Top 10 iespaidīgākie spēles treileri

u4art

Teju vai katrs spēļu izstrādātājs vēlas, lai viņu spēles pamana, un treileri ir efektīvs veids, kā to sasniegt, tādēļ Oskars ir apkopojis, viņuprāt, top 10 iespaidīgākos spēļu treilerus…

10. True Crime 3 Hong Kong atklāšanas treileris

Kad pirmo reizi padzirdēju par True Crime 3: Hong Kong (Sleeping Dogs) biju stāvā sajūsmā, un spēles izdevēji Activision sajūsma vietā iedur dunci sirdī, jo atteicās turpināt atbalstīt projekta izstrādi.

Pats treileris tiešām ir aizraujošs ar enerģisku melodiju, dziļu vīru runu un nostaļģisku devu, kas liek asociēties ar iepriekšējām divām True Crime daļām. Sazin kāda būtu bijusi spēle, ja Activison to būtu ļāvis pabeigt…

9. Heavy Rain iznākšanas treileris uz PlayStation 4

Heavy Rain ir viena no dramatiskākajām un emocionālakājām spēlēm, kādu esmu spēlējis. Un arī treileris ar zināmu mūziku un video ainām rada šīs sajūtas – spriedzi, bailes, izmisumu, depresiju, sāpes, bezspēcību…

8. MGSV: The Phantom Pain E3 2014. gada treileris

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain nācās ilgi gaidīt, un E3 2014 treileris gaidīšanu padarīja tikai vēl izsalkušāku. Interesantais Maika Oldfīlda (Micheal Oldfield) Nuclear skaņdarbs rada vārdos neizskaidrojamo treilera gaisotni, kur ainās parādas Big Boss un viņa smagā dzīve…

7. Crysis 2 stāsta treileris

Crysis 2 stāsta treileris uzdzen zosādu un ļauj iztēlei vaļu, iedomājoties, ka Tu esi šis varonis, kuru rokās ir vienīgā cilvēces cerība, kas var glābt pasauli. Treileris apveltīts ar ievērojamu muzikālo pavadījumu un izteicieniem, kas rada pacilātības sajūtu.

6. Uncharted 4: A Thief’s End stāsta treileris

Ļaudis ar lielu nepacietību gaidīja Uncharted 4: A Thief’s End – pēdējo daļu, kas pielika treknu punktu Neitena Dreika lappusei. Pirms spēles iznākšanas tika laists šis interesantais treileris, kas manā skatījumā ir labākais treileris, kāds ir iznācis Uncharted (izņemot Uncharted: The Nathan Drake Collection triloģiju, kas ir produkta versija ne spēles) spēlēs. Droši vien tādēļ, ka fonā skanošā melodija ar savu specifisko tembru un video montāža ir radīta, lai faniem vēlreiz parādītu, kas tad īsti ir Uncharted, radot ilgas pēc Neitena Dreika piedzīvojumiem.

5. Battlefield 1 vienspēlētāja režīma treileris

Nespēju atminēties nevienu spēles treileri, kas lika man to skatīt teju vai desmitiem reižu, un tas ir Battlefield 1 vienspēlētāja režīma treileris. Tajā labi tiek reprezentēta kara darbība, vardarbība un haoss. Tajā mīt atkarību klausoša melodija. Turklāt video laikā pateiktie vārdi ir tik aizkustinoši, kas liek apstāties un aizdomāties.

4. The Last of Us E3 2014. gada treileris

The Last of Us spēlei iznāca dažādi video materiāli, kas demonstrēja gan spēles procesu, gan treileri, atklājot ko vairāk par stāstu. Taču The Last of Us Remastered treileris ir vēl dziļāks, spēcīgāks, efektīvāks apvienojumā ar harmonisku mūziku Something In The Way, kas lieliski raksturo The Last of Us būtību.

3. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots TGS 2005. gada treileris

2005. gads ir diena, kad es pirmo reizi nokritu no beņķa (es nemeloju), skatoties kādu spēļu treileri, un tas ir Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots! MGS4 iespaidīgais video PlayStation 2 ēras laikā ļāvu vaļu lielākajām ilūzijām, jo tik kinematogrāfiskas ainas, personāžs, grafika bija kas vēl neredzēts. Tā šķita gluži kā fantāzija.

2. Killzone 2: E3 2005. gada treileris

Killzone 2 2005. gada E3 treileris ir viens no visu laiku iespaidīgākajiem treileriem, kādi ir rādīti auditorijai. Cilvēkiem šķita, ka tas, ko viņi redz – ir reāls spēles process un jāatzīst, ka vienubrīd redzētais neliecināja pretējo. Diemžēl beigu beigās spēles pilnā versija 2009. gadā neizskatījās tik dinamiska un efektīva. Kā rezultātā iespaidīgais 2005. gada treileris cilvēku pelēkajās šūniņās palika tik vien kā ilūzija un nākotnes vīzija.

Piezīme: Crysis 3 intro

Kaut arī Crysis 3 intro nav pasniegts treilera, bet gan spēles video formātā kā ievads – es to vienkārši nevarēju neielikt šajā topā kā piezīmi. Crysis 3 intro ir viens no labākajiem, kādu man videospēlēs nācies redzēt un klausīties. Intro ir tik dziļš (taču vietām ar klišejiskiem Holivudas izteicieniem), kas ļauj iegrimt un pazust šajā video, ņemot vērā skanošo mūziku, kas ritmiski un plūstoši mijiedarbojas ar runātāja intonāciju.

 1. Uncharted: The Nathan Drake Collection treileris

Pats labākais treileris šajā Top kategorijā ir Uncharted: The Nathan Drake Collection… Laikam jau tādēļ (un šie spēles cienītāji, kas ir sekojuši Uncharted piedzīvojumiem jau kopš 2007. gada man varētu piekrist), ka šis treileris liek izkūst, pasakoties spēcīgam, sentimentālam mūzikai. Video tiek parādītas vairākas spilgtas ainas no Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieve’s un Uncharted 3: Drakes Deception, kas rada nostaļģijas nebeidzamo virkni. Ak… ir pagājuši jau 10 gadi kopš pirmās spēles. Laiks laiku nežēlo.

Nobeigumā ir kas sakāms

Protams, ka spēles treileru tops nav viennozīmīgs, bet gan pašu redzēts un subjektīvs, tādēļ, ja neesmu pieminējis kādu spēles treileri, kas Tavā skatījumā būtu arī pelnījis vietu šeit atrasties – dari to mums zināmu komentāros.

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Top 10 iespaidīgākie spēles treileri”

  1. Mani TOP treileri ir The Last of Us (2012 E3 gamplay), The Witcher 3: Wild Hunt (2014 E3 cinematic), Uncharted 4(2014 E3 gamplay), Battlefield 1 (E3 2016 cinematic), God of War (2016 E3 cinematic) un Anthem (2017 E3 cinematic).

    Vēl var pieminēt oriģinālo Watch Dogs (2012 E3 gamplay) treileri, kas solīja nezin kādus brīnumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *