Viss, ko mēs zinām par Past Cure

Jau nākamnedēļ iznāks Past Cure no jaunas spēļu studijas Phantom8 Studio. Komanda centīsies piedāvāt interesantu projektu, apvienojot vairākas spēles sastāvdaļas vienā kopainā…

Kas ir Past Cure?

Past Cure ir asa sižeta spēle, kas apvieno trilleri, lavīšanās, spriedzi un šausmu elementus vienā veselumā. To izstrādā maza kompānija Phantom8 Studio astoņu cilvēku sastāvā. Past Cure ir Phantom8 Studio debijas spēle.

Spēles iznākšanas datums un cena

Past Cure iznāks 23. februārī uz PlayStation 4, Xbox One un PC. Spēle maksās aptuveni 35 eiro.

Par ko ir stāsts?

Stāsts ir par Iānu (Ian), izbijušu karavīru, kurš cenšas aizbēgt no murga, ko piedzīvojis savā karjeru laikā. Šis vīrs ir pabijis labaratorijā, kur pret viņu ir veikuši vairākus eksperimentus, kas atstājis savādas sekas. Eksperimentu rezultātā – viņš ieguvis dažādas unikālas spējas kā iespēja manipulēt ar laiku un izmantot telekinēzi.

Šīm spējām piemīt ar negatīvā puse, jo tas ietekmē Iānu prātu un uztveri, jaucot realitāti ar halucināciju. Taču ar Iāna brāļa palīdzību viņš centīsies meklēt atbildes un noskaidrot patiesību, kas īsti ar viņu notiek.

Par spēles procesu (gameplay)

Past Cure spēles process sastāv no lavīšanās, apšaudes, tuvcīņas elementiem, kur spēlētājam konkrētajā situācijā ir jāatrod labākais veids, kā atrisināt problēmas. Izvēloties savu stilu, kā novākt pretiniekus – būs jārēķinās ar to sekām, jo katram stilam ir savi plusi un mīnusi. Turklāt šaušanas brīdī būs iespējams palēnināt laiku un izmantot citas Iāna spējas.

Darbība norisināsies gan reālajā pasaulē, gan Iāna iedomātajā ilūzijā – murgu veidotajā vidē, kas vīsies viens ap otru. Spēlētājam būs arī jāatšifrē dažādas mīklas, lai tiktu tālāk.

Lavīšanās process murgu pasaulē:

Zemāk jaunākais spēles treileris:

Avoti:

ign

mweb

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *