Viss, ko mēs zinām par Dishonored: Death of the Outsider

dishonered doto

Dishonored tēls Billija Larka (Billie Lurk) atgriezīsies spēles papildinājumā Dishonored: Death of the Outsider, kura arī ieņems galveno lomu…

Kas ir Dishonored: Death of the Outsider?

Dishonored: Death of the Outsider ir Dishonored 2 spēles papildinājums (DLC), kas vēstīs par šīs franšīzes iemīļoto personāžu Meganu Fosteri (Billie Lurk). Spēles žanrs ir asa sižeta, piedzīvojuma, lavīšanās. Projektu izstrādā Arkane Studios.

Spēles iznākšanas datums un cena.

Videospēle iznāks šī gada 15. septembrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC platformām. Tā maksās aptuveni 20 Eiro.

Par ko ir stāsts?

Darbība norisināsies vairākus mēnešus pēc Dishonored 2 notikumiem, kur Billija ceļos kopā ar savu mentoru Daud un izpētīs Karnakas pilsētas tumšākos nostūrus, lai veiktu ievērojamu slepkavību, nogalinot noslēpumaino Outsider.

Stāsts lielākoties būs par Outsider pagātni un viņa patieso iemeslu eksistencei. Tādējādi sižeta gaitā Billija savā piedzīvojumā pakāpeniski atklās Outsider 4000 gadu pastāvēšanas noslēpumu, kā arī galvenajai varonei nāksies pieņemt grūtus un sarežģītus lēmumus, kas neatgriezeniski mainīs pasauli ap viņu.

Spēles process.

doto2

Spēles process sastāvēs no tuvcīņas mehānikas, nāvējošiem ieročiem, ievērojamām tehnoloģijām un kvalitatīviem izstrādātiem līmeņiem. Death of the Outsider papildinājums piedāvās lielisku slepkavošanas pieredzi, kas ir kļuvusi par vienu no galvenākajām Dishonored franšīzes sastāvdaļām.

Billija būs apveltīta ar savām jaunajām un unikālajām maģiskām spējām, tādēļ darbības laikā spēlētājs varēs tās iepazīt un izmantot konkrētos apstākļos. Bet kā viņš tos pielietos, to noteiks pats spēlētājs, nogalinot sliktās būtnes klusi, lavoties pa ēnām, vai arī pamanāmi – atklāti un mežonīgi.

Turklāt Billijai nāksies iefiltrēties Karnakas pazemes kaušanās klubos, plānot un veikt banku zādzību, kā arī stāties pretī sieviešu Oracular Order grupējumam un tādiem robotiskiem ienaidniekiem kā Clockwork Soldier vienībai.

doto3

Jauns elements, kas tiks iekļauts šajā papildinājumā, ir kontraktos izvēlēties, kādus mērķus spēlētājs var nogalināt, un mērķus, kurus apžēlot un atstāt dzīvus.

Death of the Outsider tiks iekļauts arī Original Game Plus (OG+) režīms, kas iepriecinās fanus, jo tas ļaus spēli iziet atkārtoti, izmantojot dažus Dishonored 2 spējas.

Avoti:

bethesda

dishonored.wikia

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *