Viss, ko mēs zinām par A Way Out

Hazelight Studio ar A Way Out kooperatīvo spēli cer piedāvāt ko jaunu un vēl nebijušu…

Kas ir A Way Out?

A Way Out ir asa sižeta, piedzīvojuma spēle. Spēli izstrādā Hazelight Studio, kuru vada Džozefs Faress (Josef Fares). Viņš bija strādājis arī pie Brothers: A Tale of Two Sons projekta. A Way Out izdevēji ir Electronic Arts.

Spēles iznākšanas datums un cena

A Way Out iznāks 23. martā uz PlayStation 4, Xbox One un PC. Spēle maksās aptuveni 30 eiro.

Par ko ir stāsts?

Stāsts ir par diviem vīriem – Leo un Vinsentu. Vīri sadomājuši sākt jaunu dzīvi, taču ir problēma, viņi ir cietumā. Lai īstenotu savu mērķi, vispirms ir jāizbēg no cietuma. Tādēļ abiem vīriem nāksies sadarboties, lai ar kopīgiem spēkiem to paveiktu.

Par spēles procesu (gameplay)

Spēles process norisināsies trešajā personā, kur spēlētājam nāksies spēlēt internetā kopā ar kādu split-screen režīmā, vai nu arī kopā ar savu draugu klātienē.

Spēlē būs jākontrolē divi cietumnieki vai nu Leo vai Vinsenu. Procesa laikā būs iespējams kontrolēt personāžu dažādos aspektos, proti, kamēr Leo notiek īsfilmiņa, tikmēr otrs spēlētājs ar Vinsenu var droši pārvietoties pa spēles telpu.

Lai darbība un iznākums būtu veiksmīgs, spēlētājam būs kopīgi jāsadarbojas. Katru problēmu ir iespējams atrisināt citādāk, un katrs personāžs var veikt citādāku uzdevumu. Nav strikti noteikts, kurš darīs to un kurš darīs šito.

Piemēram, līmenī, kur abiem ir jāizbēg no cietuma, vienam spēlētājam jānovērš sarga uzmanība, kamēr otram spēlētājam ir jāatrod atslēga. Tādējādi gan Leo, gan Vinsens var mainīt lomas uzdevumu izpildē.

Piedzīvojums kopumā sastāvēs no pakaļdzīšanām, apšaudes, tuvcīņām, lavīšanām un daudziem citiem elementiem.

Sižeta gaitā spēlētājs varēs interaktēt ar vairākiem personāžiem, kā arī būs iespējams izvēlēties starp dažādiem dialogu variantiem.

Līdzīga kā Far Cry 4, arī A Way Out otrs spēlētājs varēs pievienoties draugu sesijā, pat ja viņš nav nopircis šo spēli. Kā tas viss darbosies, par to sīkāk video:

Spēles atklāšanas treileris:

Avots:

trustedreviews

ea

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *