Viss, ko mēs zinām par NBA 2K18

nba2k18

NBA 2K18 ieviesīs daudz jaunu un vēl neredzētu lietu, tai skaitā intrigu pilno Neighborhoods režīmu un interesanto stāstu…

Kas ir NBA 2K18?

NBA 2K18 ir basketbola simulators, kas ataino diezgan reālistisku NBA (Nacionālo basketbola asociācija) spēli ar ļoti detalizētiem basketbolistiem. Basketbolisti ir reprezentēti kā reāli NBA spēlētāji, kuros varēsim sastapt tādas zvaigznes kā Šakils O’Nīls (Shaquille O’Neal), Maikls Džordans (Michael Jordan) un citus.

Spēlē tiks iekļauta arī kampaņa, kas ļaus uz savas ādas izjust, kāda ir NBA dzīve. NBA 2K18 izstrādā Visual Concepts veidotāji. Izdevējs ir 2K Sports. Un šī būs jau 19. NBA 2K sērija.

Spēles cena un iznākšanas datums

Spēle maksās aptuveni 50 eiro un iznāks šī gada 19. septembrī uz PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3, Xbox 360 un PC platformām.

Tie, kas iepriekšpasūtīs NBA 2k18 – spēli varēs spēlēt jau 15. septembrī. Iepriekšpasūtīšanai būs pieejami Standard, Legend un Legend Gold versijas (edition)

nba2k18edtions

Sīkāk par spēli

Jaunākā basketbola spēle no 2K, kas sniegs līdz šim labāko NBA 2K daļu – fani un intresenti var sagaidīt vēl labāku un uzlabotāku grafiku, mehānikas, režīmus un daudz ko citu.

Vizuāli NBA 2K18 salīdzinoši atšķirsies no NBA 2k17, jo tehniķi un mākslinieki ir pārstrādājuši visus NBA 2K spēlētāja moduļus, sākot no nulles. Mainīta arī fizika, piemēram, uniformas vēl dabiskāk reaģēs spēles procesa laikā. Uzmanība pievērsta pat vairākām sīkākajām detaļām, kā viena no tām – apavu detalizācijai:

NBA 2K18 būs pieejami šādi režīmi: MyGM, MyLeague, MyTeam un MyCareer. Šoreiz MyGM, kur spēlētājs vada savu organizāciju un nosaka to likteni, pieņemot dažādus lēmumus būs citādāks – vairāk naratīvs ar īsfilmiņām, padarot to vēl dzīvīgāku un ticamāku. Spēļu izstrādātāji jauno MyGM dēvē par The Next Chapter.

MyGM spēlētājs iejutīsies kādā izbijušajā NBA spēlētāja ādā, kas savulaik guvis nopietnu savainojumu. Taču pēc sešiem gadiem viņš ir atgriezies līgā un kļuvis par galveno vadītāju. Tādējādi, būdams vadītājam, spēlētājam nāksies veikt interakciju ar basketbolistiem, komandas īpašnieku, medijiem un citiem klubiem, lai rosītu sarunas un attīstītu savu organizāciju.

Jāatzīmē, ka arī MyLeague gūs uzlabojumus. Tas ir režīms, kas piedāvā spēlētājam veidot savu komandu, noteikt spēlētājiem konkrētus uzdevumus uz laukuma, ietekmēt spēles darbību un tā tālāk. Turklāt NBA 2K18 sniegs iespēju šajā režīmā veidot savu oriģināli radīto spēlētāju, kuru pēc tam varēs ieviest MyLeague.

MyTeam režīms, kas jau franšīzē pastāv 6 gadus, spēlētājam piedāvās opciju veidot savu komandas sastāvu gan ar pašreizējiem, gan ar bijušajiem basketbola zvaigznēm. Neiztikt arī bez tradicionālā karšu kolicionēšanas, speciālas pakas atvēršanas un dažādām balvām. Neliela informācija par to, kas šajā lauciņā jauns ir ieviests – var apskatīt augstāk redzamajā video.

Savukārt MyCareer režīmā Tu radi savu vienīgo un unikālo basketbolistu, ar kuru izdzīvos teju vai reālu NBA karjeru. Ne tikai karjeru, bet arī stāstu, kur Tavs basketbolists saskarsies ar vairākām grūtībām, lai kļūtu par zvaigzni.

Nav diez ko plaši zināma informācija par sižetu, vienīgi to, ka spēļu izstrādātāji pirmo reizi NBA 2K vēsturē ir vērsuši tik lielu uzmanību stāstam, jo teju vai jebkurš režīms sastāvēs no īsfilmiņām, kur spēlētājs veidos savu piedzīvojumu.

NBA 2K18 vecākais producents Ēriks (Erick Boenisch) Facebook izteicās, ka spēļu veidotāji cenšas radīt stāstu, kas nesatur kārtējās sporta klišejas, un ka lēmumi, ko pieņems spēlētāji – būs tie, kas radīs šo stāstu, nevis sāsts to diktēs.

nba2k18

Intrigu pilnais un šķietami aizraujošais Neighborhoods režīms 

Neighborhoods ir tieši tas režīms, kas ļaus Tev vēl dziļāk izbaudīt basketbolista ikdienu. Tajā Tu varēsi pārvietoties par nelielu spēles pasauli, kas sastāv no vairākiem kvartāliem. Būs iespēja satikt citus spēlētājus, ar tiem pavadīt laiku dažādās aktivitātēs (piemēram, minispēlēs, arkādes spēlēs, trenežieru zālē un citās) vai viens otru izaicinot uz basketbola laukuma.

Kā arī savam sportistam varēsi mainīt izskatu, proti, apmeklējot frizieri (mainot matu izkārtojumu), iegādājoties preces apģērbju veikalā (uzlaikojot drēbes, apavus), vai iegūstot jaunu tetovējumu un citas lietas. Neighborhoods kalpos kā spēles centrs, kurā varēsi pārslēgties starp režīmiem, un kurā uzsāksi savu karjeru, izdzīvojot profesionāla basketbolista sapni.

Zemāk video var iegūt priekštatu par spēles procesu un mehānikām:

Bet šajā straumētajā video var sīkāk uzzināt par NBA 2k18 un Neighbourhoods režīmu (pats process sākas 19:05 minūtēs):

Avoti:

trustedreviews

forbes

polygon

facebook

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *