Viss, ko mēs zinām par Gran Turismo Sport

gtsport

Pavisam drīz dienas gaismu ieraudzīs viena no ievērojamākājām sacīkšu spēlēm Gran Turismo Sport, kas sola aizsākt jaunu Gran Turismo ēru un spēlētājiem izbaudīt reālu braukšanas simulatoru…

Kas ir Gran Turismo Sport?

Gran Turismo Sport ir sacīkšu videospēle, kuru izstrādā Polyphony Digital spēļu izstrādātāji, un kuru izdos Sony Interactive Entertainment. Tā ir trīspadsmitā Gran Turismo spēles daļa.

Spēles iznākšanas datums un cena

Gran Turismo Sport Eiropā iznāks 18. oktobrī ekskluzīvi uz PlayStation 4 konsoles. Spēle maksās aptuveni 50 eiro.

Par spēles procesu

Gran Turismo Sport piedāvās trīs spēļu režīmus: Campaign, Sports Mode, Arcade Mode. Spēlē būs pieejams gan vienspēlētāja, gan daudzspēlētāja režīms. Turklāt izstrādātāji ir piebilduši, ka šajā sērijā būs krietni vairāk saturu, nekā tas ir bijis iepriekš.

Interesants fakts ir par Gran Turismo Sport laika apstākļiem, kur gan Gran Turismo 5, gan Gran Turismo 6 bija automatizēti, taču Gran Turismo Sport tas nebūs dinamisks un netiks iekļauta automatiskā diennakts cikla sistēma. Taču jāatzīmē, ka laika apstākļus un attiecīgo dienas laiku spēlētājiem būs iespēja mainīt manuāli pirms braukšanas sacīkstēs.

Gran Turismo Sport tiks iekļauti 177 dažādu veidu sporta automobiļi, 27 trases, kas Tevi aizvedīs sākot ar Japānu un beidzot ar Amerikas robežām. Kā arī pirmo reizi Gran Turismo vēsturē tiks iekļauta Porche marka automašīnas.

Sagatavojies kampaņas režīmam

Kampaņas režīms būs lielisks veids iesācējiem, kā arī lietpratējiem iepazīties ar šo spēli, uzlabot braukšanas prasmes, iepazīt trases un izjust mašīnas uz asfalta.

Kopumā šajā režīmā būs pieejamas 4 kategorijas ar dažādiem pamācošiem (tutorial) video:

  • Driving School kategorija apmācīs braucējus ar vienkāršām operācijām līdz tehniski sarežgītiem manevriem, lai kļūtu par ekspertu pie stūres.
  • Mission Challenge spēlētājam liks iejusties dramatiskās braukšanas situācijās ar kurām būs jāprot tikt galā.
  • Circuit Experience mācīs, kā pareizi izbraukt pasaules izaicinošākās trases – katru griešanās punktu, katru bremzēšanas punktu līdz tās iepazīsi kā savus piecus pirkstus.
  • Racing Etiquettes – jau pats nosaukums norāda, ka šajā kategorijā apgūsi pareizi braukšanas etiķeti, apgūstot dažādus signālus, karogus, lai nodrošinātu godīgas un cienījamas sacīkstes.

Pildot šīs kategorijas, tās audzinās Tavu prasmes (skill) līmeni un ar to tiksi atlīdzināts ar vairākiem sporta transportlīdzekļiem, kurus varēsi iegūt arī ar sūri sakrāto spēles naudu. Mašīnas varēs glabāt savā garāžā.

Uztjūnē savu unikālo mašīnu

Gran Turismo Sport būs iespēja arī veidot savu māšīnu pēc savas sirds patikas, kuru varēsi pielāgot dažādiem braucamiem apstākļiem (uz asfalta, smilšainiem, dubļainiem ceļiem, sānu slīdēm (drift) un citām vajadzībām) to attiecīgi uztjūnējot.

Automobīlim varēs mainīt riepas, bremzes, balstiekārtu, aerodinamiku, piedziņu, transmisiju, jaudu un daudz ko citu.

PlayStation VR atbalsts

Spēle arī sniegs virtuālās realitātes pieredzi ar PlayStation VR brillēm, kas nodrošinās 360 grādu 3D telpas atainojumu. Kā arī PS VR būs sevišķi veltīts VR Drive režīms iekš Arcade Mode, kur spēlētājs sacīkstes laikā varēs izjust, ka viņš atrodas šķietami reālā mašīnā, redzot sev apkārt auto salona interjeru un citus elementus.

Gran Turismo Sport grafiskie parametri

Spēļu veidotāji ir atzīmējuši, ka viņi centīsies izpiest maksimālo no PlaySation 4 un PlayStation 4 Pro, lai vienlaikus atainotu 4K izšķirtspēju (tas būs vienīgi uz PS4 Pro), 60 kadrus sekundē ar HDR atbalstu, kam ir vērsuši lielu uzmanību, lai reprezentētu automobīļus pēc iespējas reālistiskākus un ticamākus. Bez tam vienlaikus radot Gran Turismo Sport pasaulē dzīvīgu apgaismojumu un krāsas.

Motoru skaņas kvalitātes uzlabojumi

Gran Turismo Sport ieviešs uzlabojumus ne tikai vizuālajā noformējumā, bet arī skaņā, lai mašīnas rūktu vēl dabiskāk. Zemāk ir video motoru skaņu salīdzinājums, kur tiek salīdzināts Gran Turismo Sport ar Gran Turismo 6:

Iemūžini savu skaisto vāģi ar Scapes opciju

Scapes fotoattēlu uzņemšanas iespēja ir formāts, kas atainos patiesu HDR kvalitāti, izmantojot attiecīgu darbplūsumu un renderēšanas tehnoloģijas. Līdz ar to Scapes ļaus Tavai mašīnai izskatīties elegantai un reālai, kurš varēs atrasties vairākās pasaules vietās, kādā vēlēsies to novietot, piemēram, pasaules apgaismotākajā metropolē Lasvegasā. Zemāk publicētais video ļaus gūt lielāku priekšstatu par šo režīmu:

Gran Turismo Sport mūzikas treileris:

Avoti:

blog.eu.playstation

gran-turismo

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Viss, ko mēs zinām par Gran Turismo Sport”

  1. Paldies par detalizēto apskatu! Vēlējos piebilst GT Sport ir always online spēle. Tie kas dabūja spēli ātrāk diska versijā nevarēja pat uzspēlēt vien-spēlētāja misiju, jo saglabāties var tikai, ja ir GT Sport serveri atvērti.

  2. Ļoti labs pārskats par spēli. Šāda veida saturs mani priecē vairāk nekā ja tas būtu apskats.
    Labprāt redzētu šādus ierakstus biežāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *