Viss, ko mēs zinām par Need for Speed: Payback

nfspayback

Need for Speed Payback iekļaus sižetu, padziļinātāku mašīnas uztjūnēšanas iespējas, prasmīgākus kruķus, lielu spēles pasauli un daudz ko citu…

Kas ir Need for Speed Payback?

Need for Speed Payback ir sacīkšu videospēle, kuru izstrādā Ghost Games un izdod Electronic Arts. Tā būs jau 23. Need for Speed daļa.

Spēles iznākšanas datums un cena

Need for Speed Payback iznāks 10. novembrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC. Spēle maksās aptuveni 55 eiro.

Par ko ir stāsts?

Spēles darbība norisināsies Fortune Valley kriminālajā reģionā, kur būs trīs galvenie varoņi vārdā Tailers Morgans (Tyler Morgan) – sacīkšu braucējs (The Racer), Makss (Mac) – šovmenis (The Showman) un Džessa (Jess) – profesionāla autovadītāja (The Wheelman), kuri ar kopīgiem spēkiem centīsies apturēt karteli, kas sevi dēvē par The House.

Šis grupējums valda un kontrolē pār Fortune Valley kazino, policistiem, kriminālajiem grupējumiem. Vārdu sakot, pār visu teritoriju. Kā rezultātā spēlētājam būs jaiegūst attiecīga reputācija, lai spētu izaicināt The House līderi lielākajai sacīkstei.

Par spēles procesu (gameplay)

Fortune Valley būs atvērta pasaule, kas sastāvēs no tuksneša, pilsētas, kalniem, kanjona un citām lokācijām. Spēlētājs pa šo pasauli varēs brīvi pārvietoties un pildīt dažādus uzdevumus tai skaitā sižeta misijas un dažādas aktivitātes – veikt sānslīdes, bēgšana no policistiem un tā tālāk.

nfspkarte

Spēle vairāk vērsīs uzmanību uz asa sižeta ainām un darbībām, kā arī uz trim atšķirīgiem galvenajiem varoņiem, kur katram būs savas īpatnējās spējas. Tādējādi viss process un atmosfēra tiks pielīdzināta asa sižeta filmas elementiem.

Tāpat kā iepriekšējie Need for Speed projekti, arī Need for Speed Payback tiks iekļauts 24 stundu dienas cikls. Jāatzīmē, ka salīdzinājumā ar 2015. gada Need for Speed rebūtu (reboot) – Payback tiks iekļauts tāds vienspēlētāja režīms, kuram nevajadzēs obligātu interneta pieslēgumu, lai iegūtu kaut kādas privilēģijas. Piedevām spēli būs iespējams arī nopauzēt.

Policisti būs vēl gudrāki un attapīgāki nekā iepriekš

Pogainie šoreiz būs izglītotāki un strādās kopā ar saviem partneriem, centīsies spēlētāju aplenkt, nostumt nost no ceļa, izlikt lamatas (Spike Traps), kas sabojās auto riepas un veiks citus taktiskus gājienus, lai spēlētāju apturētu par katru samaksu.

Vēl dziļāka automobiļa uztjūnēšanas iespējas

Need for Speed Payback spēlē mašīnas būs pilnībā uztjūnējamas ar daudzām opcijām. Kopumā būs pieejamas 5 dažādas auto klases: Race, Drift, Off-Road, Drag un Runner. 

Electronic Arts kompānija sola, ka ‘katra mašīnas detaļa’ ir pilnībā modificējama un maināma Payback spēlē, sniedzot spēlētājiem vēl plašākas iespējas sava vāģa radīšanā.

Turklāt Payback izlaišanas dienā kompānija piebilda: ‘spēlētājs patiesi var veidot savu mašīnu pēc savas sirds patikas, vai arī pavadīt stundām ilgi attīstot un uztjūnējot vienkāršu mašīnu, to pārvēršot par superauto’.

Ko iegūsi spēli iepriekšpasūtot?

Tie, kuri iepriekšpasūtīs Need for Speed Payback iegūs 5 speciālus uztjūnētus auto no Platinum Pack:

  • Nissan 350Z 2008
  • Chevrolet Camaro SS 1967 
  • Dodge Charger R/T 1969 
  • Ford F-150 Raptor 2016
  • Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016
Deluxe Editions versijas bonusi

Need for Speed Payback Deluxe Edition maksās aptuveni 90 eiro, kas ļaus spēlēt spēli 3 dienas agrāk (7. novembrī). Saturā būs iekļauti papildus misijas, minētais Platinum Car paka, kā arī ekskluzīvs licences numurs, krāsa un sevišķa ikona sasniegumu statistikā (leaderboard). Piedevām Deluxe Edition dos spēlētājiem 10% atlaidi iekš spēles esošajām virtuāli pārdotajām mašīnām.

Bez tam šajā versijā talkā nāks līdzi zem mašīnas ekluzīva apgaismojuma tehnoloģija ar zilās krāsas efektu (underglowe) un dažādiem dūmu variantiem (tire smokes), kas rādīsies no riepām.

Avoti:

ea

digitaltrends

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Neaizmirsti izrādīt reakciju pret šo rakstu un Facebookā padalīties ar saviem draugiem!

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *