The Evil Within 2 iznākšanas treileris – bailes un izmisums

theevilwtihin2

The Evil Within 2 jau klauvē pie durvīm, jo spēle iznāk jau šonedēļ, un tam par godu Bethesda Softworks publicē jaunāko šausmu spēles treileri…

Treileris atklāj vairākus sižeta elementus, šausmīgas, murgainas ainas, atbaidošus pretiniekus, mehānikas un citas lietas.

Sebastians ir nonācis kopā ar Liliju radītā STEM pasaulē, kur mūsu galvenajam varonim ir jāizglābj savu meita Lilija, iekams viņi tajā neieslīgst pilnībā – pasaulei katastrofāli sabrūkot.

The Evil Within 2 iznāks 13. oktobrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC platformām.

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “The Evil Within 2 iznākšanas treileris – bailes un izmisums”

  1. Vispār intriga ir, jo arī pirmo daļu labprāt uz PS4 pārspēlētu. Nez, vai Ruviks ar Lauru parādīsies arī šajā daļā. Speciāli neskatos gameplay treilerus.

    1. Ir spēles, kurām arī cenšos neko neskatīties vai lasīt, taču mūsdienās tas teju vai ir neiespējami, ja izmanto internetu.

      To darīju tādām spēlēm kā The Last of Us, Uncharted un tā tālāk. Bet GTA V gan nevarēju sevi piespiest noturēt šādu stāju 😀

  2. Man arī interesē, vai 2. daļa bija paredzēta, veidojot pirmo, vai arī spēles scenārija rakstnieks piefantazēja, ka Sebastjanam ir arī meita, kuru neatceros 1. daļā. Turpinājumu taču vajadzēja pamatot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *