Kā ‘Konsoles.lv’ izskats mainījies 10 gadu laikā?

konsoles2008g

Par godu ‘Konsoles.lv’ 10 gadu jubilejai, mēs Jums piedāvājam ieskatīties portāla vēsturē, kā ‘Konsoles.lv’ izskats un dizains mainījies 10 gadu laikā…

Mājas lapa kopumā ir piedzīvojusi trīs lielas izmaiņas dizainā un tehniskajās lietās. Un viena no pirmajām ir augstāk redzamā bilde, kas ataino pašus mājas lapas pirmsākumus 2008. gadā (ar ko arī iesākās Konsoles.lv gaitas)

Kreisajā stūrī tiek atainoti pēdējie raksti, taču labajā – aktualitātes forumā. Zem foruma ir aptauja, kurā cilvēki varēja izteikt savu viedokli par uzdoto jautājumu. Turklāt mājas lapā ir ievietots background attēls, kurā atainots Battlefield: Bad Company 2 mākslas darbs. Vēl arī ir redzams kreisajā augšējā stūrī pirmais Konsoles logo.


 

(2010. gadā)

konsoles2011g

Otrā izmaiņa notika 2010. gada beigās, kur tika izlaists jauns dizains. Tajā izmantoja gaišāku noformējumu. Izteiktākus un redzamākus raksta virsrakstus. Bildes slaidšovu (slideshow). Kā arī lielāka uzmanība pievērsa spēļu apskatiem, ko varam manīt labajā pusē. Piedevām logo arī piedzīvoja nelielas izmaiņas.


 

(2016. gadā)

konsoles2016g

Un tad, pēc sešu gadu stagnācijas izskatu ziņā – Konsoles.lv 2016. gadā būtiski mainīja savu dizainu un tehnisko darbību. Portāls pārgāja uz pavisam citu un jaunu vadības sistēmu.

Tā rezultātā ne tikai mainījās izskats, kas kļuva vēl modernāks, bet arī funkcijas ar plašākām iespējām. Kā arī sistēma sniedz vienkāršāku un ērtāku iespēju dažādu materiālu veidošanai. Vienlaikus mājas lapas atjaunināšanai, arī forums pārgāja uz jaunāko versiju. Tiesa, vizuālajā izskatā tā kardināli neatšķiras no 2008. gada, bet Ziemassvētkos un pēc Ziemassvētkiem jau visādi brīnumi var notikt.

Bet ar to viss nebeidzas, jo mēs turpināsim attīstīties, pielāgoties un sekot līdzi modei! 🙂 Tad jau redzēsim, kur nākamie 10 gadi mūs aizvedīs.

Tavs, Konsoles.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *