Konkurss: Laimē Monster Hunter: World uz PlayStation 4 vai Xbox One pēc izvēles (Noslēdzies: 01.26.2018)

Ar prieku paziņojam nākamo konkursu sadarbībā ar bm.lv, kur Tev ir iespēja laimēt Monster Hunter: World videospēli uz PlayStation 4 vai Xbox One pēc izvēles…

KONKURSS IR NOSLĒDZIES!

Ar prieku paziņojam, ka ‘Monster Hunter: World’ ir laimējis Ēriks Gulbis. Novēlam Tev spriegu pilnas briesmoņu cīņas ar ‘Monster Hunter: World’! Ar Tevi tūlīt sazināsies ‘Konsoles’ administrācija, kā dabūt šo spēli.

Paldies visiem, kuri piedalījās šajā konkursā, un kā jau esmu minējis iepriekš – nenokar degunu, jo ‘konkurss nāk un iet, bet gūtās emocijas paliek’. Nākotnē mūs sagaidīs un priecēs arī citi šāda veida pasākumi.
Paldies ‘bm.lv’, jo pasakoties viņu sadarbībai tapa šis konkurss.


Lai piedalītos konkursā, viss, kas Tev ir jādara – jādodas uz mūsu oficiālo Konsoles Facebook lapu, kurā ir sīkāka informācija.

Konkurss tapis sadarbībā ar:

Spēles Elder Dragons treileris:

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Konkurss: Laimē Monster Hunter: World uz PlayStation 4 vai Xbox One pēc izvēles (Noslēdzies: 01.26.2018)”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *