Viss, ko mēs zinām par The Evil Within 2

theevilwithin2Jau nākamnedēļ iznāks viena no bailīgākajām videospēlēm The Evil Within 2

Kas ir The Evil Within 2?

The Evil Within 2 ir trešās personas šausmu spēle, kuru izstrādā Tango Gameworks un izdod Bethesda Softworks. Tas ir turpinājums spēles pirmajai daļai, kas vēstīs par galveno varoni Sebastianu (Sebastian Castellanos) gaitām.

Spēles iznākšanas datums un cena

The Evil Within 2 iznāks šī gada 13. oktobrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC aparatūrām. Tā maksās aptuveni 50 eiro.

Par ko ir stāsts?

Sebastians ir pametis policijas departamentu un iegrimis pamatīgā alkoholiķu pasaulē. Pēc trim gadiem uzrodas viņa partnere Džūlija Kidmena (Juli Kidman), kas paziņo, ka viņa meita Lilija (Lily) patiesībā nav gājusi bojā, bet ir dzīva.

Sebastianu meitu ir noķēruši korporācija, kas sevi dēvē par Mobious. Mobious Liliju izmanto savtīgiem nolūkiem, lai veiktu dažādus testus saistībā ar Union – cita veida pasaules dimensija, kuru rada Mobious radītā STEM ierīce, kas savieno cilvēku prātus un tos pārceļ uz citu pasauli.

Union pasaule ir veidota no Lilijas prāta. Tā nav stabila un katra minūte var noteikt meitenes likteni, tādēļ Sebastianam nāksies iekļūt šajā dimensijā un glābt savu meitu, pakāpeniski atklājot dažnedažādus Mobious sazvērestības.

Taču, lai nokļūtu Union, mūsu varonim nāksies cīnīties pret dažādu veidu ienaidniekiem, kā arī pret savām bailēm un dziļajām pagātnes traumām.

Par spēles procesu (gameplay)

Tāpat kā iepriekšējā daļā, arī The Evil Within 2 būs balstīta uz izdzīvošanu un baiļu auru, kas nepārtraukti apņems spēlētāju. Kopā būs pieejami trīs spēļu režīmi: Casual, Survival un Nightmare. Katrs režīms piedāvās savu grūtības pakāpi un The Evil Within 2 producents Shinji Mikami iesācējiem iesaka Casual režīmu, kas ietur vidēju sarežģītības līmeni starp vieglu un grūtu.

The Evil Within 2 pasaule būs krietni plašāka par savu priekšgājēju, piedāvājot spēlētājiem konkrētā līmenī vairākus ceļus kā nokļūt no punkta A uz punktu B. Tam jāpasakas lietai, ko spēļu izstrādātāji Tango Gameworks dēvē par The Communicator. Spēļu veidotāji sola, ka tas spēlētājiem procesa laikā sniegs lielākas iespējas, piemēram, ērti pārskatīt vidi, atrast dažādas lietas, objektus, resursus, atzīmēt ienaidniekus un tā tālāk. Citiem vārdiem sakot, The Communicator nodrošinās spēlētājiem lielāku interesi veltīt The Evil Within 2 pasaules izpētei, kurā varēs arī atrast dažādas piezīmes, bildes un citu veidu informāciju, kas ļaus vairāk uzzināt par Union būtību.

Kā izsakās rakstnieks Trents Hāgs (Trent Haaga): ‘Pirmajā daļā spēlētājam nācās iet lielākoties pa vienu konkrētu maršrutu, taču The Evil Within 2 The Comunicator sniegs iespēju iet vairākus ceļus un pats spēlētājs būs tas, kas izvēlēsies pa kuru ceļu doties’.

Savukārt spēļu direktors Džons Johanss (John Johanas) atzīmējis:‘ Spēles process ir kā baiļu pārvarēšana, un būs biežas situācijas, kad spēlētājs izjutīs izmisumu, tādējādi viss ir atkarīgs no savāktajiem resursiem un to pareizajam lietojumam’.

‘The Evil Within 2 pasaule ir pilna ar iespējām’, turpina Johanss. ‘Vairāki līmeņi, kuri ir lielākie, kādus esam izstrādājuši, ļaus spēlētājiem Union vidē pielietot savu unikālo spēlēšanas stilu, kā arī, izmantot amatniecību un kastomizāciju. Mēs dodam spēlētājiem brīvību, lai viņi paši varētu izvēlēties, kā tikt galā ar kārtējo izaicinājumu’.

Atšķirībā no pirmās daļas, tad The Evil Within 2 Green Gel elements vairs nebūs kā viens veselums Sebastiana un ieroču attīstībā, bet gan savstarpēji izslēdzošs. Proti, Green Gel tagad uzlabos tikai Sebastiana prasmes kā izturību (Health), lavīšanos (Stealth), tuvcīņu (Combat), atlabšana (Recovery), atlētiskumu (Athleticism), taču lai uzlabotu ieroča arsenālu – nāksies meklēt Union nostūros attiecīgus resursus.

Interesanta opcija, ka spēlētāji varēs veikt amatnieciskas darbības (crafting, no savāktajiem resursiem darināt ieročus, piemēram, radīt pašu munīciju) jebkurā laikā un vietā, neizmantojot darba galdu, taču tā rezultātā tas prasīs ziedot krietni vairāk vērtīgos resursus. Tango Gameworks piebilst, ka izdzīvošanas kvalitāte ir atkarīga no tā, cik ļoti cītīgi spēlētāji pētīs Union apkārtni un cik gudri patērēs resursus.

Ko iegūsi spēli iepriekšpasūtot?

Bethesda ir oficiāli apstiprinājusi, ka tie, kuri iepriekšpasūtīs The Evil Within 2 saņems Last Chance Pack papildinājumu, kas iekļaus:

The Burst Handgun: Komplektā ietilps ekskluzīva pistole.

Crafting Supplies: Resursi, kas ļaus jau sākotnēji uzlabot ieroci, izmantot amatniecības nolūkiem vai arī lamatu izveidei.

Medical Supplies: Papildus medikamenti, kas ļaus efektīvāk izdzīvot un meklēt savu meitu Liliju.

Avoti:

trustedreviews

rollingstone

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *