pie šīs unikālās spēles, ir apņemti ar savu vīziju un kaisli. A Way Out pārsteigs spēlētājus ar savu inovatīvo kooperatīvo režīma procesu, kā arī ar veidu, kā šis emocionāls stāsts tiks pasniegts starp šiem diviem varoņiem.’

Spēles atklāšanas treileris:

A Way Out ir plānots izdot 2018. gada sākumā uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Avots:

gamespot

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *