10 sliktākās 2017. gada videospēles

tokyotattoogirls

Videospēļu portāli gada beigās tradicionāli noskaidro labākās spēles. Tādēļ šoreiz ieskatīsimies tajās spēlēs, kurām kritiķu vērtējumā nav tik labi veicies… 

10. Rugby 18 (PS4) – vērtējums: 4,2/10

rugby18

Spēles izdevēji ir Bay Area’s Maximum Games. Kaut arī spēle ir zemu novērtēta, tā tomēr ir labāka par Rugby 15, tā izsakās Metacritic.

‘Ne tikai fundementālas lietas spēlē ir salūzušas, bet arī sīkākie elementi, kas faniem sagrauj cerību uz šīs franšīzes nākotni’, tā vēsta GamesRadar+.

9. Touhou Kobuto V: Burst Battle (PS4) – vērtējums: 4,2/10

touhoukobuto

Burst Battle ir multiplikācijas stila, šaušanas spēle, kas piedāvā vāju grafisko noformējumu. Tā ir pilna ar tehniskām kļūdām. Switch versijā kritiķi to novērtēja vēl zemāk – 3,8 balles.

‘Tas ir kā pie sevis pajautāt ‘vai šī spēle ir joks?’, kur dažu minūšu laikā saproti, ka ar spēli kaut kas nav kārtībā’, tā vēsta GameSpew.

8. Tokyo Tattoo Girls (Vita) – vērtējums: 4,1/10

tokyotattoogirls

Tokyo Tattoo Girls ir stratēģiska videospēle, kur darbība norisinās postapokaliptiskajā Tokijā. Spēles procesā galvenās varones savu spēku iegūst caur tetovējumiem. Taču neskatoties uz to stāsts ir nepilnīgi veidots un ir maz iespēju spēlmaņiem spēles laikā izpausties.

‘Sižets ir vājš. Personāži ir savādi (ne labā nozīmē), un spēles process nekvalitatīvs. Savukārt spēles zīmējumi un tetovējumi izskatīs burvīgi, tādēļ žēl, ka šie elementi nav nonākuši citā spēlē’, tā vēsta Push Square.

7.  Inner Chains (PC) – vērtējums: 4/10

Innerchains

Lielākā daļa kritiķu piekrīt, ka Inner Chains piedāvā šausmīgu mākslu un dizainu. Un tas viss ir šajā Indie tipa spēlē, kur process ir vienkārši prasts un garlaicīgs.

‘Inner Chains izskatās labi, bet to grauj sliktās mehānikas un vājais dizains’, tā vēsta PC PowerPlay.

6. Drive Girls (Vita) – vērtējums: 3,9/10

drivegirlss

Spēļu izstrādātāji Senran Kagura piedāvā spēlētājiem savu jaunāko projektu Drive Girls. Tā ir sacīkšu spēle, kur Tavs personāžs var pārvērsties transportlīdzeklī, taču tas neizklausās tik daudzsološi kā tas ir spēlē.

‘Turklāt Drive Girls izskatās pēc spēles, kas varētu radīt trakas asu sižeta ainas vai burvīgu spēles pasauli, bet tā tomēr iestrēgst šo abu kategoriju vidū, nepietuvinoties ne vienai, ne otrai’, tā ziņo Video Chums.

5. Troll and I (PS4) – vērtējums: 3,9/10

trollandi

Šajā piedzīvojuma spēlē ir iespējams vienlaikus vienspēlētāja režīmā vai kooperatīvajā režīmā spēlēt kā pusaudžu zēnam Oto un kā milzīgam Trollim. Taču kritiķiem saistībā ar to rodas daži jautājumi…

‘Troll and I raisa jautājumu, cik ilgi šī spēle tika testēta, lai nepamanītu tik acīmredzamās spēles kļūdas’, tā ziņo Slant.

4. Dying: Reborn (PS4) – vērtējums: 3,8/10

dyingreborn

Lai gan spēlē ir labu un kvalitatīvu mīklu – šai šausmu gabalam ir maz pazīmju, lai tā būtu pilnīga, balstoties uz kritiķa vērtējumiem. Kā arī PlayStation VR versija ir krietni sliktāka par standartu, jo VR versijā daļa satura nav iekļauta.

‘Par spīti interesantajām mīklām, Dying: Reborn šķietami cenšas būt kas vairāk par vienkāršu šausmu spēli. Taču bailīgu momentu ir gaužām maz. Sižets un personāži ir drausmīgi slikti, kaut gan tā varēja būt labākā kvalitātē. Tas tikai parāda spēļu izstrādātāja attieksmi’, tā vēsta God Is a Geek.

3. Randall (PS4) – vērtējums: 3,8/10

randall

Šajā platformerī spēlētājs kontrolē varoni, kas ieslodzīts pasaulē, kuru pārvalda totalitārā diktatūra. Diemžēl spēles vadība, kritiķu atrastās tehniskās kļūmes rada nepilnvērtīgu spēles pieredzi.

‘Ir tikai daži elementi, kas Randall spēli padara par labu. Lielākoties tas ir nekvalitatīvs platformeris ar savādu cīņas mehāniku, stāstu un nesaprotamu scenāriju. Turklāt bosu cīņas ir garīgi neizturamas’, tā vēsta GamingTrend.

2. Road Rage (PS4) – vērtējums: 2,6/10

roadrage

Gan kritiķu, gan lietotāju vērtējumi Metacritic vietnē jau norāda uz neapmierinātību un dusmām, it sevišķi, ja šajā motociklu cīņu spēlē ir pavadītas vairākas stundas (vai arī tam ir tērēta nauda). Vainojams ir atvērtā spēles pasaule, kura ir nomācoša un pilna ar kļūdām.

‘Road Rage uzbur sajūtu, ka tā ir ļoti, ļoti slikta Steam spēle, kuru, lai to optimizētu – atrada jebkuru darbinieku, kas bija pa rokai. Spēle sevi nepierāda nevienā brīdī. Un beigu beigās tā nav tik slikta, cik smieklīga. Tā ir vienkārši slikta’, tā ziņo We Got This Covered.

1. Vroom in the Night Sky (Switch) – vērtējums: 1,7/10

vroomnightsky

Šī ir viena no indie tipa spēlēm, kas uz Nintendo Switch konsoles bija pieejams iznākšanas brīdī, kur spēļu izdevēji Poisoft to raksturoja kā: ‘Vroom in the Night Sky ir kā Magical Bike Action Game. Spēlē esošās iespējas ir Fantastikas sajūtas, Ātruma sajūtas un Reālistiskas sajūtas, izmantojot HD Vibration.’

Spēle, kurā spēlētājs vada Magical Girl Luna varoni, kas lidinās pa gaisu ar maģisku motociklu, lai savāktu Stardusts (zvaigznes) – recenzētājiem atstāja lielas bažas pēc redzētā.

‘Absolūta traģiska pieredze, kuru nevajadzētu atļaut tirgot Nintendo eShop’, tā izteicās Pocket Gamer UK.

Tikai diviem spēles projektiem Metacritic vēsturē (kuru recenzēja aptuveni 7 kritiķi) ir zemāks vērtējums par šo spēli. Tās ir spēles Ride to Hell: Retribution (vērtējums – 1,6/10) un Famaly Party: 30 great games obstacle arcade (vērtējums – 1,1/10).

Avots: metacritic

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *