Viss, ko mēs zinām par Star Wars Battlefront II

starwarsbfII

Star Wars Battlefront II piedāvās sižetu ar oriģinālu vēstījumu, uzlabotāku daudzspēlētāja režīmu un par brīvu visus topošos DLC

Kas ir Star Wars Battlefront II?

Star Wars Battlefront II ir asa sižeta, šaušanas video spēle, kas balstīta uz Star Wars filmas motīviem. Tā ir ceturtā Battlefront spēles daļa un septītā kopumā. Star Wars Battlefront II ir turpinājums 2015. gada Battlefront rebūtam.

Spēli izstrādā EA DICE kopā ar Criterion Games un Motive Studious. Projektu izdod Electronic Arts.

Spēles iznākšanas datums un cena

Star Wars Battlefront II iznāks 17. novembrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC. Spēle maksās aptuveni 55 eiro.

Par ko ir stāsts?

Star Wars Battlefront II notikumi norisināsies Zvaigžņu Kara galaktikā – pēc filmas Return of the Jedi gaitām.

Galvenā varone būs vārdā Aidena (Iden Versio)kura ir Inferno Squad vienības komandiere. Inferno Squad komanda sastāv no prasmīgiem karavīriem un pilotiem, kuri cīnās par kārtību un taisnīgumu.

Virs Endoras (Endor) tiek uzspridzināts superierocis, kas izraisa sacelšanos un haosu. Vainīgie ir Rebel lidotāji. Tādējādi Inferno ir spiesti aizstāvēt savu impēriju, ceļot pa galaktiku, lai apturētu Rebellion grupējumu un atrisinātu dažnedažādas sazvērestības.

Par spēles procesu (gameplay)

Pirmo reizi Battlefront sērijā tiks iekļauts stāsts, kuru saturs balstīsies uz The Force Awakens un The Last Jedi filmām. Tā rezultātā spēlē būs pieejamas no Star Wars oriģinālās, prīkvela un turpinājuma filmām attiecīgi transportlīdzekļi, lokācijas, varoņi un ļaundari.

Varoņu un ļaundaru kategorijā būs tādi zināmi zvaigžņu kara personāži kā Luke Skywalker, Leia Organa, Han Solo, Chewbacca, Lando Calrissian, Yoda, Rey, Darth Vader, Emperor Palpatine, Boba Fett, Bossk, Iden Versio, Darth Maul un Kylo Ren.

Spēles process solās būt vēl spriedzes pilnāks ar intensīvākām apšaudēm gan uz sauszemes, gan gaisā, gan arī kosmosā. Kopumā Star Wars Battlefront II salīdzinājumā ar Star Wars Battlefront piedāvās divas vai pat trīs reizes vairāk vietas, kur notiks cīņa, transportlīdzekļu, ar kuriem pārvietoties un iepriekšminētie personāži, kurus vadīt.

Vēl spriedzes pilnāks daudzspēlētāja režīms

Daudzspēlētāja režīms, tāpāt kā pirmais Battlefront, tiek uzticēts DICE izstrādātāju rokās. DICE atklāja, ka šoreiz daudzspēlētāja režīmā tiks ietērpts personāža progresēšanas sistēma, kas ļaus spēlētājiem attīstīt attiecīgo personāža spējas ar iegūtajiem spēles punktiem un uzlabot izvēlēto karavīra klasi.

Kopumā būs četras klases: Officer, Assault, Heavy un Specialist. Katrai klasei būs savas unikālās spējas, ieroči un ieroču modifikācijas. Spēlējot ar konkrētu karavīru klasi, spēlētājs darbības laikā tiks apveltīts ar cīņas punktiem, kur par labu nospēlētu maču – apbalvojumā var dabūt ikoniskus Star Wars varoņus, piemēram, Darth Maul, Ray un pat Super Battle Droid.

Punktus spēlētājs iegūst pildot cīņas laikā dažādus uzdevumus, tai skaitā, nogalinot pretiniekus, noturot pozīciju, aizsargāt vai iznīcināt mērķi un citus. Krājot punktus un tos izmantojot atsevišķiem nolūkiem – būs iespējams kaujas laukā parādīties kā Vūkijam (Wookie) ar arbaletu rokās, karavīram ar liesmumetēju, pilotam ar tankveidīgu ATT vai B2 Super Battle Droid. Turklāt tas ļaus gūt papildpunktus procesa laikā.

Star Wars Battlefront II daudzspelētāja režīmā būs iekļauti 38 transportlīdzekļi un 14 lokācijas: Death Star II, Kashyyyk, Ryloth, Jakku, Endor, Hoth, Kamino, Starkiller Base, Yavin 4, Mos Eisley, Unknown Regions, Naboo, Takddana, Fondor. Kā arī pieci spēļu režīmi:

Galactic Assault: Cīņa starp 40 spēlētājiem – 20 pret 20 gan uz sauszemes, gan gaisā. Kara darbība notiek lielās, Zvaigžņu karu zināmās vietās, kur spēlētājam ir jāveic attiecīgi uzdevumi.

Blast: Ātra un spriedzes pilna cīņa šaurās telpās.

Strike: Divas komandas ar astoņiem spēlētājiem vadās pēc konkrēta scenārija, pildot uzdoto uzdevumu.

Starfighter Assault: Divas pilotu komandas cīnās viena pret otru ar dažādu veidu gaisa kuģiem, sākot ar smagnējiem spridzinātājiem un beidzot ātriem lidaparātiem, pildot konkrētas pavēles.

Hereos vs. Villains: Kauja starp varoņu un ļaundaru personāžiem, kas notiek ar sastāvu – četri pret četri.

Arcade: Iekļauts kā vienspēlētāja režīms vai kā split-screen (mājās pie viena televizora var spēlēt divi cilvēki – pieejams tikai uz konsolēm), kur spēlētājam jāstājas pretī AI ienaidniekiem un jācenšas pēc iespējas ilgāk izdzīvot.

Bez jebkāda Season Pass

Star Wars Battlefront II nebūs Season Pass, kas nozīmē, ka visi turpmākie spēles papildinājumi (DLC), tai skaitā, ieroči, personāži, lokācijas un citi, būs pieejams par brīvu visiem spēlmaņiem.

Pirmais DLC gaidāms jau decembrī, kas balstīsies uz pavisam drīz iznākušu Star Wars ekranizāciju The Last Jedi (15. decembris), kuru saturā ietilps Finn un Captin Phasma varoņi, planēta Crait kā sauszemes karte un kosmosas telpa D’Qar.

Ko iegūsi spēli iepriekšpasūtot?

Iepriekšpasūtot Star Wars Battlefront II standartu versiju – īpašumā saņemsi ekskluzīvu Kylo Ren un Rey tēla izskatu, aizgūstot no The Last Jedi topošās filmas, kā arī ‘episkas iespējas modifikācijām trim tēliem Ren, Ray un Millennium Falcon.

Savukārt Star Wars Battlefront II: Elite Trooper Deluxe Edition, kas maksās ap 88 eiro, piedāvās tādas pašas privilēģijas kā standarta versija – piedevām ar spēlē uzlabotākām prasmēm. Proti, klasēs iekļautas speciālas attīstības iespējas, ieroču atvēršanas un modifikācijas.

Kā arī Elite Trooper Deluxe Edition ļaus spēlētājiem spēli spēlēt trīs dienas agrāk pirms oficiālās relīzes, tas ir 14. novembrī.

Avoti:

ea

digitaltrends

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Izrādi reakciju pret šo rakstu un Facebookā dalies ar saviem draugiem!

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *